Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

QUOTE(katarina @ 2005 11 20, 12:32)
Mes sumokame mėnesiui už ledą



Kiek jus mokate? 80 Lt?

Nes mes irgi ciuoziam Kaune, bet du vaikai (vienas visiskas grybas), tai sumoku 30 Lt uz savaite (10 Lt mergina ir 5 Lt jaunylis)(kartais juk buna trys treniruotes), tai trenere niekada nepasako, kad mazai....
Gal as cia skriaudziu ka doh.gif

Tiesa, as tai slapta noreciau ir pati stoti ant paciuzu ir mokytis kartu su mazgium, bet kad nematau, kad kokia mama taip darytu...
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2005 11 21, 14:07)
Man tai įdomu kokios tokio būrelio perspektyvos. Aišku, gerai, kad išmoks čiuožti, fizinis krūvis, laikysena, gal net sakyčiau valios ugdymas, nes sunku wink.gif Tik čiuožimas tai tokia egzotika...


Keliauti į olimpiada biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , ko nepasakysi apie sportinius, tautinius, modernius šokius. Čia jau sportas skaitosi.
QUOTE(prabegom @ 2005 11 21, 15:53)
Kiek jus mokate? 80 Lt?

1.Nes mes irgi ciuoziam Kaune, bet du vaikai (vienas visiskas grybas), tai sumoku 30 Lt uz savaite (10 Lt mergina ir 5 Lt jaunylis)(kartais juk buna trys treniruotes), tai trenere niekada nepasako, kad mazai....
Gal as cia skriaudziu ka  doh.gif

2.Tiesa, as tai slapta noreciau ir pati stoti ant paciuzu ir mokytis kartu su mazgium, bet kad nematau, kad kokia mama taip darytu...

1. mes mokame truputėli daugiau nei 80 lt, nes vaikštome kiekvieną dieną mirksiukas.gif O šiaip tai geriausia reikia klausti : kiek? ir tada viskas aišku
2.Vienais metais treniravosi mama su dukryte, kažkaip ją ten priėmė
O pas kokią jūs trenerę vaikščiojate g.gif gal sakau pažystu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2005 11 21, 13:07)
Man tai įdomu kokios tokio būrelio perspektyvos. Aišku, gerai, kad išmoks čiuožti, fizinis krūvis, laikysena, gal net sakyčiau valios ugdymas, nes sunku wink.gif Tik čiuožimas tai tokia egzotika...


Berniukui tai manau, kad perspektyvos visai neblogos, nedaug jų ten unsure.gif O ir tie, kurie ateina, tai labai ilgesingais žvilgsniais ledo ritulininkus nužiūri ax.gif Ir po kokio pusmečios ten pabėga ax.gif
Vat man tai ir patinka, kad egzotika tongue.gif
O užimtumas ateityje bus superinis - 5-6 čiuožimai, 3 gimnastikos, choriografija g.gif Tik spėk suktis tongue.gif
QUOTE
Tik spėjo trenerei bent penkis kartus prisiekti, kad jis niekada niekada daugiau nenorės čiuožti  O kai paskutinį kartą prie manęs atsikėlė nuo ledo, tai pareiškė, kad dar eis pačiuožinėti  Žodžiu, nepaisant visų ašarų mokantis atsikelti, vaikinas vis tiek čiuožti nori.

ojojoi kiek aš kartų tuos prisiekinėjimus girdėjau doh.gif Dabar aprimo ax.gif
Vaikai labai greit tas pačiūžas suvaldo. Mano mažasis jau po dviejų kartų vaikščiojo ax.gif O jam tada tik 3 metai suėjo.

QUOTE
Keliauti į olimpiada    , ko nepasakysi apie sportinius, tautinius, modernius šokius. Čia jau sportas skaitosi.

Jo... apie olimpiadą ir aš galvoju g.gif Sakau, gal mažų pačiūžų neparduot, kai olimpinį auksą laimės tai už kokį tūkstantį eurų parduosiu g.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tiesa, Raideles, koks taviškio batukų dydis? Kaip tik pačiūžas parduodam, 29 dydžio, 150 lt norim rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 21 lapkričio 2005 - 19:20
QUOTE(Motina @ 2005 11 21, 20:13)
Tiesa, Raideles, koks taviškio batukų dydis? Kaip tik pačiūžas parduodam, 29 dydžio, 150 lt norim rolleyes.gif

Tai naujas pirkote g.gif o kur už kiek ? kokias? blush2.gif blush2.gif O mes jau viena kalėdinę dovaną turime ,kojines juodas kur ant pačiūžų thumbup.gif thumbup.gif , nu bent jau turėtumėm gauti žadėjo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 21 lapkričio 2005 - 22:07
QUOTE(katarina @ 2005 11 21, 16:12)
Keliauti į olimpiada  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif , ko nepasakysi apie sportinius, tautinius, modernius šokius. Čia jau sportas skaitosi.

1. mes mokame truputėli daugiau nei 80 lt, nes vaikštome kiekvieną dieną  mirksiukas.gif O šiaip tai geriausia reikia klausti : kiek? ir tada viskas aišku
2.Vienais metais treniravosi mama su dukryte, kažkaip ją ten priėmė
O pas kokią jūs trenerę vaikščiojate  g.gif gal sakau pažystu  blush2.gif



Pas trenere Indre. Bet pas mus trys treniruotes per savaite ant ledo, jokiu choreografiju ar gimnastiku. Vis pazada, bet paskui nutrina, kad nera sales ir pan.

Pasiziurejus i savo atzalas, tai nemanau, kad jiems gresia olimpiada. Kazkaip kitu treneriu merginos panasaus amziaus geriau ciuozia. As nepagaunu kampo, ar cia man listi i akis (kazkada sakiau, kad galim atvesti ir dienos metu, jei tik priimtu), ar cia treneres atsirenka gabesniuosius ir juos specialiai ugdo.
Atsakyti
QUOTE(katarina @ 2005 11 21, 22:04)
Tai naujas pirkote  g.gif o kur už kiek ? kokias? blush2.gif  blush2.gif O mes jau viena kalėdinę dovaną turime ,kojines juodas kur ant pačiūžų  thumbup.gif  thumbup.gif , nu bent jau turėtumėm gauti žadėjo..


Pirkom dėvėtas, 150 mokėjom. Batai tai GRAF, o geležis nežinau g.gif
Tikiuosi šitų per pora mėnesių neišaugs unsure.gif
Katarina, man čia cekava pasidarė, kaip gi tuos vaikus treniruoja? Ar man lįst į akis, ar laukt, kol man įlįs g.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 11 22, 13:19)
Katarina, man čia cekava pasidarė, kaip gi tuos vaikus treniruoja? Ar man lįst į akis, ar laukt, kol man įlįs g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Nu jums į akis tikrai nieks nelys schmoll.gif laugh.gif , bet man atrodo , kad jūs jau su trenerę susitarėte ko konkrečiai norite g.gif mirksiukas.gif , ir ko tikitės ax.gif
Atsakyti
Aciu, uz az.

Man atrodo, kad treneres kazkaip atsirenka "patikimesnius" vaikus, t.y. turincius duomenis, kad is ju kazkas gausis, ir kad jie lankys... Nes tikrai ne visiems vienodas demesys, ir matosi, kad skirtingas parengimo lygis net ir toj pacioj grupej...

Be to, vienos mergytes treniruojasi su spec. suknelemis (suprantu, kad tai palikimas nuo varzybeliu), kiti - gi su zieminiais kombinzonais (maniskiai). As galvoju galvoju - nu jei pradet dar sukneles treniruotem pirkti ar brangias paciuzas, tai kazkaip nelogiska. Tai gal tie papuosti vaikai tiesiog daugiau treniruojami....
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2005 11 22, 17:32)
Aciu, uz az.

1.Man atrodo, kad treneres kazkaip atsirenka "patikimesnius" vaikus, t.y. turincius duomenis, kad is ju kazkas gausis, ir kad jie lankys... Nes tikrai ne visiems vienodas demesys, ir matosi, kad skirtingas parengimo lygis net ir toj pacioj grupej...

2.Be to, vienos mergytes treniruojasi su spec. suknelemis (suprantu, kad tai palikimas nuo varzybeliu), kiti - gi su zieminiais kombinzonais (maniskiai). As galvoju galvoju - nu jei pradet dar sukneles treniruotem pirkti ar brangias paciuzas, tai kazkaip nelogiska. Tai gal tie papuosti vaikai tiesiog daugiau  treniruojami....

1. schmoll.gif schmoll.gif , taip nėra, gi ir mešką galima išmokinti šokti . O be to gal kiti jau daugiau metų lanko, va kada pasiteirauk geriau čiuožiančio vaikučio mamytės kiek laiko lanko
2.Pačiūžos brangios labai skiriasi nuo pigių, skiriasi ir svoris ir dantukai, todėl jai norima kad vaikas kaip reikiant čiuožtu"su ateitim" tai reikia gerų, kad vaikas prie jų priprastų. Kai mes vaikui nupirkome brangias tai 2 treniruotes ji ištisai kritinėjo ir taip stipriai doh.gif net gaila buvo. ir koją sunkiai nulaikydavo nes jos sunkios. Dėl suknelių tai čia vaikai labiau taip norisi, be to kai mes kelnes dedame (tik kai labai šalta), tada trenerė nemato ar kojos ištiestos , vaikai gali simuliuoti. Ir pvz mano merginai būtų per karšta ir nepatogu su kombiniezonu.O pvz mūsų treniruočių suknelė (čia yra ideta kažkur), mum kainavo skuduryne 5 lt blush2.gif
O kiek laiko jūsų mergaitė čiuožia ? ax.gif ir ką išmokusi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 22 lapkričio 2005 - 17:24
QUOTE(prabegom @ 2005 11 22, 16:32)
Aciu, uz az.

Man atrodo, kad treneres kazkaip atsirenka "patikimesnius" vaikus...


Man atrodo, kad pagrindinis "atrinkimo" kriterijus - vaiko ir tėvų noras. Jei sąžiningai viską lankyt ir daryt, tai ir gausis visai neblogai. Tarp gabesnių ir mažiau gabių vaikų gal tik toks skirtumas, kad vieniems reikia daugiau laiko ir pastangų, o kitiems mažiau pasiekt tuos pačius rezultatus tongue.gif nepastebėjau, kad kuris vaikas būtų "nurašytas", tiesiog jei lankydamas antrus ar trečius metus, vaikšto tik 2-3 kartus per savaitę į treniruotę, tai niekas į jį didelių vilčių nededa g.gif
Tai ir galvoji, ar tavo vaikas mokinsis čiuožinėt, ar dailiojo čiuožimo tongue.gif
Bet man susidarė vaizdas, kad iš Ievos vienmečių, tai tik ji dar į papildomą treniruotę ir choriografiją vaikšto g.gif Nu reiks rytoj pasiaiškint su mamytėm. Nes jei trenerių paklausi ar verta leist, tai visada atsako, kad verta ax.gif
Kas link pačiūžų, tai maniškė iš karto pradėjo nuo tų sunkesnių, su visais dantukais. Bet kaip keistai man atrodo, kažkaip neproporcingos jos vaiko ūgiui. Kaip su ląstais kokiais atrodo.
Probegom, o tau ką, dar neaišku, kad be suknelių ir blizgučių visas čiuožimas praranda prasmę tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif Aš jau antram kartui pasiuvau sijonuką su kelnytėm (irgi iš skuduryno persiuvau) ir su eglutės blizgučiais pablizginau tongue.gif
Katarina, o pas jus ima asmenines čiuožimo treniruotes? Šiandien Ieva čiuožė viena, tai beveik šlapia buvo, o naudos tai daug daugiau g.gif
Čia, aišku, kitiem metam, jei dar noro bus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 10 kovo 2006 - 21:19
QUOTE(Motina @ 2005 11 22, 20:10)
Katarina, o pas jus ima asmenines čiuožimo treniruotes? Šiandien Ieva čiuožė viena, tai beveik šlapia buvo, o naudos tai daug daugiau g.gif
Čia, aišku, kitiem metam, jei dar noro bus unsure.gif

Mes tai neėmėm, bet esu girdėjusi ir žinau tuos vaikus kurie ėmė ax.gif . o jum čia taip išėjo, ar jūs asmeninę ėmete g.gif
O šiaip tai čia labai protingai ir aiškiai išdėstei biggrin.gif , ir aš tos pačios nuomonės.
Atsakyti

Kadangi papildomos treniruotės vyksta masinių čiuožimų metu, tai derinamės laiką su trenere ir sutariam kada abiem patogu. Kartais gaunasi asmeninė mirksiukas.gif Kad ir kaip būtų keista, ji pigesnė blink.gif
Aišku, didesniam vaikui tai ne išeitis, nes reikia visos, ar bent jau pusės arenos unsure.gif O mažiukus pingvinukus į vidurį nusiveda, ten jiems ir gerai tongue.gif
Bet mano mergina to visiškai neįvertino - kaip čia dabar treniruotė be paplepėjimų, pakikenimų, avarinių situacijų ir kt blink.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti