Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(Fabulyte @ 2009 04 22, 06:53)
doh.gif  doh.gif  doh.gif
Ikist viska ir visur galima  lotuliukas.gif

Bet kad dailiai atrodytu - tai jau retesnis atvejis  tongue.gif



As tai manyciau, kad viskas priklauso nuo sukneles stiliaus, plauku spalvos ir ilgumo, makijazo, aksesuaru ir ar desi veliuma ax.gif . Mano manymu sukelti plaukai (nebutinai i kuoda) duos daugiau tvarkingesnio ir romantiskesnio ispudzio 4u.gif kaip pvz.: user posted image user posted image
O jei nenori nepersistengti ir turi zavingus plaukus galima ir paprastenes sukuosenos, kad ir palaidais siek tiek subanguotais plaukuciais ir i sona ikista gelyte smile.gif user posted image http://www.beautytwi...2008/03/121.jpg
http://www.hairstyle...dding-hair3.JPG Mane asmeniskai zavi romantiskos ir neperkrautos sukuosenos kaip pvz user posted image user posted image
O siaip manau kad geriausia su visais pasitarti, o nuspresti paciai thumbup.gif drinks_cheers.gif



Papildyta:
O siaip nelabai suprantu kodel tave tos gerberos taip zavi?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosena @ 2009 04 22, 12:28)
mergyt nesinervuok daug kam su tom vestuvems itemtas metas tu  nueik pas kirpeja  ir sakyk noriu  gerbera  , kad butu plaukose sukuosena sakyk isivaizduoju kazka palaidaus plaukais ir tau ji patars veskis patareja kuri mato is salies kaip  gali atrodyti , nes jaunosios pasimeta greitai kai duoda daug variantu smile.gif


Aciu 4u.gif kazka tokio ir bandysiu daryti 4u.gif


QUOTE(Tinute3 @ 2009 04 22, 13:44)
O siaip nelabai suprantu kodel tave tos gerberos taip zavi?... g.gif



Na mano suknute bus labai paprasta ir kukli wub.gif
Puokse - ne to kad bumbulas is roziu schmoll.gif - o tiesiog baltos gerberos wub.gif
Plaukuciai mano rudi - tai pamaniau kad gal visai tiktu ir i plaukus jei balta gerbera ikomponuociau blush2.gif



Aciu merginos kad tiek sukuosenu man prirodet 4u.gif
Atsakyti
Man irgi kaip graziu stambios garbanos papuostos gelytemis wub.gif Bet as vis tiek noresiu tiesintu plauku - man dauguma cia sudetu "priraitytu torciuku" tikrai negrazus ir neskoningi unsure.gif
Atsakyti
.....
user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
http://ashleyjohn.ne...blond_bride.jpg
visa vaizda ta plunksna gadina:
user posted image

Hottea as per savo vestuves irgi buvau tiesintais plaukais drinks_cheers.gif Jokiu garbeneliu nei per kur nenorejau, tai prasiau, kad padarytu tokia sukuosena, kuri nebutu perkrauta, plaukai butu istiesinti ir per visa ilgi liktu, tai man sudeliojima i sona padare ir atrode visai liuks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukita999: 22 balandžio 2009 - 16:16
....
user posted image user posted image
My Webpage
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
...
user posted image
user posted image
Atsakyti
.....
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tinute3 @ 2009 04 22, 13:44)
As tai manyciau, kad viskas priklauso nuo sukneles stiliaus, plauku spalvos ir ilgumo, makijazo, aksesuaru ir ar desi veliuma ax.gif . Mano manymu sukelti plaukai (nebutinai i kuoda) duos daugiau tvarkingesnio ir romantiskesnio ispudzio  4u.gif  kaip pvz.: user posted image

super šukuosena wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 23 balandžio 2009 - 10:42
Dar šiek tiek kitokių:
Atsakyti
Mano nuomone, labai graziai ir elegantiskai atrodo prie sukuosenos prisegtas tinklelis, kuris pakeicia iprasta nuometa wub.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image My Webpage
user posted image user posted image My Webpage user posted image user posted image
Atsakyti
Oi, kaip faina skaityti, kad yra kam patinka tiesus plaukai per vestuves thumbup.gif

Man ta Beyonce nuotrauka tiesiais plaukais - etalonas biggrin.gif (nors faktas, kad pas ja ten prisegta ir t.t.)
Atsakyti
As manau kad vestuves tai yra didele svente ir dziaugsmas ir sukuosena turi buti nepriekaistinga 4u.gif
Sekmes visoms mergaitems kurios isteka ir linkiu pasirinkti tokia sukuosena kuria arciau sielos 4u.gif
Atsakyti