Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Motina,
o tam varlinyke kur sestadieniais kokio amziaus vaikų būna? smile.gif
Papildyta:
berniukštį 6 m. norėčiaus atvesti pabandyti čiuožti. Gal kas nori į kompaniją. Bėda ta, kad aš pati ant pačiūžų stovėjau gal prieį 15 m. unsure.gif , tai nelabai įsivaizduoju kaip čia mums reikės čiuožt; aš kaip karvė ant ledo, o vaikas viosai pirmąkart bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE
berniukštį 6 m. norėčiaus atvesti pabandyti čiuožti. Gal kas nori į kompaniją. Bėda ta, kad aš pati ant pačiūžų stovėjau gal prieį 15 m.  , tai nelabai įsivaizduoju kaip čia mums reikės čiuožt; aš kaip karvė ant ledo, o vaikas viosai pirmąkart

Jei ant ledo pirma karta tai tarkis asmeniskai, i varlinyka nevesk, nes ten vaiku dabar (kol neatsisijojo) tai jomajo doh.gif Tikrai niekas demesio neparodys. Susitarkit asmeniskai, butinai pasakykit, kad nieko nemoka, tada paims i kokia 2-3 vaiku grupe, tai ir demesio uzteks ir rezultatas greiciau bus mirksiukas.gif
O kainos - 5 lt uz leda (kasoj pasakyti, kad ciuozimo mokykla) ir 10 lt trenerei mirksiukas.gif Jei ledas nuomotas, tai tada visus 15 lt trenerei sumokat 4u.gif
QUOTE
Motina,
o tam varlinyke kur sestadieniais kokio amziaus vaikų būna?

nuo 3-ju iki 33-ju lotuliukas.gif
QUOTE(dalius74 @ 2006 10 05, 14:55)
jei pradesite ciuozti, butinai apsilankykite www.skating.lt, jums reikes daug ko. Patarimas nr.1 - neprasidekite su kinietiskomis ir cekiskomis paciuzomis smile.gif

Ir atsargiai su panaudotom unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 06 spalio 2006 - 09:45
QUOTE(Motina @ 2006 10 06, 10:40)


Ir atsargiai su panaudotom unsure.gif

kodel?
Atsakyti
QUOTE(Saša @ 2006 10 06, 20:35)


Jei zinai is ko perki tai aisku, kad gerai panaudotos 4u.gif .
Bet pasitaiko, kad pardavineja poddelkas, tipo Graf ar kt., tipo labai mazai naudotos (nu tikrai beveik be ibrezimu), o ir ne tokios jau brangios... matem doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 07 spalio 2006 - 13:43
Šįryt Akropolyje tokius mažus vaikučius ant ledo bepradedančius čiuožinėti mačiau. ax.gif Tik išmoko vaikščiot ir iškart ant ledo - gražu pažiūrėti. bigsmile.gif
Atsakyti
siulau prisijungti paciuza.mums.lt
Atsakyti
Sveiki,

Noriu pasidomėti, nuo kokio amžiaus vedate vaikučius? Ar ne per anksti būtų trimetei?
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2006 11 20, 15:44)
Sveiki,

Noriu pasidomėti, nuo kokio amžiaus vedate vaikučius? Ar ne per anksti būtų trimetei?

Manoji 3.5 pradėjo. Mum buvo ne per anksti. Čia gal nuo vaiko priklausytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(katarina @ 2006 11 20, 17:09)
Manoji 3.5 pradėjo. Mum buvo ne per anksti. Čia gal nuo vaiko priklausytu  g.gif

O pagal ką spręsti?
Atsakyti
Nusprendžiau pati pabandyt su dukra pačiuožinėt, pažiūrėt, kaip seksis, bet paskambinau į ledo rūmus, tai paaiškėjo, kad mažiausios jų turimos pačiūžos yra 30 dydžio, o maniškė nešioja 25... Kažkaip nesinori nė karto nebandžius čiuožt pirkt pačiūžas, kai gal daugiau jų nė nenorės apsiaut... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2006 11 21, 14:00)
Nusprendžiau pati pabandyt su dukra pačiuožinėt, pažiūrėt, kaip seksis, bet paskambinau į ledo rūmus, tai paaiškėjo, kad mažiausios jų turimos pačiūžos yra 30 dydžio, o maniškė nešioja 25... Kažkaip nesinori nė karto nebandžius čiuožt pirkt pačiūžas, kai gal daugiau jų nė nenorės apsiaut... verysad.gif

akropolyje 26 yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2006 11 22, 14:17)
akropolyje 26 yra mirksiukas.gif

O, ačiu. Tada bandysiu ten. Tik mane nelabai žavi, kad pro tuos didžiulius "Čili picos" ir kitų kavinių stiklus visi matys, kaip aš ten strapaliosiu kaip karvė ant ledo, nes paskutinį kartą ant pačiūžų stovėjau prieš 6 metus... Ai, bet ko gi dėl vaikų nepadarysi:)
Atsakyti