Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

naujausios mados: http://www.alfa.lt/straipsnis/10278765
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 06 25, 09:41)

neapsisprendžiu, kurią čia man rinktis g.gif
šitą

user posted image

ar šitą g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 06 25, 09:41)


o kuri čia galėtų būti vestuvinė šukuosena unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 25, 10:09)
o kuri čia galėtų būti vestuvinė šukuosena unsure.gif


na, kas vaikosi madu, gal ir issirinks rolleyes.gif
o siaip tai kelios kuklios su kuodukais, manau, visai tinkamos vestuvems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2009 06 24, 20:08)
As irgi gryzau savaite pries vestuves, turejau ideja, dariau bandomaja ketvirtadieni pries vestuves - geriau jau buciau nedarius. Isleidau pinigus, su kirpeja viska padeliojom, pasakiau, ko noriu. Tikejausi, kad plaukai kris graziom minkstom garbanom, kaip ji man parode. Vestuviu diena atejau i kirpykla atsipalaidavus, viskas aptarta, sedziu atsipalaidavus kedej, o kirpeja tik sukas, dirba... Matau, kad suka, va cia truputi lako papurksim, kad laikytu, va cia dar pasuksim.
Patarimas - atsinesk paveiksliuku, kad kirpeja turetu panosy visa laika ir atidziai sek, ka tau daro ant galvos, pasitikrink po kiekvieno  zingsnio, nes atsipalaidavimas gali paskui kainuoti daug nervu. Sekmes  4u.gif


doh.gif is visu pusiu printinsiu...

QUOTE(something else @ 2009 06 25, 06:39)
aš žemesnė už mb 12 cm, bet su bateliais praktiškai susilyginsime, o šukuosenos
irgi noriu sukeltos, nes esu apvalaveidė.. bijau, kad galiu 'praaugti' mb doh.gif  lotuliukas.gif


va va, o musu ugiai vienodi... doh.gif
ir as be kulniuku batus renkuosi (siaip niekada nenesioju aukstakulniu, tai man cia tik i gera blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 06 25, 09:31)
Nemanau nieko blogo, jei ir praaugsi siek tiek smile.gif



siaip tai aisku nieko blogo.
As ir be kulnu ir be sukuosenos zymiai esu aukstesne, tai dar labiau paaugti nelabai noreciau.
Atsakyti
QUOTE(ANOUK @ 2009 06 25, 11:50)
siaip tai aisku nieko blogo.
As ir be kulnu ir be sukuosenos zymiai esu aukstesne, tai dar labiau paaugti nelabai noreciau.


Na, tada gal ir taip... rolleyes.gif As tai aukstesne tik kai laaabai aukstus kulnus apsiaunu biggrin.gif
Atsakyti
man patinka viršus - įsivaizduokim, kad tos uodegos nėra. kažkuo manašus pvz į tą foto, kur pora, ane?

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Timida @ 2009 06 24, 18:35)
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 25 birželio 2009 - 13:57
QUOTE(something else @ 2009 06 25, 14:58)
man patinka viršus - įsivaizduokim, kad tos uodegos nėra. kažkuo manašus pvz į tą foto, kur pora, ane?


man išvis atrodo, kad tas pats g.gif net sklastymas toks pat ir ten pat unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 25, 09:00)
neapsisprendžiu, kurią čia man rinktis g.gif
šitą


ar šitą  g.gif


mishini.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 25, 14:58)
man patinka viršus - įsivaizduokim, kad tos uodegos nėra. kažkuo manašus pvz į tą foto, kur pora, ane?


O man ta uodega visai nieko blush2.gif Kai visi plaukai paslėpti, tai ir tos šukuosenos nelabai tesimato g.gif
Visas tas sukėlimas gražiai atrodo, bet pasibandykite jį sau būtinai prieš vestuves. Panos, kurios nepratusios prie velimo gali jaustis ne savimi su tokiu sukėlimu ax.gif o dažną ir sendina blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 25 birželio 2009 - 14:25
QUOTE(Benice @ 2009 06 25, 15:25)
O man ta uodega visai nieko  blush2.gif  Kai visi plaukai paslėpti, tai ir tos šukuosenos nelabai tesimato  g.gif
Visas tas sukėlimas gražiai atrodo, bet pasibandykite jį sau būtinai prieš vestuves. Panos, kurios nepratusios prie velimo gali jaustis ne savimi su tokiu sukėlimu  ax.gif o dažną ir sendina  blush2.gif

mhm, pasibandyt reiktų.
o dėl uodegos - man toks įspūdis, kad ji geriau tinka ilgakaklėms, o jei kaklas neįspūdingas, tai vizualiai gali dar labiau 'patrumpinti', kaip manot? g.gif
Atsakyti