Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas


Aha kiekviena dieną čiuožimas, išskyrus sekmadienį, ir dar sporto salė 1 kartą ,dar reiktų į choreografija bet blush2.gif blush2.gif , nu nespėjame visko, ir dar vasarų laisvų nelabai būna nes turbūt tau minėjo būna ir sporto stovyklos, bet šiemet mes dar neleidome brangu labai, bet kita met tai tikrai leisim. Aš vakar savo maže 2,5 metų leidau tai jau tris metrus pati paėjo į gala treniruotes thumbup.gif , manau kaip tokiai mažai tai gerai bet kaip susaugot g.gif kad galvos neužsigautų man taip baisu , ji gi dar nesupranta.
user posted image
Atsakyti
Tai tu šitą suknią pati siuvai? Nu malačius. Man slėptis su savo rankdarbiais blush2.gif Bet gal dar patobulėsiu g.gif
O iš kur tokias pėdkelnes gavot? Manąjai "mirtinai" reikia ax.gif
QUOTE
Aš vakar savo maže 2,5 metų leidau tai jau tris metrus pati paėjo į gala treniruotes  , manau kaip tokiai mažai tai gerai bet kaip susaugot  kad galvos neužsigautų man taip baisu , ji gi dar nesupranta.

Tai uždėk visas apsaugas ir ramu. Pas mus taip pradedančius leidžia. Bet aš saviškei nedėjau. Kokius 10 kartų čiuožiau pati ir laikiau tongue.gif Kai normaliai išsilaikyt išmoko tada tik paleidau. Man kažkaip atrodo, kad ir taip vaikui sunku judėt, o čia dar tom plastmasėm apraišiot g.gif
Bet dabar problemą turiu - nuo trenerės prie manęs visą laiką blaškosi. Priprato, kad mama šalia doh.gif Bet tikiuosi, kad draugių susiras, bus geriau, nes vasarą tai tokios asmeninės treniruotės būdavo, arba viena arba su tokia daug vyresne mergaite schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 04 rugsėjo 2005 - 15:56
QUOTE(Motina @ 2005 09 04, 16:48)
Tai tu šitą suknią pati siuvai? Nu malačius. Man slėptis su savo rankdarbiais blush2.gif Bet gal dar patobulėsiu g.gif
O iš kur tokias pėdkelnes gavot? Manąjai "mirtinai" reikia ax.gif

ax.gif pati siuvau kainavo man 20 litų, iš skuduryno medžiaga kurios užtektu dar bala žino keliom suknelėm , ir blizgučiai 8 litai ( labai jau tas grožis brangus ), šiaip šitoje nuotraukoje nelabai kaip spalva atrodo ryt kita ikelsiu nes šiandien jau neišeis, o kelnės kainuoja 30 litų pas mus viena trenerė gauna iš kažkur, bet kada jei pirksi tai patariu pirk juodas, jos ir storesnės ir susiuvimų ne taip matosi( labai nuo pačiūžų jos plyšta ), ir skalbt taip dažnai nereikia mirksiukas.gif
Labai man idomu būtu tavo mergaite pamatyti ax.gif
O pas mus dabar tai per tas drauges ir čiuožti laiko nelieka trenerė ištaisai rėkia, kad nekalbėtu, o taip tai mes būnam ir ją paliekam atvažiuojam tik pasiimti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 04 rugsėjo 2005 - 16:05
Sveika va čia aškiau matosi ax.gif
user posted image
Atsakyti
Mes vakar pasiekėm rekordą - 20 min be jokių ožių thumbup.gif Tokiais tempais gal "ant Kalėdų" ir visą treniruotę išbus biggrin.gif
Tik kad pati mžiausia ir žiopliausia ant ledo buvo blink.gif (o jau greit 6 metai g.gif ), tai stradalino paskui visą vakarą ala "neturėsiu aš ten draugių". Keista, kad rugsėjo mėnesį nei vienos naujokės neatsirado verysad.gif
Grįš mūsų tetukas iš kelionės, nuskanuos nuotraukytes, tai įdėsiu ir savo "baleriną" mano rankdarbiais aprengtą tongue.gif
Atsakyti

Nu šaunu thumbup.gif ,, aš tai savo merginai pradžioje gražiuoju viską žadėdavau, o kei trūko kantrybė tai liepiau ir viskas, ir dar pagrasinau, kad parduosiu ir sukneles ir pačiūžas tai padėjo. ax.gif O šiemet su vyresne aš neturiu problemu, bet su jaunelę doh.gif , pati vaikščioti jau moka, bet pastebėjo kad laikantis užrankos lengviau ir padūgt galima, pakritinėti ,oi kaip man jau nebesinori po tą leda vaikščioti cry.gif . O dėl naujokių manau kad tikrai dar bus, nes dabar dar visi su mokyklom, darželiais užsiime, kol stabilizuosis viskas, o tada jau tėveliai galvos kur jau vaikučius leisti g.gif . O šiaip tu pati pabnandyk pažystamus pakalbinti gal susidomės sakau. O dar žinok geriau jau lai prie pramokusių būna bus į ką stiebtis, nes su naujokaisi kai aš sakau "slebizavoja" Ir draugių tikrai susiras, dar reikės ir barti, kad neplepėtu
Lauksiu nuotraukyčių thumbup.gif
O prisiminiau mes jau pačiūžas gavome biggrin.gif dukra sakė ,kad labai didelis skirtumas, ir pati pastebėjau suktukai laabai jau pagerėjo thumbup.gif , tik dar kritinėja labai, kol pripras prie dantukų doh.gif
Atsakyti
Maniškė ateina su dideliu noru, pradeda čiuožt, ir maždaug iki 3-4 kritimo. O tada paleidžia dūdas, kad "man per sunku, aš labai anksti kėliaus/mažai valgiau ir iš viso man dar tik penki metai tongue.gif " Kai jau persirenginėjam vėl viskas gerai, pati klausia kada kitas kartas biggrin.gif
Tas man ir keisčiausia, nes trenerė sako, kad pagal metus jinai yra stipri g.gif , kad kitos mergaitės labiau suglebusios, bet iščiuožia ilgiau g.gif . o maniškė tai mirštančią gulbę pradeda vaidint.
Kolkas ir aš gražiai įkalbinėju, ir saldainiu ožius "gydom" doh.gif Nes noras gražiai čiuožt laaaabai didelis, o noras mokytis laaaabai mažas doh.gif

O su "draugystėm" ir mūsų trenerė griežtai kovoja - kviečia mamas pokalbiui biggrin.gif nes per kikenimus ir dūkimus jokio darbo nelieka biggrin.gif
Atsakyti
Na va, reikaliukai gerėja, šiandien visa treniruotė be ožių tongue.gif
Užtat dabar guli prie teliko ir valgo doh.gif . Daugiau nieko nepajėgia biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 10 rugsėjo 2005 - 14:10

thumbup.gif thumbup.gif , tikra čiuožėja, bet pačiūžu žiūriu dar neturite g.gif , savų ?, o mano mažė ir visa treniruote pati atvaikščiojo, tik aš laksčiau iš paskos doh.gif labai jau bijau ją vieną paleisti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
bet pačiūžu žiūriu dar neturite  , savų ?,

Jau turime mirksiukas.gif
Bet tik namo išeinant gavome tongue.gif
Tai dabar mergina aksesuarus renkasi doh.gif Kokias apsaugas patartum? Universalias ar tas minkštas su visokiais meškučiais ?

O kiek pas jus treniruotės kainuoja?
mes kolkas po 15 lt mokam (nuomotas ledas + mokymas). O visas "komplektas" tai apie 350 lt/mėn kainuos doh.gif Užteks jaučiu mums šiemet tik čiuožimo g.gif
Atsakyti

Manau apsaugos nesvarbu kokios , man visos geros thumbup.gif , o su žaisliukais tai ten tokios medžiaginės, viduje frotinė medžiaga, ten po čiuožimo dedame kad vandenį sugertu. O treniruotės pas mus 100 lt mėn. , ir choriografija 5 lt valanda. Nu aš galvojau kad čia pas mus brangu nu bet pas jus doh.gif , itariu nesugebėčiau aš Vilniuje abiejų merginų išleisti g.gif Ir nesuprantu kaip tai ledas plius mokymas ,pas mui tai viskas bendrai skaičiuojama,O pas jus tik akropolyje vyksta treniruotės ? o juk yra ledo rūmai gal ten kas nors būna?
Atsakyti
Ledo rūmuose kainos dvigubos, jei ne trigubos blink.gif
O aplinka baisoka. Tiesa, mes ten tik mėgėjiškai buvom, gal treniruotėse kitaip g.gif
O kainos didelės susidaro, nes nėra tokio dalyko kaip legali čiuožimo sporto mokykla (tokiose vietose kainos nedidelės), treneriai įdarbinti neaišku kur, jie patys tariasi su akropoliu, užperka ledą treniruotėms, o paskui mes jiems į kišenę sumokam. Todėl ir gaunasi, jei eini su abonementu, tai treniruotė 10 litų, jei ledas išnuomotas- 15 unsure.gif
Trečiais metais, kai 5-6 čiuožimai per savaitę, šis hobis virš 400 litų kainuoja blink.gif
Bandžiau aš savo bernužėlį kalbint čiuožt, sakau "pažiūrėk, kiek panų, kokios gražios ir visos jos bus tavo " biggrin.gif bet nea, nesusigundė schmoll.gif Jis pas mus dainininkas tongue.gif
Atsakyti