Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(Rykute @ 2009 06 18, 20:03)
Pirkti nemaciau, bet galima paprasyti mergaiciu kurios veria is svarovskiu visokiu butent jums suvertu ka nors. Manau cia nieko sudetingo  4u.gif


Galvojau apie sita varianta thumbup.gif Tik idomu, kaip uzbaigti galus? Kaip ji patogiausia tvirtinti butu?
Atsakyti
Cia yra darbas mano bendradarbes, kas turite kirpciukus ir megstate pynimus, puikus variantas! Gyvai atrodo fantastiskai...

Is priekio
user posted image
Papildyta:
Is galo

Siai sukuosenai papuosimui puikiai tiktu tinklesis su "svarovskiu", nors jinai man yra grazi ir be jokiu papuosalu... wub.gif

user posted image

Atsakyti
nė nežinau, ar man gražu, bet kad įdomu ir daug darbo įdėta, tai faktas ok.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 18, 20:58)
Cia yra darbas mano bendradarbes, kas turite kirpciukus ir megstate pynimus, puikus variantas! Gyvai atrodo fantastiskai...

Is priekio
user posted image
Papildyta:
Is galo

Siai sukuosenai papuosimui puikiai tiktu tinklesis su "svarovskiu", nors jinai man yra grazi ir be jokiu papuosalu... wub.gif

user posted image


doh.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 18, 21:01)
nė nežinau, ar man gražu, bet kad įdomu ir daug darbo įdėta, tai faktas ok.gif



Cia Jums siaip mergaites pavizdis su pynimo technika, gal kam jau pabodo raitiniai!
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 18, 19:38)
O dieve kiek mimuaru, gal baigiam ta pasigyrima, jau supratome kad esate superine. Keiciam gal tema.
Juk tema apie sukuosenas, sukuosenose ir parodysime savo meistriskuma. drinks_cheers.gif


labai jau pikta esate mirksiukas.gif
Atsakyti
as vel del tu segtuku.na jei as sviesi tai gal man reikia pirkti baltas g.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2009 06 18, 21:25)
as vel del tu segtuku.na jei as sviesi tai gal man reikia pirkti baltas g.gif


Jokiu budu baltu, yra svesios spalvos spilkutes, jos yra plonutes , mazytes, prisiderina taip gerai prie plauku kad visai nesimato! 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

drauge ka tik atsiunte linka, kur yra sukuosenu lobynas:

http://images.google...htt...t=84&um=1


Gal but kazkas ji jau buvo aptikes mirksiukas.gif
Man tai jau ne taip aktualu, kai istekejus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orcheja: 18 birželio 2009 - 21:17
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 18, 20:58)
Cia yra darbas mano bendradarbes, kas turite kirpciukus ir megstate pynimus, puikus variantas! Gyvai atrodo fantastiskai...


idėja šauni wub.gif bet tik tiek... iš priekio gerai, bet iš galo doh.gif ar gražu toks masyvus... kuodas... net nežinau kaip jį pavadint unsure.gif gal ištikrųjų gyvai kitaip atrodo ir tiesiog fotografavimo kampas nelabai gerai parinktas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 18, 23:06)
idėja šauni wub.gif bet tik tiek... iš priekio gerai, bet iš galo doh.gif ar gražu toks masyvus... kuodas... net nežinau kaip jį pavadint unsure.gif gal ištikrųjų gyvai kitaip atrodo ir tiesiog fotografavimo kampas nelabai gerai parinktas unsure.gif


Kad ideta daug darbo ir padaryta graziai, tai faktas. Paziureti idomu thumbup.gif Bet grozis... Nemanau, kad tokia sukuosena puosia... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 18, 23:06)
idėja šauni wub.gif bet tik tiek... iš priekio gerai, bet iš galo doh.gif ar gražu toks masyvus... kuodas... net nežinau kaip jį pavadint unsure.gif gal ištikrųjų gyvai kitaip atrodo ir tiesiog fotografavimo kampas nelabai gerai parinktas unsure.gif


Kad ideta daug darbo ir padaryta graziai, tai faktas. Paziureti idomu thumbup.gif Bet grozis... Nemanau, kad tokia sukuosena puosia... smile.gif
Atsakyti