Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Mesti tikrai nesiruošiam 4u.gif
Čia dėl sveikatos. Tokie krūviai vaikams schmoll.gif
Manau, kad ne ką blogesnius rezultatus galima pasiekt ir mažiau žalojant sveikatą, nervus ir pinigines tongue.gif
Čia kitas klubas taip treniruojas, ir esu laiminga, kad mes jo nepsirinkom smile.gif
Katarina, tai jūs visai normaliai treniruojatės. Aukštumų irgi su protu reikia siekt tongue.gif ir su pinigais doh.gif
O mums Lietuvos aukštumų užteks tongue.gif Na, čia iš mano pusės. O jei mergina norės pati - galės ir toliau bandyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 27 lapkričio 2005 - 11:26
QUOTE(Motina @ 2005 11 27, 12:23)
Mesti tikrai nesiruošiam 4u.gif
Čia dėl sveikatos. Tokie krūviai vaikams schmoll.gif
Manau, kad ne ką blogesnius rezultatus galima pasiekt ir mažiau žalojant sveikatą, nervus ir pinigines tongue.gif
Čia kitas klubas taip treniruojas, ir esu laiminga, kad mes jo nepsirinkom smile.gif

Bet šiaip tai vaikai pripranta prie tokių krūvių ir jiems tai normalu, rolleyes.gif , o aplamai tai yra ir gabių vaikų kurie gali visai nedaug čiuožinėti ir kažką pasiekia, o kiti gali "gyventi" lede o vat jiems vistiek kažko trūksta, kažkaip jie ne tai čiuožia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 27 lapkričio 2005 - 11:34
Na, tai čia visas filosofijas išvedinėt galima. Bet fizinis krūvis turi būt adekvatus vaiko amžiui. Mano aprašytasis 8-9 metų vaikams schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Vaikas gali jaustis visai normaliai, tačiau kaulai, raumenys, sąnariai, raiščiai - viskas dar iki galo neišsivystę ir pakenkt labai lengva.
Dar galima žiūrėt, ko sieki - jei nori daryt vaiką-žvaigždę - jo, svarbu spaust ir pralenkt bendraamžius. Trūkumas - vaikas gali anksti "perdegt" ir psio. Kitas variantas - pamažiuku augini čempioną - krūviai didinami pamažu, "neperspaudžiant" ir maksimalias apkrovas taupai pačiam pajėgiausiam amžiui (šiuo atveju 17-23 metai, spėju unsure.gif , nors gal ir ne g.gif )
Manyčiau vidutiniškai 2-2,5 val per dieną sportuoti visai neblogai. Nors, aišku, ir nuo treniruotės priklauso, bo būna tokių doh.gif kur liežuvis daugiau negu kojos dirba.
Bet kai vien tik ledas 3 val užima schmoll.gif Tokius krūvius taupyčiau vyresniam amžiui.
Aš dar tikslo jokio nenusistačius. Jei gerai seksis, plius bus didelis noras, tai kiek galėsiu tiek vaikui padėsiu. Tik neleisiu gadint sveikatos.
O kas link pinigų, tai palyginus su tuo kiek mes mokam už darželį, tai čiuožimas...ČEPUCHA lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 27 lapkričio 2005 - 16:12
blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif (dėl darželio)
Ne galvoju, kad autorinių teisiųuser posted image nepažeidėm schmoll.gif va gali palyginti
Atsakyti
Katarina,

O is ko tos rudos kojines buna padarytos? Cia kaip pastorintos su denais nailonines moteriskos, ar is kokio spec audinio? g.gif

As tai galvoju, kad mums reikia "uniformos" treniruotems, tai ieskau trikotazinio aksomo - mastau apie baltas kelnes-kojines ir, zinoma, apie rozini (ir joki kitoki) virsu. Bet noriu, kad po ta "uniforma" dar tilptu siltas golfas ir siltos pedkelnes....

Ar treniruotems geriau megztas komplektas? Nes rankom tai grazus, bet nelaikantys formos g.gif O masina irgi bus toks lievakas, jauciu.


Atsakyti
Prabėgom, aš tai manau , kad aksomas būtų suknelei kaip tik rolleyes.gif rolleyes.gif , nu bent jau man tai gražu, o vaikui šilta. O tos kojinės tai čia tokios specialios , bet ten kaip kojinės kelnės tik su daug denų ir greitai plyšta , tai aš dabar tik varžybom laikau nes nusibodo siūti tongue.gif . beje būna tokios ir juodos. O pas viena mergaite aš mačiau, kad eilinės pėdkelnės apačioje prakirptos susiūtos kad neirtu ir sudėti kabliukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 11 27, 19:33)
Dabar suku galvą kaip čia ją blizgučiais siuvinėt. Jei mano mergicos klausyt, tai kalėdinė eglutė gautųsi bigsmile.gif

Man tai akutės labai gražu bigsmile.gif wub.gif wub.gif , jei ir nedaug jų ,bet jos vistiek taip blizga wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 12 14, 19:04)
Sveikutės 4u.gif
Katarina, kaip varžybos?
Mes tai ujujui kaip ruošiamės ax.gif

Ogi neblogai buvo, kaip sakant apsiuostėm, apsižiūrėjom lotuliukas.gif , iš 7 mergaičių 5 vietą užėmėm ax.gif .Va priėjau išvados kad mum dar mokintis ir mokintis..., reik treniruočių krūvį didint, bet ledo negaunam , o ir vaikas mano jei visą dieną patampau tai paskui visa , perbala, doh.gif . Giminės buvo atvažiave tai išsigando mano merginą pamatę man tai ji tokia pat atrodo , bet giminaičiam tai ir sublogus (tik idomu per kurią vietą), ir perbalus ir pervargus O kaip nesublogs jeigu nieko nevalgo,sėdi žiaugčioja palei maistą, ir vitaminais girdau , o naudos jokios, ai... Varžybos man tai daug nervų kainavo aš kaip ir visada blush2.gif , prieš kiekvieną kelionę ar vaiko pasirodymą nervuojosi, o čia viskas kartu supuolė blink.gif , doh.gif . O tą ryta kai reikėjo išvažiuoti tai ir mašina gesti pradėjo blink.gif verysad.gif .Bet viskas baigėsi gerai smile.gif O dabar ruošiamės į Elektrėnus į varžybas ,bus 22 bigsmile.gif

Kur buvote dingę g.gif ?, o buvote olimpiniam lede ? Kaip reikalai su suknele ? taip pat palikote ar pasipuošėt g.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 14 gruodžio 2005 - 20:29
Sveikutės 4u.gif
Mes tai medalį laistom tongue.gif
Pakolkas tik vaikai, o vakarop, įtariu, ir tėveliai prisijungsim alc.gif blush-anim-cl.gif



Buvo du vadinamieji testai - pačių žiopliausių ir "krutesnių". Mažiukų buvo 15, o dičkių gal 11 g.gif Mažiukai pritūpimus ir gandrus labai jau panašiai darė, o kaip suktukus vertino tai ir nesupratau, nes pagal mane irgi visi neblogai darė, bet gerų balų mažai buvo unsure.gif
Bet vaikinukas kur pirmą vietą gavo, tai tikrai thumbup.gif O kodėl jis su didesniais nedalyvavo, tikriausiai ir ten būtų buvęs geriausias thumbup.gif
Vienas blogas dalykas - fotkinau su juostiniu aparatu, paskui po visko nepamačiau, kaip mažasis jį pasiėmė ir atidarė blink.gif Gal dar pradžioj juostos kas ir išliko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 18 gruodžio 2005 - 16:29

Sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , o "krutesni", tai čia kur su programomis ar irgi elementai, ar čia pagal amžių blush2.gif .O jūs prie didčkių buvote ?? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 19 gruodžio 2005 - 00:08
QUOTE(katarina @ 2005 12 18, 19:35)
Sveikinimai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , o "krutesni", tai čia kur su programomis ar irgi elementai, ar čia pagal amžių  blush2.gif .O jūs prie didčkių buvote ??  4u.gif


nea, čia tik "testai" mirksiukas.gif Neskirstoma nei pagal amžių nei pagal lytį mirksiukas.gif Mes buvom prie pačių žiopliausių. Krutesni dar darė šuoliuką bigsmile.gif
Mano mergina dabar viską apmąsčius nusprendė, kad nėr pasaulyje teisybės, kad berniukai laimi dailiojo čiuožimo varžybas. Ir nusprendė, kad jinai eis visur, kur tik reiks, kad tik berniukus aplenkt tongue.gif Nes pagal jos filosofiją vyrams ant ledo nėr ką veikt doh.gif Dabar, kad ir dvi treniruotės per dieną - viskas gerai. Taigi, gimnastikai argumentų apstu. To ir laukiau. Dar ir brolis "įkvepia", kuris be jokių treniruočių "susilanksto" kaip tik nori.
O vat mano mažius, kuris lig šiol baidėsi idėjos likt ant ledo su trenere, dabar veržiasi kad ir rytoj, bo labai jau gražus sesės medalis pasirodė bigsmile.gif
Kas keisčiausia, tai galvojau, kad maniškė bus viena mažiausių, bet kai pamačiau sąraše gimimo metus doh.gif Jinai prie vyresnių buvo bigsmile.gif
Ir pastebėjau, kuo vyresnės mergaitės, tuo su psichologija sunkiau g.gif maniškė nuverkė posmą, kai tik apsirengė ir psio. Paskui jokių nervų - ką reik, tą ir darė.O ir kai vietas paskelbė - iš mažiukių visos laimingos buvo - juk ir 15 ir 13 vieta pačios geriausios, juk daugiau tokių nėra bigsmile.gif O tarp vyresnių tai ir ašarų buvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 09 02, 13:57)
Mažas pačiūžas nuomojasi, bet mokymuisi jos nelabai tinka, ten dantukai "nemokšom" pritaikyti, kad negriuvinėtų ir ligoninėn nereikėtų vežt tongue.gif .
Kaip mes pasiaiškinom, tai neverta patiems pirkt naujų (apie 1000 lt kainuoja blink.gif ), o reikia eit kalbėt su treneriais, vaikais, nes jie perka vieni iš kitų (gerų padėvėtų vaikiškų pačiūžų kaina apie 300 lt, sakė, kad praktiškai už tiek pat po metų perparduosi)


oho unsure.gif o kokiu dar investiciju be to prireikia, kiek visas mokslo metu sezonas kainuotu g.gif
Atsakyti