Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

Drasiai nuotakai. Man asmeniskai tai labai grazu tokios ekstravagantiskos sukuosenos:
user posted image
Pusiau suimti plaukai:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Atsakyti
vintage stiliaus nuotakelems:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
.....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Sveikos,žinau,kad čia lankosi ir profesionalės,tad gal galit papasakoti,kaip turi būti paruoštos gėlės,kurios dedamos į plaukus?Kirpykloje pasakojo,kad turi būti apvyniota izoliacine medžiaga,bet nelabai aš supratau,kaip ten turi būti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2009 04 27, 16:24)
Sveikos,žinau,kad čia lankosi ir profesionalės,tad gal galit papasakoti,kaip turi būti paruoštos gėlės,kurios dedamos į plaukus?Kirpykloje pasakojo,kad turi būti apvyniota izoliacine medžiaga,bet nelabai aš supratau,kaip ten turi būti  blush2.gif



Kirpėjai tų gėlių neruošia, tą daro floristai. Reikia tiesiog pasakyti, kad paruošti gėles šukuosenai ir tiek. Jie ten įdeda vielutę, apvinioja su kažkuom žaliu biggrin.gif Būna ir segtuką įdeda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 04 27, 16:26)
Kirpėjai tų gėlių neruošia, tą daro floristai. Reikia tiesiog pasakyti, kad paruošti gėles šukuosenai ir tiek. Jie ten įdeda vielutę, apvinioja su kažkuom žaliu  biggrin.gif Būna ir segtuką įdeda  ax.gif

Tai aš suprantu,kad tą daro floristai.Bet gėles aš planuoju darytis pati,todėl įdomu,kaip ten su gėlėm į plaukus g.gif
Atsakyti
Gal dar yra kokia nors florisčių temutė ir ten gali jų paklausti, tai gal tave instruktuos, kaip tą daro bigsmile.gif
Atsakyti
Plaukų laku supurkš vietoj,kai darys šukuoseną.Logiškai mąstau,kad ilgiau išsilaikytų gėlytė,ją turbūt apvynioja sudrėkinta floristine kempine ir apklijuoja izoliacine medžiaga,kad laikytųsi.Na bet einu dar į florisčių temą pasikonsultuosiu smile.gif
Kadangi aš visas puokšteles darysiuos pati,tai man kažkaip be ryšio vienos gėlės prašyt salone biggrin.gif
Atsakyti
...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image My Webpage user posted image user posted image http://www.vii.in/im.....r Style-6.jpg user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukita999: 28 balandžio 2009 - 17:13
Labas vakaras mergaites!
Siulau darant sukuosena, atkreipti demesi i detaliu formavima, sukurtu detaliu tarpusavio proporcionaluma, santiki su figura ir i silueta is sono ir priekio.

Linkiu jums buti pacioms graziausioms, nuostabiausioms per vestuves 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 04 28, 21:06)
Labas vakaras mergaites!
Siulau darant sukuosena, atkreipti demesi i detaliu formavima, sukurtu detaliu tarpusavio proporcionaluma, santiki su figura ir i silueta is sono ir priekio.

Linkiu jums buti pacioms graziausioms, nuostabiausioms per vestuves 4u.gif  4u.gif  4u.gif



visiskai sutinku drinks_cheers.gif , ir prisidedu prie palinkejimu blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, cia jau visas profesionaliu burys sedi biggrin.gif saunu. turiu klausimuka - kai buvau pas kirpeja, tai sake vestuvinei sukuosenai - plaukai palaidi - galima isegti papildomas juosteles ar panasiai kaip sruogas (turi kazkoki specifini pavadinima tas dalykas smile.gif ) ... ar ji reikia apecialiai isigyti, ar kirpeja turi? kaip ji pritaiko prie mano spalvos...? kaip tie isegali daikciukai atrodo prisegti su naturaliais plaukiukais ir pan. mano nera stori, nes ilga laika dazyti buvo, o dabar auginuosi savo, spalva sulyginau ir kaip cia viska suderinti...? g.gif
Atsakyti