Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(Benice @ 2009 06 18, 12:04)
Taip, mano psl. yra tų darbų, bet ten neįžvelgsi, kad plaukų mažai buvo, nes viskas gerai maskuota  biggrin.gif , todėl atrodo kaip normali šukuosena iš normalių plaukų.

Kokia tu greita bigsmile.gif 4u.gif
Gal gali i az savo psl. arba pvz.? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2009 06 18, 10:00)
Ačiū Benice, reikės nusipirkti, kad paskui kirpėja nebumbėtų, kad savo sagtukų neatsinešiau blush2.gif Ir šiaip tada galima nesijaudint, kad kokį sagtuką pamesi - visgi savas daiktas ir nereiks grąžint smile.gif

Labai keista kad Jus turite pirkti savo segtukus! blink.gif schmoll.gif
As pvz su svetimais nedirbu, nes jos nera profisionalios ir klijentas tikrai nezino kokiu reikia, juk ju yra ivairio didzio ir tankumo! g.gif g.gif
Atsakyti
Man tai irgi, kai paklausiau, kokius pirkt, parodė, kokius smile.gif
Kaip ir Benice rodė - paprastų špilkų.. O jei trūks - dadės iš savų smile.gif
Aišku, aš neprofesionalė šitoj srity.. Tad man atrodo, koks skirtumas kokiu gelžgaliu plaukus segt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemona`: 18 birželio 2009 - 13:18
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 18, 14:14)
Labai keista kad Jus turite pirkti savo segtukus! blink.gif  schmoll.gif
As pvz su svetimais nedirbu, nes jos nera profisionalios ir klijentas tikrai nezino kokiu reikia, juk ju yra ivairio didzio ir tankumo! g.gif  g.gif



Tai kiekvienas meistras dirba savo stiliumi. Aš klientėms parodau kokių reikia per bandomąją šukuoseną ir puikiausiai susiranda, nusiperka ir nėr jokių problemų.. g.gif Kitaip turėčiau pati tonomis užsipirkinėti tuos segtukus, o aš ir be to turiu kuom užsiimti biggrin.gif Man nėra skirtumo kokie segtukai, moku dirbti su visais, tik aišku įpėju klientes, kad kai kurie gali "skaudžiau" segtis ax.gif

Beje, kokius vadini profesionaliais? Jeigu tuos, kur specializuotose parduotuvėse parduodami (didesnėse dėžutėse), tai jie man niekuom nesiskiria nuo paprastų, vienodai segasi g.gif Tik vat nemėgstu tokių špilkų, kur ant galiukų nėr "pipciukų" (taip juos vadinu biggrin.gif ), nes tada ir segti nepatogu ir skaudžiai būna doh.gif

chile0,

parašyk į AŽ savo el. paštą ir persiųsiu tau būtent tas šukuosenas, kurios padarytos iš plonų plaukų, čia sudėti negaliu, nes gali pykti klientės blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 18 birželio 2009 - 13:28
QUOTE(Benice @ 2009 06 18, 14:23)
Tai kiekvienas meistras dirba savo stiliumi. Aš klientėms parodau kokių reikia per bandomąją šukuoseną ir puikiausiai susiranda, nusiperka ir nėr jokių problemų..  g.gif  Kitaip turėčiau pati tonomis užsipirkinėti tuos segtukus, o aš ir be to turiu kuom užsiimti  biggrin.gif Man nėra skirtumo kokie segtukai, moku dirbti su visais, tik aišku įpėju klientes, kad kai kurie gali "skaudžiau" segtis  ax.gif

Beje, kokius vadini profesionaliais? Jeigu tuos, kur specializuotose parduotuvėse parduodami (didesnėse dėžutėse), tai jie man niekuom nesiskiria nuo paprastų, vienodai segasi  g.gif  Tik vat nemėgstu tokių špilkų, kur ant galiukų nėr "pipciukų" (taip juos vadinu  biggrin.gif  ), nes tada ir segti nepatogu ir skaudžiai būna  doh.gif

chile0,

parašyk į AŽ savo el. paštą ir persiųsiu tau būtent tas šukuosenas, kurios padarytos iš plonų plaukų, čia sudėti negaliu, nes gali pykti klientės  blush2.gif


Benice Jus visada spejate taip greitai atsakyti, kad atrodo Jus gyvenate siame saite, tai jau laiko tikrai turite mirksiukas.gif

O del spilkuciu geriau nesigincisime, as dirbu daug metu su sukuosenom, ir nevarginu savo klijentus vazineti nezine kur, nes turiu ju simtais.
Man idomu kaip Jus dirbtumete jeigu ateitu klijente su didziulem spilkom, kaip Jus jas pasleptumete!!!

Man tokie pasisakimai kad moku dirbi su "visais", idomu butu paziureti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juventa82 @ 2009 06 14, 14:30)
Visiskai pritariu  4u.gif

Sukuosena tai skonio reikalas. Man asmeniskai kuodukai tai labai patinka, bet man jie netinka  schmoll.gif  Tai per vestuves noriu but su ilgom garbanom. Noreciau priaugint plaukus  ax.gif  internete radau, kad yra labai daug priauginimo budu. Kuris is ju geresnis?  blush2.gif  Ir gal kas zino kur tai galima padaryt Klaipedoj?

mirksiukas.gif na manau jei nori pasipuosti ilgais plaukais tik vestuviu diena tai mano manymu geriausia butu pasirinkti prisegamas sruogas, ju yra ivairiu ilgiu, yra teke daryti tokiu sukuosenu su prisegamais plaukais. thumbup.gif tikrai geriausias sprendimas . o tas sruogytes galima visada panaudoti ypatingom pruogom pasipuosti..... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Benice @ 2009 06 18, 14:23)
Tai kiekvienas meistras dirba savo stiliumi. Aš klientėms parodau kokių reikia per bandomąją šukuoseną ir puikiausiai susiranda, nusiperka ir nėr jokių problemų..  g.gif  Kitaip turėčiau pati tonomis užsipirkinėti tuos segtukus, o aš ir be to turiu kuom užsiimti  biggrin.gif Man nėra skirtumo kokie segtukai, moku dirbti su visais, tik aišku įpėju klientes, kad kai kurie gali "skaudžiau" segtis  ax.gif

Beje, kokius vadini profesionaliais? Jeigu tuos, kur specializuotose parduotuvėse parduodami (didesnėse dėžutėse), tai jie man niekuom nesiskiria nuo paprastų, vienodai segasi  g.gif  Tik vat nemėgstu tokių špilkų, kur ant galiukų nėr "pipciukų" (taip juos vadinu  biggrin.gif  ), nes tada ir segti nepatogu ir skaudžiai būna  doh.gif

chile0,

parašyk į AŽ savo el. paštą ir persiųsiu tau būtent tas šukuosenas, kurios padarytos iš plonų plaukų, čia sudėti negaliu, nes gali pykti klientės  blush2.gif

g.gif idomiai skamba jusu pasakyti zodziai ( o as ir be to turiu kuom uzsiimti..... blush2.gif ......cia jusu toks poziuris i klientus?) na man pvz kaip klientei tikrai smagu ateiti pas meistra , kur busiu aptarnauta kaip priklauso .....o ne begioti dar ieskoti kokiu segtuku nusipirkti, ar dar ko...... gal tada greitai reikes einant ir lako ir dar kokio velnio atsinesti??? doh.gif
Atsakyti
Na, verslas yra verslas - taigi matome tikra konkurencijos pavyzdi... hihihi.gif
Nu, kaip bite su omniteliu.... Tik tele2 dar truksta lotuliukas.gif
Atsakyti
na, konkurencijos konkurencijomis, bet aš, kaip klientė, tikrai kvailokai pasijusčiau,
jei kirpėja dar pasiųstų mane ieškoti kažkokių segtukų unsure.gif jei jau moku už
šukuoseną, tai nepagailėsiu pridėti dar kelis litus už segtukus - manau, daugiau
man kainuotų laikas ir pastangos juos susirasti pačiai.
Atsakyti
na tokios ir pastangos - nuėjai į "Drogą" kokį ir radai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2009 06 18, 16:07)
na tokios ir pastangos - nuėjai į "Drogą" kokį ir radai  smile.gif

Moriu Jums pasakyti, kad "droge" tokiu spilkuciu NERA.
As vaziuoju i specializuota parduotuve, kur viskas skirta meistrams. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2009 06 18, 16:07)
na tokios ir pastangos - nuėjai į "Drogą" kokį ir radai  smile.gif

man priimtinesnis variantas: nuėjau į kirpyklą ir įsegė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 18, 16:25)
Moriu Jums pasakyti, kad "droge" tokiu spilkuciu NERA.

Na Jums nėra mirksiukas.gif
O mano kirpėjai tinka ir paprastos 4u.gif
Atsakyti