Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Reikia greito atsakymo... Ar reikia perkant paciuzas imti didesni dydi (suaugusiam)? Vaikui tai suprantu, kad didesnis nepakenks, bet vat noriu sau pirkti ir neapsisprendziu, nes kai ledo rumuose issinuomoju dydziu didesnes, tai pritrina, o mano dydzio kaip tik. Patarkit.
Atsakyti
as didesniu tikrai nepirkciau.......tuo labiau suaugusiam,kurio koja i senatve-tik mazeja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mano manymu,issirinkite patogia,ismiera,kad tilptu su kokia kojne dar g.gif ,jei sugalvotumete kada ziema "ant kokio ezeriuko" paciuozineti,kad joja nesusaltu ax.gif ir tiek.......Didesniu tikrai nepatarciau imti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Svitulis @ 2006 06 13, 19:01)
Reikia greito atsakymo... Ar reikia perkant paciuzas imti didesni dydi (suaugusiam)? Vaikui tai suprantu, kad didesnis nepakenks, bet vat noriu sau pirkti ir neapsisprendziu, nes kai ledo rumuose issinuomoju dydziu didesnes, tai pritrina, o mano dydzio kaip tik. Patarkit.


Nepatarčiau pirkti didesnio dydžio, nes tuomet teks visąlaik čiuožinėti su šiltom kojinėm. Manyčiau, reikėtų išsirinkti, kad būtų kaip tik. Ir būtinai, jei tik įmanoma, reikia pasimatuoti prieš perkant. Aš pats aviu 43 dydžio batus, o Akropolyje visada čiuožinėdavau su 42 dydžio pačiūžomis. Kai pirkau sau pačiūžas, 42-o dydžio pačiūžos man buvo kaip tik, ir netgi šiek tiek atrodė per mažos. Bet didesnės išmeros pačiūžų nebuvo, tad nusipirkau 42 dydžio ir nepasigailėjau. Pačiūžos prisitaikė prie kojų ir, jei per stipriai nesuveržiu raištelių, niekur nespaudžia. Čiuožinėju su plonom kojinėm. Su storom irgi kartą čiuožiau, bet per silpnai koja pačiūžoje judėjo, tad nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(Svitulis @ 2006 06 13, 18:01)
Reikia greito atsakymo... Ar reikia perkant paciuzas imti didesni dydi (suaugusiam)? Vaikui tai suprantu, kad didesnis nepakenks, bet vat noriu sau pirkti ir neapsisprendziu, nes kai ledo rumuose issinuomoju dydziu didesnes, tai pritrina, o mano dydzio kaip tik. Patarkit.


Jei iš Skateshopo užsakinėsi, tai ten visaip tavo koją išmatuos ir tada rekomenduos mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu labai uz patarimus. Siaip as gyvenu Anglijoj ir ruosiuosi nusipirkti per e-bay, devetas, nes naujos labai jau brangiai kainuoja. (geros ta prasme). Dukrai jos mokytoja sake, jei ras atnes, o vat jau man reik paciai ieskotis. Maziukei irgi bandysiu per e-bay.
Atsakyti
4u.gif Sveikos......
Girdėjau,kad jau ledas arenoje yra thumbup.gif Jau ledo rutulininkai treniruojasi........Tik,tiek,kad sakė ledas tikras "š" doh.gif nuo lubų varva lašai...........Tai,turbūt dailiojo čiuozimo treniruotėms toli? g.gif
O,gal jau kas treniruojasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2006 08 28, 23:07)
Shanel........atvaziuokite i Kauną pasiziūrėti trenerių darbo-kazin kiek ten rastumėte "atsidavusių" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Sveikos mamos, esu naujokė ir forume pasisakau pirmą kartą ax.gif .Turiu dukrytę beveik 4 metų, planuoju leisti į dailųjį čiožimą Kaune. Paskaičius paskutinius Jūsų pasisakymus, truputi neramu pasidarė. Papasakokite truputėlį plačiau, gal net nebandyti? Buvau susitikus su trenere, ji man pasirodė griežta ir šalta. Liepė nusipirkti profesonalias pačiūžas ir ateiti treniruotis. O man idomu, kaip ji randa kontaktą su vaikais g.gif
Atsakyti
QUOTE(shanel2 @ 2006 08 25, 15:06)
Jau esame dailiajame ciozime "profesoriai",maciau Zanos "treneres "treniruotes, niekad savo vaika neatiduociau, nera jokios metodikos...Tik "cackai " gal ir yra..
Be ateities..Siaip,ismokti siek tiek..


Dima ir Danguolė yra rimti treneriai Akropolyje ir moko jau pažengusius. Kiti treneriai dirba su pradedančiaisiais arba mėgėjais.
Norėčiau užsistoti už Žaną ir ją pagirti. Kai vasarą užsidarė Ledo rūmai, prieš išvažiuodamas 2 savaites lankiau treniruotes pas ją. Man patiko jos darbo metodika. Kadangi sesija vyksta tik 45min, per kiek vieną treniruotę skirdavom daugiau dėmesio kažkuriai elementų grupei (šuoliukams, suktukams ir pan.). Žana ateidavo į treniruotę iš anksto paruošusi daug įdomiu pratimų. Tų pratimų ji žino tikrai nemažai, tad kaskart atlikdavome vis naujus. Dėl to buvo įdomu mokytis ir man patiko. Jei Žana pamatydavo kokią silpną vietą ar sunkiau ištaisomą klaidą atliekant pratimą, ji iškart parodydavo kitą pratimą šiai klaidai ištaisyti.
Dar pastebėjau, kad yra neblogai mokytis pas du trenerius, jei tik jie sutinka. Vienas treneris gali priprasti ir nustoti kreipti dėmesį į kai kurias smulkias klaidas. Be to, vienam treneriui geriau sekasi paaiškinti vienus pratimus, kitam - kitus. Jei tik būtų galimybės, su mielu noru tris kartus per savaitę lankyčiau treniruotes Ledo rūmuose ir tris - pas Žaną.
Atsakyti
Sveikos,

As sioje srityje visai "Zalia", gal galite placiau parasyti, nuo keliu galima leisti vaika ciuozti, kada ir kur vyksta uzsiemimai. Kokie mokytojai geresni?Kuo skiriasi?
Nes zinau, kad ledas yra ir Akropolije ir Virsuliskese(atrodo Ledo rumai vadinasi), tai kur geriau ir kuo skiriasi.
Mano vaikui 3metai ir noriu ja kur nors atiduoti, bet nezinau kur... blush2.gif blush2.gif
Aciu labai
Atsakyti
4u.gif Labas,
Ziurint ka norite pasiekti- rimtai sportuoti ar siap ismokti ciuozti..
Ledo rumose bardakas-net ledo per treniruotes nevalo o kainos kosmines..
Bet kuriu atveju patarciau kreiptis i Akropoli..
Yra merginos kurie mokina vaikucius cuozti, yra trenerai :Dima ir Danguole, ije
rimciau dirba.
Teisiog ateikit pas treneri su vaiku,pasiziurekit treniruote ir patis galesit pasirinkti.
Ar leisti vaika dabar, ar veliau, jum pasakys treneris.
Gal jusu vaikas fiziskai stiprus ir jau dabar galetu pradeti..
Aisku, kuo anksciau, tuo geriau.. mirksiukas.gif tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki mirksiukas.gif ,
gal galetu kas nors papasakoti, kada akropolyje vyksta treniruotes su trenere Danguole? kiek kartu per savaite buna bendru treniruociu ( be papildomu) ir kiek jos kainuoja? kiek kainuoja papildomos treniruotes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(awiete @ 2006 10 02, 20:55)
sveiki mirksiukas.gif ,
gal galetu kas nors papasakoti, kada akropolyje vyksta treniruotes su trenere Danguole? kiek kartu per savaite buna bendru treniruociu ( be papildomu) ir kiek jos kainuoja? kiek kainuoja papildomos treniruotes?  ax.gif


Bendros treniruotės ketvirtadieniais 16.00 ir sestadieniais 8.30 (pazengusiems) ir 9.45(varlinykas).
O jus pradedantys busit?
Atsakyti