Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Sveikos 4u.gif o mūsų trenerė serga jau nuo penktadienio sad.gif , tai dabar einame pas kitą trenere , ir aišku galima simuliuoti doh.gif . O aš šiandien tokia laiminga pagaliau kregždėje mum pavyko laabai ilgai suktis thumbup.gif thumbup.gif user posted image
tai ta proga ir nuotraukų pasidarėme blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Vakar mes buvom paspoksoti kaip vaikai čiuožia. Sūnus kantriai žiopsojo gal 40 min. Rodžiau, kaip vaikai nedrąsiai čiuožia, ir kaip krenta ir vėl keliasi, kad neverkia nugriuvę. Žodžiu bandžiau paruošti sunkumams wink.gif Tai po to jis sakė, kad čiuoš tik pasilaikydamas pakraštėliais ir nesisuks biggrin.gif Dar visaip svarstė, kam aš galėčiau sesę palikti ir su juo ant ledo eiti... Ryt bandysim individualią treniruotę.
Atsakyti
kartu čiuožti niu niu niu schmoll.gif paskui nuo kojos nebeatkabinsi. Kol vaikui azartas yr, leisk geriau vieną, prisigalvok ko nors "koją skauda", "gerklę skauda" (mane tai tik angina išgelbėjo doh.gif )
O jūsų šeimynėlę aš turbūt ir mačiau, berniukas su akinukais, ir mergytė ant peties "pakabinta" ania? Aš ten prie gretimo staliuko agurkine sriuba mėgavaus...žinote.... tai visai cekava buvo paklausyt tavo mažiaus filosofijas apie minkštą ledą ax.gif
O šiaip jau pakraštėliais nieks jam neleis, tegul nefantazuoja tongue.gif Nusives į patį patį pačiausią vidurį tongue.gif Ten visi savo mokslus pradeda tongue.gif
Tiesa, o pas ką eisit? Pas Žaną?
Aprenk kuo šilčiau, o ir pirštines bent dvejas...

O mano mergica sakė, kad per garsiąsias varžybas jos kregždę rodys doh.gif
Nu taip tyčiotis iš tokio grožio doh.gif
Atsakyti
Tikrai mes ten buvom smile.gif O sesės tai neturiu kam dienos metu palikti, teks vaikinui šio žygio pačiam imtis.
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 11 17, 20:58)
O mano mergica sakė, kad per garsiąsias varžybas jos kregždę rodys doh.gif
Nu taip tyčiotis iš tokio grožio doh.gif

Tai jum smagu varžybos thumbup.gif ,o mes vis laukiame sad.gif ) Šiandien pas mus atvažiuoja į namus choriografė bandysim imti privačias treniruotes, nes "valdiškų" niekaip nesulaukiam doh.gif . Čia va idedu nuoruoda kur neseniai vyko varžybos Čekijoje, jai idomu gali pažiūrėti ir suknelės pažiūrėsi kokios madingos dabar ax.gifVaržybos
O kaip jūsų suknelė gal jau gatava g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 18 lapkričio 2005 - 14:26
Nagi nagi, tai apie tą privačią choreografę ataskaitą prašome ax.gif
O mūsų suknelė tai g.gif Na pasiėmėm papigiaiską siuvėją blush2.gif sutaupėm tipo blush2.gif Tai daba laukiam, kol mūsų siuvėja iškarpas "susiorganizuos" g.gif O paskui tai sakė, kad greit pasius. Siusim paprastą, kuri paskui treniruotėm tiks. Dar ir kelnes priedo užsiprašiau.
Atsakyti
Tai va susitarėm už 25 lt už treniruote, tai treniravo ji man 1,5 val vaiką. Nu kadangi man su vyru sunku susitarti, tai treniruote imsim tik 1 kartą per savaite sad.gif Aš galvojau kad mano mergina lanksti, stipri schmoll.gif klydau. Vien žo vaikas taip laukė, taip laukė, o paskui per treniruote vos neverkė, o dabar pareiškė kad daugiau neis. Bet dabar tai viskas vyko pas mus namie, po mano " sparneliu", tai sakė kad sekantis kartas bus be manes doh.gif , tai itariu kaip tada vaiką patampys. O šiaip pozicijas išmokino , ir labai nugarai daug pratimų darė. Kaip tik mum to ir trūksta biggrin.gif Dabar kai pagalvojau kiek gimnastės ir balerinos dirba blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Tai 25 lt už asmeninę visai normaliai 4u.gif mes 15 mokam g.gif Bet Ievai labai labai patinka. Kažkaip jos stiliuj viskas ten. paskui dar šiaip jie pasimankština, didesni visokius šuoliukus mokinasi, o mažieji per šokdynę. Tai šiandien gyrėsi, kad jau 27 kartus peršoko nesustodama ax.gif
Kai šiandien žiūrėjau kaip čiuožia, tai tikrai viena asmeninė tris paprastas atstoja, nes mergicos jau išmoko "simuliuot". Bet juk vaikui tokia būrelio esmė ir yra rolleyes.gif O vat mes, suaugę, tai vis "za vsio zaplačeno" biggrin.gif
Šiandien padejavau trenerei, kad maniškė nelanksti visai, tai sako nieko, mes ją greitai ištampysim, išlankstysim, žmogų padarysim biggrin.gif Nu tai lauksim biggrin.gif
Atsakyti
Nu dabar per choreografijos pamoką , tai mažai ką darė kas susije su ledu. Vat kai einame su savo ledo trenere sportuoti tai tada jie ten šokinėja, O vakar pagrinde tai lankstė ir liepė tempti rankas, kojas iki pirštų galiukų. Šiandien Goda atsikėlė nugarą, kają skauda, o kai pasakiau kad vistik teks ir toliau lanyt tai pradėjo rėkti kad neis schmoll.gif . O asmenenė ir lieka asmenine pati trenerė ištisai šalia prastovėjo, praklupėjo ir apčiupinėjo ją visą, kad kiekvienas judesys būtų sąžiningas, net į jokius kalbėjimus nesileido. Šiaip tai aš 2 treniruočių į savaite norėčiau bet nežinau kaip čia tą vyra prikalbinti verysad.gif
Atsakyti
Jo, tai ir pas mus choriografijoj mažai kas su ledu susiję, ir gimnastikoj, kiek mačiau. Tik po to ateina trenerė ir tada jau juos savaip "pašokdina".
O maniškė, tai visada per pirmą kartą rėkia, NEBENORIU blink.gif , po kokių 3-4 kartų "kaip gerai, kad tu man liepei eiti" rolleyes.gif Na jos poza tokia, kad neduokdie kas nepagalvotų, kad ji gera mergaitė. Visi turi galvoti, kad ji OŽKA. O paskui pradeda stebėtis kaip ji pasitaisė, kokia gera pasidarė biggrin.gif
Suprasi čia tuos vaikus biggrin.gif
Ech, dar gimnastiką reiks kažkaip pradėt g.gif Bet jau tas vežiojimas schmoll.gif

QUOTE
Šiaip tai aš 2 treniruočių į savaite norėčiau bet nežinau kaip čia tą vyra prikalbinti


Tai pakeisk vieną ledą į choreografiją ir psio mirksiukas.gif
Oi, o gal jūs ne už atskiras treniruotes mokat? nes mums tas vienas "ledas" 15 lt cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 11 19, 17:49)

Tai pakeisk vieną ledą į choreografiją ir psio mirksiukas.gif
Oi, o gal jūs ne už atskiras treniruotes mokat? nes mums tas vienas "ledas" 15 lt cry.gif

Mes sumokame mėnesiui už ledą
Atsakyti
Pagaliau ir mano vaikinas ant ledo pabuvojo. Penktadienį kai nuėjom, tai paaiškėjo, kad ledas užsakytas tuo laiku ir nieko nebus sad.gif Tai sūnus jau ir apsiverkė, kaip norėjo čiuožti, o negalėjo. Bet šiandien pavyko thumbup.gif Tik spėjo trenerei bent penkis kartus prisiekti, kad jis niekada niekada daugiau nenorės čiuožti biggrin.gif O kai paskutinį kartą prie manęs atsikėlė nuo ledo, tai pareiškė, kad dar eis pačiuožinėti laugh.gif Žodžiu, nepaisant visų ašarų mokantis atsikelti, vaikinas vis tiek čiuožti nori.

Man tai įdomu kokios tokio būrelio perspektyvos. Aišku, gerai, kad išmoks čiuožti, fizinis krūvis, laikysena, gal net sakyčiau valios ugdymas, nes sunku wink.gif Tik čiuožimas tai tokia egzotika...
Atsakyti