Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(Benice @ 2009 04 08, 11:45)
Pasitark su floriste, galbūt yra kokių mažesnių tų gerberų...ne visos jos gal didelės  ax.gif  Teko daryti šukuosenų ir su 1 didesne, visai gerai atrodo.



O gal turi koki pavyzdeli parodyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 04 08, 09:41)
Gerai, reiks ir man tada sukuosena banodamaja daryt smile.gif Nes kirpeja mano plauku nepazista, pirma kart pas ja smile.gif

Gal sakau pries mergvakari pabandzius  ax.gif




Labai gera ideja pries mergvakari 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 04 08, 11:32)
Perziurejau cia sudetus grozius ir galvoju, ka reikes daryti, nes mano plaukai stori, ilgi, banguoti.. praktiskai kiekviena diena vaikstau su panasiomis sukuosenomis, nes jie naturaliai krinta didelemis bangomis. O kuodai man netinka..  g.gif

Kaip manote, ar gerai butu tiesiog istiesintais plaukais su ypac graziu veliumu? g.gif Gal kas uzmatete tokiu pvz? ax.gif


Dėl neaiškaus oro nesiūlyčiau tiesinti verysad.gif
Juk jeigu bus drėgnas oras, o plaukučiai linkę banguotis, tai ir susibanguos, gali būti nei šis nei tas... g.gif Reikia gerai apgalvoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 08 balandžio 2009 - 11:02
QUOTE(Benice @ 2009 04 08, 13:01)
Dėl neaiškaus oro nesiūlyčiau tiesinti  verysad.gif
Juk jeigu bus drėgnas oras, o plaukučiai linkę banguotis, tai ir susibanguos, gali būti nei šis nei tas...  g.gif  Reikia gerai apgalvoti  mirksiukas.gif


Tai vat, numatyti koks oras bus 2010 m. vasara doh.gif biggrin.gif
Bet man taip grazu cia : wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hottea: 08 balandžio 2009 - 11:18
QUOTE(Hottea @ 2009 04 08, 12:16)
Tai vat, numatyti koks oras bus 2010 m. vasara doh.gif  biggrin.gif
Bet man taip grazu cia : wub.gif

vau o kokia suknele thumbup.gif thumbup.gif taip graziai tie akmenukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 04 08, 10:16)
Tai vat, numatyti koks oras bus 2010 m. vasara doh.gif  biggrin.gif
Bet man taip grazu cia : wub.gif



Labai graziai atrodo kai stori ilgi plaukai istiesinami, kaip kad ir nuotraukoj mirksiukas.gif O nuo lietingo oro galima elegantiska balta lietsargiuka isigyt thumbup.gif Bet is tikro banguoti plaukai - naturaliai ar ne - irgi duoda nepakartojamos elegancijos flirt.gif user posted image
Atsakyti
Smagu, kad patiko 4u.gif Mano paluku tiesinimas vyksta tik per sventes - jau toks ilgas darbas doh.gif Bet pigiai prasisukciau - uz tiesinima apie 40 Lt ir geles g.gif Tik reikes dbr metus netiesinti - didesnis visiems efektas bus lotuliukas.gif Nes kasdiena stambiomis garbanomis unsure.gif
Atsakyti
...
user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
man suknele ne tokia pasiuvo tai dabar ieskau nuomotis ir tikriausiai reiks keist sukuosenos vizija biggrin.gif...na bet audruzele manau isgelbes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2009 04 10, 10:34)
man suknele ne tokia pasiuvo tai dabar ieskau nuomotis ir tikriausiai reiks keist sukuosenos vizija biggrin.gif...na bet audruzele manau isgelbes  thumbup.gif



Pasidalink įspūdžiais, nors tema ne apie sukneles, bet gal nors trumpai galėtum nupasakoti, ką padarė blogai ir kodėl vien dėl to reikia keisti? g.gif ax.gif
Atsakyti