Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

Įdomiai.... man tai jokių problemų, nueini tartis dėl šukuosenos, pasako ko ir kiek nusipirkti ir nusiperki. Nematau nieko čia blogo schmoll.gif Svarbiausia kirpėja darbą išmano ir šukuosenas gražias daro. Manau, kad tikrai kirpėjos reputacija neturėtų nukentėt dėl to, kad ji pati smeigtukų neperka lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomike: 18 birželio 2009 - 15:50
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 18, 14:37)
Benice Jus visada spejate taip greitai atsakyti, kad atrodo Jus gyvenate siame saite, tai jau laiko tikrai turite mirksiukas.gif

Man  idomu kaip Jus dirbtumete jeigu ateitu klijente su didziulem spilkom, kaip Jus jas pasleptumete!!!



Spėju atrašyti, nes dirbu prie kompiuterio labai daug ax.gif

Per bandomasias ir aiškinu, kokio dydžio reikia 4u.gif Niekada dar nebuvo taip, kad nupirktų netinkamų blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(VIPcompany @ 2009 06 18, 15:22)
g.gif  idomiai skamba jusu pasakyti zodziai ( o as ir be to turiu kuom uzsiimti..... blush2.gif ......cia jusu toks poziuris i klientus?)  na man pvz kaip klientei tikrai smagu ateiti pas meistra , kur busiu aptarnauta kaip priklauso .....o ne begioti dar ieskoti kokiu segtuku nusipirkti, ar dar ko...... gal tada greitai reikes einant ir lako ir dar kokio velnio atsinesti??? doh.gif


Taip, sutinku, kad klientas visada turi būti aptarnautas nuo A iki Z, tą ir stengiuosi visada daryti mirksiukas.gif
Pasakymas "o aš ir be to turiu kuo užsiimti..." reiškė tai, jog dirbu per 2 darbus ir nespėčiau važinėti segtukų doh.gif
Klientėms pasakau, kur tiksliai galima nusipirkti segtukų ir kokiomis kainomis, taigi kiekviena pasirenka, kur jai arčiau ir turėdamos progą nusiperka, nusiskundimų nei karto neesu turėjusi dėl to biggrin.gif Lako neštis tikrai nereikia lotuliukas.gif

Jeigu mano požiūris į klientą būtų netinkamas, tai aš neskirčiau bandomųjų už simbolinę kainą, neskirčiau susitikimų ir per juos nemokamai nekonsultuočiau, nekonsultuočiau ir forume, o galiausiai - tų klienčių visai nebūtų blink.gif

Galbūt mano žodžiai skamba kartais tiesmukiškai, bet visada atvirai sakau, kaip yra, o gal ir blogai blush2.gif blush2.gif blush2.gif Suprantu, jog Jums iš vieno posto sunku spręsti kažką ir sprendžiate būtent iš to, kas parašyta ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Tomike @ 2009 06 18, 16:49)
Įdomiai.... man tai jokių problemų, nueini tartis dėl šukuosenos, pasako ko ir kiek nusipirkti ir nusiperki. Nematau nieko čia blogo  schmoll.gif  Svarbiausia kirpėja darbą išmano ir šukuosenas gražias daro. Manau, kad tikrai kirpėjos reputacija neturėtų nukentėt dėl to, kad ji pati smeigtukų neperka lotuliukas.gif


Savęs negirsiu, bet Jus teisi, mano reputacija dėl to tikrai nenukenčia. 7 metus dirbu paslaugų sferoje, taigi jausčiau, jei dėl mano bendravimo ar segtukų nepirkimo mažėtų klienčių biggrin.gif
Visada stengiuosi susitikti su kliente iki šventės, viską aptarti, pamatyti žmogų, todėl yra kada parodyti segtukų ir paaiškinti, kur galima pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 18, 14:14)
Labai keista kad Jus turite pirkti savo segtukus! blink.gif  schmoll.gif
As pvz su svetimais nedirbu, nes jos nera profisionalios ir klijentas tikrai nezino kokiu reikia, juk ju yra ivairio didzio ir tankumo! g.gif  g.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif As tirkai kliente budama nelakstyciau ieskot spilku tokiu ar kitokiu... Nemano reikalas kokiu, kiekvienas dirba savo darba, o ne dalinasi su klientais.
Atsakyti
o kaip dėl dekoratyvinių segtukų? kas turi jais rūpintis? juk jie irgi šukuosenos dalis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 18 birželio 2009 - 17:40
QUOTE(Rykute @ 2009 06 18, 17:13)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  As tirkai kliente budama nelakstyciau ieskot spilku tokiu ar kitokiu... Nemano reikalas kokiu, kiekvienas dirba savo darba, o ne dalinasi su klientais.


na, as su savo kirpeja dar sitos situacijos neaptariau, bet aisku, jei paprasytu nusipirkti, del to kirpejos nepakeisciau... siaip tai noreciau, kad kirpeja paprastu segtuku mano plaukams turetu, bet jei noreciau kokiu dekoratyviniu, tai jau suprantu, kad reiktu paciai nusipirkti pagal savo skoni... bet paprastas spilkas pirkti tai ka zinau g.gif man cia kvepia panasiai, kaip savo svirksta atsinesti reikia pas gydytoja - bet cia gi valstybinese gydymo istaigose taip vyksta, o jau kai eini privaciai, tai ir aptarnavimas kitoks...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 18, 18:39)
o kaip dėl dekoratyvinių segtukų? kas turi jais rūpintis? juk jie irgi šukuosenos dalis ax.gif

teisingai,as pati juos pirkausi pagal savo skoni ax.gif .ir visad atsinesu sagtukus....nematau nieko blogo,ir nesu kazkokiu negeru,nepatogiu nusipirkus,juk tai mano plaukai,ir zinau,kokiu sagtuku reikia biggrin.gif nesipykit mergaites doh.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif mes visad dziaugiames profesionalu patarimais,ir pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2009 06 18, 16:49)
Įdomiai.... man tai jokių problemų, nueini tartis dėl šukuosenos, pasako ko ir kiek nusipirkti ir nusiperki. Nematau nieko čia blogo  schmoll.gif  Svarbiausia kirpėja darbą išmano ir šukuosenas gražias daro. Manau, kad tikrai kirpėjos reputacija neturėtų nukentėt dėl to, kad ji pati smeigtukų neperka lotuliukas.gif

tai žinoma, ko gi tai reputacijai kentėti? nuo to, turės meistrė segtukų ar juos atsineš klientė - kirpėjos gabumai nei dides, nei menkės. tiesiog, manau, čia kalbama ne apie reputaciją, o aptarnavimo kokybę. o tinka ji ar ne - čia jau pagal kliento poreikius ir galimybes. man priimtinesnis all inclusive variantas. ir ne dėl to, kad jausčiausi super truper princesė - tiesiog tikrai rasiu kur prasmingiau išnaudoti laiką, nei ieškoti Droge sagučių. aš tam ir einu pas kirpėją, tam ir moku jai pinigėlius, kad ji maksimaliai padėtų esamoje situacijoje.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 18, 18:39)
o kaip dėl dekoratyvinių segtukų? kas turi jais rūpintis? juk jie irgi šukuosenos dalis ax.gif

Nezinau, man ir paciai toks klausimas iskilo g.gif cia tikriausiai su savo kirpeja reiks derint individualiai, bet as labai viliuosi kad mano kirpeja viskuo pasirupins ax.gif nes paciai ner kada doh.gif jei ji lieps man paciai nusipirkt, paprasysiu kad viskuo pasirupintu ir skolinga neliksiu tongue.gif

Manau cia per daug diskutuojama apie tai kieno atsakomybeje yra sektukai doh.gif del visko galima susitarti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 06 18, 17:55)
Spėju atrašyti, nes dirbu prie kompiuterio labai daug  ax.gif

Per bandomasias ir aiškinu, kokio dydžio reikia  4u.gif Niekada dar nebuvo taip, kad nupirktų netinkamų  blush2.gif
Papildyta:
Taip, sutinku, kad klientas visada turi būti aptarnautas nuo A iki Z, tą ir stengiuosi visada daryti  mirksiukas.gif
Pasakymas "o aš ir be to turiu kuo užsiimti..." reiškė tai, jog dirbu per 2 darbus ir nespėčiau važinėti segtukų  doh.gif
Klientėms pasakau, kur tiksliai galima nusipirkti segtukų ir kokiomis kainomis, taigi kiekviena pasirenka, kur jai arčiau ir turėdamos progą nusiperka, nusiskundimų nei karto neesu turėjusi dėl to  biggrin.gif  Lako neštis tikrai nereikia  lotuliukas.gif

Jeigu mano požiūris į klientą būtų netinkamas, tai aš neskirčiau bandomųjų už simbolinę kainą, neskirčiau susitikimų ir per juos nemokamai nekonsultuočiau, nekonsultuočiau ir forume, o galiausiai - tų klienčių visai nebūtų  blink.gif

Galbūt mano žodžiai skamba kartais tiesmukiškai, bet visada atvirai sakau, kaip yra, o gal ir blogai  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Suprantu, jog Jums iš vieno posto sunku spręsti kažką ir sprendžiate būtent iš to, kas parašyta  ax.gif

Papildyta:
Savęs negirsiu, bet Jus teisi, mano reputacija dėl to tikrai nenukenčia. 7 metus dirbu paslaugų sferoje, taigi jausčiau, jei dėl mano bendravimo ar segtukų nepirkimo mažėtų klienčių  biggrin.gif
Visada stengiuosi susitikti su kliente iki šventės, viską aptarti, pamatyti žmogų, todėl yra kada parodyti segtukų ir paaiškinti, kur galima pirkti  4u.gif

O dieve kiek mimuaru, gal baigiam ta pasigyrima, jau supratome kad esate superine. Keiciam gal tema.
Juk tema apie sukuosenas, sukuosenose ir parodysime savo meistriskuma. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites, ar niekam neteko matyti papuosimu kuodukams - tokiu lyg tinkliuku, lyg veriniu su kristaliukais ar pan. Pridedu foto, kad aiskiau butu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 18 birželio 2009 - 18:40
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 06 18, 19:40)
Mergaites, ar niekam neteko matyti papuosimu kuodukams - tokiu lyg tinkliuku, lyg veriniu su kristaliukais ar pan. Pridedu foto, kad aiskiau butu wink.gif



Pirkti nemaciau, bet galima paprasyti mergaiciu kurios veria is svarovskiu visokiu butent jums suvertu ka nors. Manau cia nieko sudetingo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 06 18, 18:13)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  As tirkai kliente budama nelakstyciau ieskot spilku tokiu ar kitokiu... Nemano reikalas kokiu, kiekvienas dirba savo darba, o ne dalinasi su klientais.

drinks_cheers.gif

QUOTE(zuzla @ 2009 06 18, 18:39)
o kaip dėl dekoratyvinių segtukų? kas turi jais rūpintis? juk jie irgi šukuosenos dalis ax.gif

jei nori kažko ypatingo rupinies pati, bet mano kirpėja ir tokių gėrių turi bigsmile.gif
Atsakyti