Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Nugi paskaičiuojam mirksiukas.gif , nors rodos, jau skaičiavau unsure.gif :
viena treniruotė - apie 15 lt. Jų per savaitę - geriausia 5. Viso - 75 lt. Tarkim mėnesiui - 350 bigsmile.gif Choreografija mėnesiui apie 70 lt ir gimnastika 40. Na, ir ką gi mes turim g.gif Ogi nei daug nei mažai - 460 lt. Taigi jei treniruosis 11 mėnesių, tai 5060 lt Tarkim, jei tiek daug treniruojasi, aišku bus visokiariopa nuolaida, tarkim 20 proc. Tai gal ir su 4000 pavyks prasisukt bigsmile.gif Na, treniruotėms užteks vienos suknelės metams, tai apie 100 lt, ir naudotos pačiūžos, galim skaičiuot 150 lt. Jei pačiūžas naujas pirkt - 600-800 lt, o gali ir visas 1000.
O dabar maloniausia dalis biggrin.gif Kai mokosi programėlę - reikia didelės arenos. tuomet keliauja į ledo rūmus, o ten kainos baisusinės. Vienas kartas gaunasi apie 50 lt. Na ir kiek gi reikia vaikui tokių treniruočių? Ogi tiek, kiek tėvai išgali verysad.gif

Mes kolkas sukamės su 300 lt/mėn. bet jau turbūt nebeilgai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(extraño @ 2006 01 03, 21:55)
oho  unsure.gif o kokiu dar investiciju be to prireikia, kiek visas mokslo metu sezonas kainuotu  g.gif

Aga, nagi dabar aš paskaičiuosiu g.gif . Mėnesiui treniruotės -100 lt. choredrafija savaitei - 30 lt, mėnesiui - 120, gaunasi. Mes iš toli važinėjame tai mum kuras į savaite apie - 150 lt išeina. Nu gerai , kad už papildomas treniruotes mūsų trenerė neima nors , tai reiškias reikia dovanėlių Taigi mėnesiu gaunasi -apie 370 lt. Su treniruočių suknele mum pasisekė, papigiai pirkom ir tris metus tą pačią nešiojame blush2.gif . O va varžybom 200 atsiėjo, ir tai ko tai man akučių trūksta , o viena apie -0,25 cnt. Pačiūžos - 600. Na suknelės ir pačiūžų tikiuosi dviem metam užteks, suknelė keisis tik tuo atveju jeigu programa pakeis . Aha o dabar linksmoji dalis : stovyklą. Šiemėt tokia buvo Kaune tai mėnesiui -600 lt. Mes šį karta atsisakėme nes mano mergina dar buvo nepribrendusi tam lotuliukas.gif . tai čia kiek žinau šiemet buvo papigiai nes pernai buvo Latvijoje o ten už 2 savaites, lygtais tėveliai po 1000 atsikratė( jei neklystu) blink.gif . O varžybos blink.gif blink.gif blink.gif , buvome Rygoje startinis mokestis 30 eurų, plius kelionė, nakvynė viskas iš savo kišenės.
Motina o jūs gal jau irgi planuojate programėle statytis rolleyes.gif rolleyes.gif . Ir ten už 50 lt tai vienas vaikas būna ant ledo ar irgi daug schmoll.gif
Žinot o aš tai naivuole buvau , kai vaiką čiuožti leidau galvojau kad čia visai nebrangu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Bet kai pagalvoju tai vistiek ko gero už sportinius šokius čia pigiau gaunasi g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 03 sausio 2006 - 22:24
Mano bernas uzsimane ciuozti... As neturiu ryzto eiti ieskoti treneres. Pats uzsispyres ismoko ant koju stoveti per 3 kartus kai buvom savo iniciatyva nuvare i ledo rumus. Po penkto karto pradejo sukinetis, po septinto - megina atbulas vaziuot.
Sakot Akropolyje lankot? Pasufleruokit, kelinta valanda buna treniruotes?
Atsakyti
QUOTE(petarda @ 2006 02 14, 17:19)
Mano bernas uzsimane ciuozti... As neturiu ryzto eiti ieskoti treneres. Pats uzsispyres ismoko ant koju stoveti per 3 kartus kai buvom savo iniciatyva nuvare i ledo rumus. Po penkto karto pradejo sukinetis, po septinto - megina atbulas vaziuot.
Sakot Akropolyje lankot? Pasufleruokit, kelinta valanda buna treniruotes?


trečiadienį 16,00 ir šeštadienį 8,30. Jei jau laikosi ant ledo, tai galit ir eit kartu su visais. Jei neturit savų pačiūžų, tai treniruotė kainuos 19 lt., jei su savom pačiūžom - 15 lt.
Atsakyti
Sveiki smile.gif taip ilgai ieshkojau ir pagaliau radau zmoniu, kurie taip nemazai zino apie ciuozima Lietuvoj! biggrin.gif gal galite man padeti? mano sesute na jau, shvelniai tariant, tikrai per sena pradet normaliai mokytis chiuozti. tachiau ji labai atkakliai man aishkina, jog labai noretu ishmokti gerai chiuozti ir ash ja tikiu, nes seniai ji buvo taip entuziastingai nusiteikus. bet problema ta, kad jai jau 15 metu ir ash neisivaizduoju ar ja kur priimtu mokytis chiuozti. dabar ji sunkiai pastovi ant ledo. gal ja kur priimtu Vilniuj? kaip manot ir gal kokia vieta zinot?
Atsakyti
Manau priimtų, mačiau net suaugusiuosius kviečia "būrelį" lankyti, tik susimokėk ir pamokys. Aš irgi mislinu, jei jau nuvesčiau savo vaiką pasitreniruoti, kaip man į jų tarpą įsiprašyti? Tai bent gerai atrodyčiau - kaip kalakutas tarp viščiukų biggrin.gif O aš kai jau griūnu, tai per pusę aikštės dar pačiuožėju ant pilvo...

O dėl tų varžybų, tai išeitų reikia kuo efektingiau griūti, tada atsistoti, užbaigti programą ir gausi, ko nori (medalį pvz.) Ir vakar taip buvo - kiek porų griuvo per "elementą", o gavo labai aukštus įvertinimus. Na, aš nelabai gerai suprantu tų subtilybių, man be galo patiko bulgarai, o teisėja pakomentavo, kad jie darė nemažai grubių klaidų - ką aš žinau... Ir ukrainiečiai - pritrenkiančiai čiuožia... Man net labiau patiko nei lietuvių pora. (ar ne šventvagiška taip kalbėti? g.gif smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(trumpam @ 2006 02 20, 09:45)
Sveiki smile.gif taip ilgai ieshkojau ir pagaliau radau zmoniu, kurie taip nemazai zino apie ciuozima Lietuvoj!  biggrin.gif  gal galite man padeti? mano sesute na jau, shvelniai tariant, tikrai per sena pradet normaliai mokytis chiuozti. tachiau ji labai atkakliai man aishkina, jog labai noretu ishmokti gerai chiuozti ir ash ja tikiu, nes seniai ji buvo taip entuziastingai nusiteikus. bet problema ta, kad jai jau 15 metu ir ash neisivaizduoju ar ja kur priimtu mokytis chiuozti. dabar ji sunkiai pastovi ant ledo. gal ja kur priimtu Vilniuj? kaip manot ir gal kokia vieta zinot?

Kiek maciau pernai Ledu arenoj, kai vaikuciai treniruojasi, su kita trenere mokosi mamytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(petarda @ 2006 02 20, 10:40)
Manau priimtų, mačiau net suaugusiuosius kviečia "būrelį" lankyti, tik susimokėk ir pamokys. Aš irgi mislinu, jei jau nuvesčiau savo vaiką pasitreniruoti, kaip man į jų tarpą įsiprašyti? Tai bent gerai atrodyčiau - kaip kalakutas tarp viščiukų  biggrin.gif O aš kai jau griūnu, tai per pusę aikštės dar pačiuožėju ant pilvo...



Jei eisi kartu su vaiku, tai tiek ten tos naudos bus, prie kojos prikibs, nei tavęs nei trenerės neklausys, daugiau bėdos negu naudos. Čia iš savo karčios patirties doh.gif

O priima visus norinčius, nuo 3 iki 99 metų lotuliukas.gif Tik tos didžiosios mergaitės kitu laiku vaikšto, nes kažkaip vienam rately su keturmečiais čiuožt g.gif

Katarina, mes užsisakėm kažikokį stebuklą bigsmile.gif prietaisą suktukams mokytis ant žemės bigsmile.gif gal turit, gal girdėjot?
Atsakyti
SOS. Kur gauti vaikiškas pačiūžas 26-27d?
Atsakyti
QUOTE(Summer @ 2006 02 24, 16:42)
SOS. Kur gauti vaikiškas pačiūžas 26-27d?


skuduryne..."geram rūbe"...
skaudu, bet tiesa. Nemačiau tokio dydžio parduotuvėse schmoll.gif
Atsakyti


Čia kur Savanorių prospekte? Tikrai yra?
Blyn, kox š... Akropolyje priima į treniruotes nuo 5m, bet turi 25d. pačiūžas. Ledo rūmai - nuo 3m., bet mažiausios pačiūžos - 30d. Briedas blink.gif
O ar tiesa, kad pačiūžos gali būti 2-3 dydžiais per didelės? Mums lyg ir žadėjo 28d. paskolinti, nes nežinau, kaip ilgai mano mažoji ponia norės čiužinėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer @ 2006 02 24, 17:07)
Čia kur Savanorių prospekte? Tikrai yra?
Blyn, kox š... Akropolyje priima į treniruotes nuo 5m, bet turi 25d. pačiūžas. Ledo rūmai - nuo 3m., bet mažiausios pačiūžos - 30d. Briedas blink.gif
O ar tiesa, kad pačiūžos gali būti 2-3 dydžiais per didelės? Mums lyg ir žadėjo 28d. paskolinti, nes nežinau, kaip ilgai mano mažoji ponia norės čiužinėti g.gif


Akropolis priima nuo 3 metų tongue.gif . Ateikit rytoj 8.30, priimsim mirksiukas.gif ir pačiūžas duosim mirksiukas.gif Tik reik, kad pats vaikas nebijotų.
Rekomenduojama, kad pačiūžos būtų 1 dydžiu didesnės.
O aš 29 dydžio pardavinėju bigsmile.gif
Atsakyti