Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

as apvalaus veido ir nesijauciu jaukiai, kai visi plaukai susukti i kuoda... norisi kazkokios priedangos:)
manau apvaliam veidukui tinka pusiau sukelti plaukai (jei yra is ko kelti:) 4u.gif
Atsakyti
tai žinai, tas yra / nėra menka bėda - visada galima pridėti biggrin.gif
tai aš irgi galvoju, kad galima ir kuodą, bet ką nors ne itin 'tvarkingo', kad būtų ar tai krentančių sruogų, ar dar kas... tik neturiu supratimo kas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif
Privarčiau šią diskusiją ir tooookių grožių prisižiūrėjau!!! wub.gif


Bet galiausiai supratau, kad nežinau, kas man tinka blink.gif

Veidas nėra labai ,,liesas'', skruostikauliai irgi nėra ryškūs, kakta aukšta, plaukai šiek tiek žemiau pečių ir laaabai paslankūs banguotis. Kokią šukuoseną patartumėt? (Ypatingai nežinau dėl kaktos) umn.gif
Atsakyti
Gražūs tie kuodeliai labai. Tačiau pati tokio nenoriu - smagiau jaučiuos palaidais plaukais, nors ir sako, jog aukštai sukelti plaukai man tinka. Bandysim kažką su lengvom, romantiškom garbanom galvot.
Atsakyti
Paprastai apvaliam veidui tinka asimetriškos šukuosenos. Jeigu didelė nosis, tai jai kaip atsvara tinka aukšta šukuosena, ypač pakaušio zonoje. Taipogi apvaliam veidui tinka "laužytos" formos antakiai 4u.gif
Atsakyti
As rami del keliu dalyku vestuvese, vienas is ju sukuosena smile.gif

Man graziausia naturalumas.. Nemegstu tu 'dideliu' pribumbasu sukuosenose blush2.gif Daug garbanu, garbanotu kuodu, gelyciu, spilkuciu, raitymu-suraitymu, svarainiu galvoje, mandrumo ar dar velnias zin ko. Zodziu- cirko galvoje rolleyes.gif

Pati zinau seniai seniai, kad per vestuves busiu palaidais plaukais ( su stambiom garbanom, kadangi mano plaukai tiesus, ilgi ir laaaabaaai sunkiai pasiduoda- gal gausis biggrin.gif ) Bet kol esu netekejusi- manes i rysulius (kuodus ir t.t. niekas nepancios ). As taip isivaizduoju, kaip turetu but 4u.gif
Atsakyti
As irgi planuoja sukuosena darytis paprasta., stambios garbanos-gal truputi susekti-tik dar del gelyciu nezinau plaukuose g.gif ir kadangi mano plaukai iki peciu, banguoti naturalios--tai su kirpeja sutarem kad prides man nataraliu plauku sruogas,nes per vestyves nori savo busimaji nustebinti ilgom kasom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giss @ 2009 06 14, 00:59)
As rami del keliu dalyku vestuvese, vienas is ju sukuosena  smile.gif

Man graziausia naturalumas.. Nemegstu tu 'dideliu' pribumbasu sukuosenose  blush2.gif  Daug garbanu, garbanotu kuodu, gelyciu, spilkuciu, raitymu-suraitymu, svarainiu galvoje, mandrumo ar dar velnias zin ko. Zodziu- cirko galvoje  rolleyes.gif

Pati zinau seniai seniai, kad per vestuves busiu palaidais plaukais ( su stambiom garbanom, kadangi mano plaukai tiesus, ilgi ir laaaabaaai sunkiai pasiduoda- gal gausis  biggrin.gif ) Bet kol esu netekejusi- manes i rysulius (kuodus ir t.t. niekas nepancios ). As taip isivaizduoju, kaip turetu but  4u.gif

Jei Jūsų plaukai natūraliai nesigarbanoja, tai kame vis dėlto natūralumas? biggrin.gif

Aš planuoju būt su kuoduku, tik reikia kokį gražų, bet nesuper suvyniotą pribanguotą susirast ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius_be_batu @ 2009 06 14, 09:32)
Jei Jūsų plaukai natūraliai nesigarbanoja, tai kame vis dėlto natūralumas?  biggrin.gif


va va... man, paskaičius tą aistringą postą, irgi toks klausimas kilo ax.gif

ir, beje, giss, kuo nenatūralu į kuodą ant pakaušio susegti plaukai?
nešioju juos taip kone kas antrą dieną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 06 14, 09:38)
va va... man, paskaičius tą aistringą postą, irgi toks klausimas kilo  ax.gif

ir, beje, giss, kuo nenatūralu į kuodą ant pakaušio susegti plaukai?
nešioju juos taip kone kas antrą dieną biggrin.gif


na, manau, kad jei plaukai grazus is saves, tai kam juos segti y kuoda? su kuodais senos bobulytes tegu vaiksto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fantamsagorija @ 2009 06 14, 12:25)
na, manau, kad jei plaukai grazus is saves, tai kam juos segti y kuoda? su kuodais senos bobulytes tegu vaiksto lotuliukas.gif

mama man irgi taip sako hihihi.gif
matyt, įpratimas aršiau prigimimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fantamsagorija @ 2009 06 14, 12:25)
na, manau, kad jei plaukai grazus is saves, tai kam juos segti y kuoda? su kuodais senos bobulytes tegu vaiksto lotuliukas.gif


O jei nori parodyti grazia nugaryte ir pecius, tai irgi esi priskiriama prie senu bobulyciu...? g.gif Idomiai cia.... biggrin.gif
Atsakyti