Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

Sorry, mano internetas sukvailiojo... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 19 birželio 2009 - 06:58
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 06 19, 07:49)
Kad ideta daug darbo ir padaryta graziai, tai faktas. Paziureti idomu  thumbup.gif  Bet grozis... Nemanau, kad tokia sukuosena puosia... smile.gif


Na, jeigu teminis vakaras, atitinkama suknelė, tai gali ir puošti bigsmile.gif



Retro_style, tikrai, nebūkite tokia pikta, juk aš nepuolu Jūsų, kai pasakojate apie savo darbo stilių, ką ir kaip darote blush2.gif blush2.gif Visos kalbame čia ką norime ir dažnai nukrypstame į šoną, bet gi ir grįžtame atgal prie šukuosenų drinks_cheers.gif
O kad aš superinė - nežinojau, bet dėkoju aciuks.gif biggrin.gif

Sorry už poster_offtopic.gif Pasitaisysiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Jau senokai seku jusu temele, taciau vis atrodydavo, kad dar laiko daug iki musu sventes....
Daug graziu ideju cia radau 4u.gif

Kokia sukuosena tiktu prie tokios sukneles?
Mano plaukai ploni, per 10 cm zemiau peciu, nesioju kirpciukus, bet galiu pasiauginti...
Veidas linkes i apvaluma...

Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 06 18, 20:20)
Galvojau apie sita varianta  thumbup.gif  Tik idomu, kaip uzbaigti galus? Kaip ji patogiausia tvirtinti butu?



As asmeniskai prasyciau, kad galas butu uzsegimas paprastas, kad galeciau pasidabinti dar ir kakla kokiai kitai sventei. O tvirtinimui galas nelabai manau reikalingas, ji su tom paciom spilkutem keliose vietose tvirtins, o gala paslept juk plaukuose galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 06 19, 11:46)
As asmeniskai prasyciau, kad galas butu uzsegimas paprastas, kad galeciau pasidabinti dar ir kakla kokiai kitai  sventei. O tvirtinimui galas nelabai manau reikalingas, ji su tom paciom spilkutem keliose vietose tvirtins, o gala paslept juk plaukuose galima  g.gif


Aciu uz patarima. Jau paprasiau vienos drauges, kad pasidometu wink.gif Jos brolio zmona veria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 18, 20:58)
Cia yra darbas mano bendradarbes, kas turite kirpciukus ir megstate pynimus, puikus variantas! Gyvai atrodo fantastiskai...

Is priekio


man asmeniškai nepatiko priekis, tie tiesūs kirpčiukai kažkaip neįsipaišo į kontekstą g.gif
Atsakyti
QUOTE(NEFRITAS @ 2009 06 10, 15:50)
Sveikos mergaites,

Gal kuri galetu patarti kokia sukuosena labiausiai tiktu prie tokios skuneles?
Paminesui, kad mano plakai pusilgiai, iki nugaros vidurio mazdaug. Tamsus, stori ir lygus.
O cia mano suknele  4u.gif
is anksto dekoju  wub.gif

user posted image



Superine suknele... labai labai grazi... Viena is mano klienciu tokia pat sau siuvosi... Ispudingai atrode thumbup.gif
Atsakyti
Kokia grazi, romantiska suknele wub.gif o sukuosena as pati darysiuos tokia, tai manau ir tau tiktu mirksiukas.gif
http://public.fotki..../sukuosena.html
Atsakyti
QUOTE(VBP @ 2009 06 19, 11:37)
Sveikos merginos,

Jau senokai seku jusu temele, taciau vis atrodydavo, kad dar laiko daug iki musu sventes....
Daug graziu ideju cia radau 4u.gif

Kokia sukuosena tiktu prie tokios sukneles?
Mano plaukai ploni, per 10 cm zemiau peciu, nesioju kirpciukus, bet galiu pasiauginti...
Veidas linkes i apvaluma...


manau, grazu butu sukeltu plaukuciu sukuosena... jei tau tokios tinka ir patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruciux85 @ 2009 06 22, 07:26)
manau, grazu butu sukeltu plaukuciu sukuosena... jei tau tokios tinka ir patinka  4u.gif


Aciu!
Siaip as niekade nenesioju sukeltu plauku... tad net nezinau, kaip atrodytu.
Beje, jie veliumas ilgas, butinai reikia kuodo ar galima ir be jo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VBP @ 2009 06 22, 13:17)
Aciu!
Siaip as niekade nenesioju sukeltu plauku... tad net nezinau, kaip atrodytu.
Beje, jie veliumas ilgas, butinai reikia kuodo ar galima ir be jo? ax.gif


tai siulyciau pasidaryti bandomaja ir matytumete kas ir kaip. o prie ilgo veliumo man yciau , kad kuodas butu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audruzele: 22 birželio 2009 - 19:14
QUOTE(audruzele @ 2009 06 22, 18:14)
tai siulyciau pasidaryti bandomaja ir matytumete kas ir kaip. o prie ilgo veliumo man yciau , kad kuodas butu  wub.gif


sutinku del bandomosios, bet beda ta, kad as grisiu tik likus savaitei pries.... doh.gif del to ir noriu bent jau mazdaug tureti ideja... blush2.gif
Atsakyti