Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

Benice super thumbup.gif grožis neišpasakytas wub.gif aš kažkokios tokios panašios norėčiau per savąja diena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 06 16, 13:40)
Seniai nesireiskiau vienoje megstamiausiu temu, tai imetu viena paskutiniu darbeliu apypletkinimui  biggrin.gif
ax.gif [attachmentid=179380][attachmentid=179382]
[attachmentid=179383][attachmentid=179384]

Tai buvo vestuvine sukuosena, tiesa, svocios  ax.gif

labai graži wub.gif
Atsakyti
Benice, saunuole!!! bigsmile.gif

Gal esi dariusi sukuosena merginai turinciai plonucius plaukucius?
Mano pussesere jau pergyvena del mano artejanciu vestuviu hihihi.gif
Sakiau forume rasiu jai kokiu ideju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2009 06 17, 19:07)
Benice, saunuole!!!  bigsmile.gif

Gal esi dariusi sukuosena merginai turinciai plonucius plaukucius?
Mano pussesere jau pergyvena del mano artejanciu vestuviu hihihi.gif
Sakiau forume rasiu jai kokiu ideju  ax.gif


žinoma, esu dariusi daug šukuosenų iš plonų plaukų, bet jeigu situacija tikrai komplikuota, o būna ir tokių, tai įsegame papildomų plaukų, visiškai nesimato ir atrodo neblogai wub.gif Iš pradžių reikia nustatyti ant kiek jie plonyčiai, galbūt ten nieko baisaus.
Atsakyti
Turiu tokį gana juokingą klausimą - kokius ir kiek segtukus - smeigtukus pirkti vestuvinei šukuosenai, jei noriu garbanotų pusiau palaidų plaukų šukuosenos?
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2009 06 18, 09:20)
Turiu tokį gana juokingą klausimą - kokius ir kiek segtukus - smeigtukus pirkti vestuvinei šukuosenai, jei noriu garbanotų pusiau palaidų plaukų šukuosenos?


Čia priklauso nuo meistrės, aš tokiu atveju siūlau nusipirkti po 20vnt. kiekvienos rūšies (prisegu kokių). Gali būti, jog už-teks vos poros, o gali būti, kad ir visi sueis. Segtukais tvirtinu ir nuometą, todėl geriau turėti daugiau, nei per mažai. O 40vn.t segtukų - čia tik 2 pakuotės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2009 06 18, 09:20)
Turiu tokį gana juokingą klausimą - kokius ir kiek segtukus - smeigtukus pirkti vestuvinei šukuosenai, jei noriu garbanotų pusiau palaidų plaukų šukuosenos?

Kol suradau foto, Benice viską sudėjo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemona`: 18 birželio 2009 - 08:27
Ačiū Benice, reikės nusipirkti, kad paskui kirpėja nebumbėtų, kad savo sagtukų neatsinešiau blush2.gif Ir šiaip tada galima nesijaudint, kad kokį sagtuką pamesi - visgi savas daiktas ir nereiks grąžint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tildushka: 18 birželio 2009 - 09:04
Gal zinote, kur Vilniuje galim rasti toki dalyka kaip papuosima kuodui - koki smulkuti tinkleli su karoliukais/kristalais? Niekad nesidomejau plauku aksesuarais, tai nezinau, kur ieskot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 06 18, 10:09)
Gal zinote, kur Vilniuje galim rasti toki dalyka kaip papuosima kuodui - koki smulkuti tinkleli su karoliukais/kristalais? Niekad nesidomejau plauku aksesuarais, tai nezinau, kur ieskot  ax.gif


Na kazka panasaus maciau galima uzsisakyti, o jei yra ir nusipirkti is sposabella sukneliu nuomos salono. Jie ten man rode visokiu kringaliuku vestuvinei sukuosenai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 06 17, 19:26)
žinoma, esu dariusi daug šukuosenų iš plonų plaukų, bet jeigu situacija tikrai komplikuota, o būna ir tokių, tai įsegame papildomų plaukų, visiškai nesimato ir atrodo neblogai  wub.gif Iš pradžių reikia nustatyti ant kiek jie plonyčiai, galbūt ten nieko baisaus.

Benice, aciu labai 4u.gif
O gal turi pvz. ar ju rasciau Tavo kokiam psl.?
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2009 06 18, 11:57)
Benice, aciu labai  4u.gif
O gal turi pvz. ar ju rasciau Tavo kokiam psl.?


Taip, mano psl. yra tų darbų, bet ten neįžvelgsi, kad plaukų mažai buvo, nes viskas gerai maskuota biggrin.gif , todėl atrodo kaip normali šukuosena iš normalių plaukų.
Atsakyti