Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

QUOTE(katarina @ 2005 11 22, 17:08)
O kiek laiko jūsų mergaitė čiuožia ?  ax.gif ir ką išmokusi  blush2.gif



Sis sezonas yra trecias (pirmasis buvo tik nuo sausio, nes nebuvo ledo); mergica ismokusi tuos visus burbuliukus, gandriukus, bet nemoka kregzdutes, apsisukti normaliai...

Suknutes seniai jau ieskau skuduryne, bet nesekmingai - nieko panasaus nerandu... Ziurinejau pasiuti is pliuso, bet reikia derinti su siuveja.


Pernau buvom numezge kelnytes ir megztuka, bet man vis tiekkazkaip kaimiskai.

Jus cia kalbejot apie paziuzas 600 lt, man kazkaip per brangu, bet pirkciau naudotas (32 dydis). Taciau skelbimukus ziurejau, nelabai ka radau.
Atsakyti

Nu jei jau tiek lankote , tai tikrai turi priimti į kitą grupę blink.gif , o dėl suknelės tai aš turiu nebloga siuvėja, tai su medžiaga paprasta išeitu už 80 lt. Bet šiaip tai trenerės turi visokių ten išaugtų pigesnių. O pačiūžos va šiandien žvilgtelsiu lygtais mačiau skelbimų lentoje kažką panašaus g.gif .Mum pakeitė choreografijos laiką taigi eisim šiandien, ir dėl visko pašnekėsiu.O šiaip tai reik skaičiuot taip už 600 perkat, mažiausiai už 400 lt parduodat, taigi ne taip baisiai ir išeina biggrin.gif
Atsakyti
Mes siuvamės suknytę, tai už viską apie 80 lt gausis.
Na, nieko ten mandro, spalva viena, gal paskui dar kokiais blizgučiais pasiuvinėsiu g.gif
Šiandien vieną pas trenerę matavomės. Bet, kad 150 lt g.gif Suknytė tai nieko, metams tai tikrai užteks, bet kelnytės tai vos vos sad.gif Ai, ir spalva man nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2005 11 23, 19:46)
Eisiu penktadieni, bandysiu persneketi su Indre. Lauksiu ziniu del choreografijos.

Del siuvejos, dar dairausi medziagytes. o ji specializuojasi, ar siaip, zino, kaip siuti?

Medžiagyte kai pirksi žiūrėk , kad į abi puses tampytusi rolleyes.gif , o siuvėja tai pas mus paprasta, ne kokia spec, bet aš tai patenkinta likau.O choreografiją sutariau trečiadienį 17.30, ir paskui šeštadienį po pietų.Čia centre vyksta, nu susitarsim paskui . Taip kad ruoškitės ypač morališkai, o beje jūsų mergina lanksti ar nalabai g.gif , na kaip jai ten su špagatais sekasi?

QUOTE(Motina @ 2005 11 23, 19:57)
Mes siuvamės suknytę, tai už viską apie 80 lt gausis.
Na, nieko ten mandro, spalva viena, gal paskui dar kokiais blizgučiais pasiuvinėsiu g.gif
Šiandien vieną pas trenerę matavomės. Bet, kad 150 lt  g.gif Suknytė tai nieko, metams tai tikrai užteks, bet kelnytės tai vos vos sad.gif Ai, ir spalva man nelabai schmoll.gif

Laukiam laukiam rolleyes.gif rolleyes.gif mirksiukas.gif .O kada pas jus bus varžybos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 23 lapkričio 2005 - 20:36
QUOTE(katarina @ 2005 11 23, 20:35)
Medžiagyte kai pirksi žiūrėk , kad į abi puses tampytusi  rolleyes.gif , o siuvėja tai pas mus paprasta, ne kokia spec, bet aš tai patenkinta likau.O choreografiją sutariau trečiadienį 17.30, ir paskui šeštadienį po pietų.Čia centre vyksta, nu susitarsim paskui . Taip kad ruoškitės ypač morališkai, o beje jūsų mergina lanksti ar nalabai  g.gif , na kaip jai ten su špagatais sekasi?
Laukiam laukiam  rolleyes.gif  rolleyes.gif  mirksiukas.gif .O kada pas jus bus varžybos? g.gif


Jei viskas pagal planą, tai gruodžio 18. Maniškė rodys burbuliukus, pritūpimus, gandriuką ir užkryžiavimus ratu į abi puses.
Truputėlį didesni - kregždę ir šuoliuką.
Mūsų medžiagytė labai skambiai - aksomas - vadinasi biggrin.gif tamposi normaliai, tik siuvėja burbėjo, kad geriau būtų spec mašina trikotažui siūt, bet aš labai tingėjau kitos ieškot, tai žadėjo kaip nors su paprasta unsure.gif Tiesa, nutarėm, kad bus be "body", t.y. neis per klyną blush2.gif doh.gif , o bus paprasta suknytė su kelnytėm.
O jūsų kada? čia bus vietinės reikšmės, ar didėlesnės kokios?
Atsakyti
QUOTE(katarina @ 2005 11 23, 20:35)
O choreografiją sutariau trečiadienį 17.30, ir paskui šeštadienį po pietų.Čia centre vyksta, nu susitarsim paskui . Taip kad ruoškitės ypač morališkai, o beje jūsų mergina lanksti ar nalabai  g.gif , na kaip jai ten su špagatais sekasi?




Laukiu info kur kada ir kaip atvaziuoti... Si sestadieni bus? ar nuo treciadienio?

Su lankstumu merginos tai g.gif jauciu, nerastas lankstumas. Apie spagatus tai tik cia ir paskaiciau. Tundros mudvi cry.gif doh.gif . As kaip papratus paskui savo klientus is paskos lakstyti, tai kazkaip tikejausi, kad su laiku trenere susakys, kur link ienas kreipti.... doh.gif

Nus, dabar suabejojau, jei tavo mergica toli toli prieky, tai ar trenere imsis manosios g.gif . Bet kuriuo atveju, laukiu info apie vieta ir laika. ir Aciu uz pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2005 11 24, 16:00)

Nus, dabar suabejojau, jei tavo mergica toli toli prieky, tai ar trenere imsis manosios  g.gif . Bet kuriuo atveju, laukiu info apie vieta ir laika. ir Aciu uz pagalba smile.gif

Čia dėl choreografijos? Aš manau kad jai skirtumo nebus didelio, g.gif bet mergicą tai jau nuteik nes mano lanksti būdama beveik verkę po treniruotės, apie rytinius kojų, nugarų skausmus tai jau tyliu blush2.gif Ir ožius(jei tokius turite) tongue.gif ir būt gerai namie palikti
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2005 11 24, 15:00)
Laukiu info kur kada ir kaip atvaziuoti... Si sestadieni bus? ar nuo treciadienio?

Su lankstumu merginos tai  g.gif  jauciu, nerastas lankstumas. Apie spagatus tai tik cia ir paskaiciau. Tundros mudvi  cry.gif  doh.gif . As kaip papratus paskui savo klientus is paskos lakstyti, tai kazkaip tikejausi, kad su laiku trenere susakys, kur link ienas kreipti....  doh.gif 

Nus, dabar suabejojau, jei tavo mergica toli toli prieky, tai ar trenere imsis manosios  g.gif . Bet kuriuo atveju, laukiu info apie vieta ir laika. ir Aciu uz pagalba smile.gif


Probegom, dėl lankstumo nesijaudink 4u.gif
Maniškė tai super nelanksti atrodė, o po 4 blink.gif choreografijos užsiėmimų tooookia pažangą thumbup.gif O kai dar gimnastiką pradės lankyt rolleyes.gif
O trenerės iš paskos nebėgioja. Gal dėl to, kad yra tokių, kuriem pilnai pakanka kokių 2 pasičiuožinėjimų per savaitę ir viskas. O trenerės irgi nenori pasirodyt "melžiančios" pinigus.
Taip toks užburtas ratas ir gaunasi unsure.gif

Bet kai pasiskaičiau apie sportinius šokius blink.gif doh.gif
Nu ir kainos blink.gif Nu ir reketas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(katarina @ 2005 11 24, 17:13)
Čia dėl choreografijos? Aš manau kad jai skirtumo nebus didelio, g.gif  bet mergicą tai jau nuteik nes mano lanksti būdama beveik verkę po treniruotės, apie rytinius kojų, nugarų skausmus tai jau tyliu  blush2.gif Ir ožius(jei tokius turite) tongue.gif ir būt gerai namie palikti



Uuuu, pas mus oziai visad savo vietoj ir su jais nesiskiriam pioneer.gif soske.gif
Ozkyte kaip turi buti - jei aplinka nepazistama, tai priesinasi kuri laika. Prie ledo pradejom pratintis 3,6 metu, tai uztrukom pora geru menesiu, kol uzsinorejo pati ciuozti savarankiskai.

Is kitos puses - nu pamatysim. Bet isivaizduoju, kad nelauzo ten per prievarta, jei nesigauna? O tais as pati ilgus metus lankau sportininku reabilitacijos centre treniruotes, tai man ikaltas toks atsargus poziuris i perkrovas.... smile.gif

Tiesa, ka veikai mama, kol choteografe dirba su vaiku?
Atsakyti
Šiandien leidau savo mažajai pasireikšti, tokia laiminga buvo o gryžus tiek visiems gyrėsi wub.gif , o aš tai sušalau iš paskos vaikštinėdama sad.gif nes vienos paleisti bijau . Bet kitą vertus ir vyresne mergina būvo proga pavaikyti tongue.gif . Mokinasi tokį šuolį "pusantro" jį vadina doh.gif tai pradžioje sakė man nepavyksta, ir daro bet kaip su mintim kad vistiek nepavyks. O kai pasakiau , kad tuos kurie tą šuolį pagaliau gerai nušoka tėvai veža į macdonaldą situacija pasikeitė, pradėjo geriau viską daryti, o paskui kai tik nusisukau pareiškė blink.gif aš išokau bet tu nematei biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Nu, mergaitės, šian ir sužinojau, kiek kitos treniruojasi blink.gif blink.gif
Taigis - ryte 2 sesijos po 45 min, po pietų dar dvi sesijos blink.gif Gimnastika KASDIEN blink.gif Ir taip 7 dienas per savaitę blink.gif
Nereik tų medalių cry.gif
Atsakyti

Kaip suprasti nereik medalių g.gif g.gif , negi mest žadate blink.gif
Aš va per paskutines dienas kažkaip labai daug galvojau ir priėjau išvados , kad mum čiuožykla tiesiog jau patapo gyvenimo būdu. Tiesiog pas mus dabar pirmoje vietoje yra čiuožykla, o paskui visą kitą. Pas mane jau visa šeima "pastrointa" ir visi žino , dukra treniruočių niekada negali praleisti schmoll.gif , teisiog verčiantis per galvas ,bet vaikas privalo nuvažiuoti į treniruotes, galų gale mes niekad ir nepraleidžiam treniruočių.Vyras rėkė, kad nemokės pinigų choreografei, bet daba moka ir tyli doh.gif O vyresni vaikai dar ir pamokų labai daug praleidžia, gerai kad mes tik pirmokėlės tai pakolkas problemų nekyla.Bet nuo penktos klasės pas mane jau nužiūrėta mokykla kuri yra prie pat čiuožyklos. Va su viena mama šnekėjau tai ji sakė , kad jai čiuožimas yra hobis biggrin.gif Mes tai einame 5 kart po 1 val, bet mum daugiau neišeina nes yra problemos su ledu sad.gif , prieš treniruotes ir po treniruočių vaikas čiuožykloje ant žemės dar pasportuoja, todėl reik išvažiuoti anksčiau ir gryžtame vėliau.
Taigi va čia ir reik pagalvoti ir būsit čiuožėjais(o tai atima laabai daug laiko ir pinigų), ar tiesiog vaikas vaikščios pasičiuožinėti. Bet va pasakysiu aš savo nuomone: dėl to, kad vaikas tūrėtų ką veikti ,aš pasirinkčiau kažką pigiau .O mes tai apsisprende rimtai dirbti ir siekti aukštumų tongue.gif, ir nesvarbu kiek man tai atsieis
Atsakyti