Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(VBP @ 2009 06 23, 12:06)
sutinku del bandomosios, bet beda ta, kad as grisiu tik likus savaitei pries.... doh.gif del to ir noriu bent jau mazdaug tureti ideja... blush2.gif

Eksprontu sukurta sukuosena, buna iseina dar geriau, nepergyvenkite!
Atsakyti
koks visur grozis wub.gif
vakare idesiu ka man lb kol kas patinka biggrin.gif
iz zinot ka merginos, man kartais atrodo kad pas briunetes sukosenos graziau atrodo negu pas blondines.. nors as pati blondine biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tamsi plaukai gal graziau prie odos, ar isiskiria labiau nzn, ar as cia nesamone sugalvojau... mirksiukas.gif blink.gif rolleyes.gif
kuo arciau prie tu vestuviu tai nesamones lenda i galva biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smsNata @ 2009 06 23, 14:44)
koks visur grozis  wub.gif 
vakare idesiu ka man lb kol kas patinka biggrin.gif
iz zinot ka merginos, man kartais atrodo kad pas briunetes sukosenos graziau atrodo negu pas blondines.. nors as pati blondine  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Tamsi plaukai gal graziau prie odos, ar isiskiria labiau nzn, ar as cia nesamone sugalvojau...  mirksiukas.gif  blink.gif  rolleyes.gif
kuo arciau prie tu vestuviu tai nesamones lenda i galva  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Ant kai kuriu sukuosenu tai ir man taip atrodo smile.gif
Atsakyti
aciu visom kurios nepatingejo cia sukelti nuotraukyciu.. jau issirinkau sukuosena vestuvem ir tik jusu deka. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Nesijaudinkite tos, kurios nesidarysite bandomosios šukuosenos. Pati nesidariau nei jos, nei makiažo bandomojo, nes tiesiog nenorėjau, turėjau begalę reikalų prieš vestuves, kokie čia dar bandymai, visai iš galvos išėjo... Užtat nemažai laiko praleidau tiesiogiai telefonu su kirpėja aptarinėdama būsimos šukuosenos ypatumus biggrin.gif Mano idėja - lengvos, romantiškos garbanos. Ji siūlė iš vakaro susukti suktukais, ryte išleisti ir suformuoti. Išsigandau, jog garbanos bus pernelyg spiralinės ir 'gariūniškos', nenorėjau būti Barbe biggrin.gif Tuomet internete pririnkau krūvą nuotraukų, kaip aš įsivaizduoju savo šukuoseną, ir galiausiai sutarėme, jog ji atvažiuos vestuvių rytą, susuks drėgnus plaukus, suformuos garbanas ir tiek. Nors abi bijojom, kad, ginkdie, nelytų, tada tiesiai šviesiai šakės būtų. Nelijo biggrin.gif Buvo nuostabus oras, šukuosena likau labai patenkinta, nors, kol neapsivilkau suknelės, kankino nerimas 'o jei netiks' (tipiškas jaunamartiškas biggrin.gif

Viskas bus gerai, tiesiog smulkmeniškai susitarkite su kirpėja ir apipilkite vaizdo medžiaga ją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 23, 11:37)
Eksprontu sukurta sukuosena, buna iseina dar geriau, nepergyvenkite!


Tikiuosi, kad taip ir bus thumbup.gif

QUOTE(Jota @ 2009 06 23, 18:13)
Nesijaudinkite tos, kurios nesidarysite bandomosios šukuosenos. Pati nesidariau nei jos, nei makiažo bandomojo, nes tiesiog nenorėjau, turėjau begalę reikalų prieš vestuves, kokie čia dar bandymai, visai iš galvos išėjo... Užtat nemažai laiko praleidau tiesiogiai telefonu su kirpėja aptarinėdama būsimos šukuosenos ypatumus  biggrin.gif Mano idėja - lengvos, romantiškos garbanos. Ji siūlė iš vakaro susukti suktukais, ryte išleisti ir suformuoti. Išsigandau, jog garbanos bus pernelyg spiralinės ir 'gariūniškos', nenorėjau būti Barbe biggrin.gif Tuomet internete pririnkau krūvą nuotraukų, kaip aš įsivaizduoju savo šukuoseną, ir galiausiai sutarėme, jog ji atvažiuos vestuvių rytą, susuks drėgnus plaukus, suformuos garbanas ir tiek. Nors abi bijojom, kad, ginkdie, nelytų, tada tiesiai šviesiai šakės būtų. Nelijo biggrin.gif Buvo nuostabus oras, šukuosena likau labai patenkinta, nors, kol neapsivilkau suknelės, kankino nerimas 'o jei netiks' (tipiškas jaunamartiškas  biggrin.gif

Viskas bus gerai, tiesiog smulkmeniškai susitarkite su kirpėja ir apipilkite vaizdo medžiaga ją  biggrin.gif


Aciu uz komentarus! Prisispaudinsiu, ir kai tik grisiu, tiesiu taikymu i kirpykla smile.gif
Atsakyti
Man cia labai grazi nuotakos sukuosena ir labai gerai ikomponuotas veliumas thumbup.gif ir seip nuotakos suknyte su pakalnuciu puokstele tiesiog super bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Timida @ 2009 06 24, 18:35)
Man cia labai grazi nuotakos sukuosena ir labai gerai ikomponuotas veliumas  thumbup.gif  ir seip nuotakos suknyte su pakalnuciu puokstele tiesiog super  bigsmile.gif
user posted image



sukuosena isties grazi. Ji labai tiktu nuotakai (porai), kai nuotakos ugis stipriai zemesnis, nei jaunikio. Deja, ne man blink.gif su tokia sukuosena dar aukstesne atrodyciau.
Atsakyti
QUOTE(VBP @ 2009 06 23, 09:06)
sutinku del bandomosios, bet beda ta, kad as grisiu tik likus savaitei pries.... doh.gif del to ir noriu bent jau mazdaug tureti ideja... blush2.gif


As irgi gryzau savaite pries vestuves, turejau ideja, dariau bandomaja ketvirtadieni pries vestuves - geriau jau buciau nedarius. Isleidau pinigus, su kirpeja viska padeliojom, pasakiau, ko noriu. Tikejausi, kad plaukai kris graziom minkstom garbanom, kaip ji man parode. Vestuviu diena atejau i kirpykla atsipalaidavus, viskas aptarta, sedziu atsipalaidavus kedej, o kirpeja tik sukas, dirba... Matau, kad suka, va cia truputi lako papurksim, kad laikytu, va cia dar pasuksim. As - gerai, gerai, taigi viska aptarem... Kirpeja - cia dar va truputi susegsim, cia dar pasuksim. Paskui kazko itartinai ilgai ji ten vargsta, purskia. Finalas - vestuviu diena pribangavo kringeliu, pripurske lako tiek, kad per audra turbut net plaukelis nepajudetu, kad atseit gerai laikytu. Garbanos (jei jas taip galima pavadinti) - nuo saknu plaukas pakeltas stulpu, paskui tokia spirale atsikisus, plaukai kaip stagarai.... Pamacius rezultata is to soko negalejau nieko pasakyt nei as, nei sese, kuri stebejo ta sedevro kurima, kol ja pacia sukavo. Finalas - gryzus is kirpyklos nusprendziau kad geriau jau issiplaut galva ir eiti su paprastai istiesintais plaukais, nes niekam kitam laiko nebebuvo. Velavom gerokai i baznycia, bet iki dabar nesigailiu, nes negaleciau ziuret i vestuvines nuotraukas su tuo varnalizdziu.

Patarimas - atsinesk paveiksliuku, kad kirpeja turetu panosy visa laika ir atidziai sek, ka tau daro ant galvos, pasitikrink po kiekvieno zingsnio, nes atsipalaidavimas gali paskui kainuoti daug nervu. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ANOUK @ 2009 06 24, 21:22)
sukuosena isties grazi. Ji labai tiktu nuotakai (porai), kai nuotakos ugis stipriai zemesnis, nei jaunikio. Deja, ne man blink.gif  su tokia sukuosena dar aukstesne  atrodyciau.


Mano irgi siek tiek sukelta bus smile.gif Tiesa, musu ugiu skirtumas nedidelis, bet nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 06 24, 22:57)
Mano irgi siek tiek sukelta bus smile.gif Tiesa, musu ugiu skirtumas nedidelis, bet nieko  biggrin.gif

aš žemesnė už mb 12 cm, bet su bateliais praktiškai susilyginsime, o šukuosenos
irgi noriu sukeltos, nes esu apvalaveidė.. bijau, kad galiu 'praaugti' mb doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 25, 08:39)
aš žemesnė už mb 12 cm, bet su bateliais praktiškai susilyginsime, o šukuosenos
irgi noriu sukeltos, nes esu apvalaveidė.. bijau, kad galiu 'praaugti' mb doh.gif  lotuliukas.gif


Nemanau nieko blogo, jei ir praaugsi siek tiek smile.gif
Atsakyti