Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(Retro_style @ 2009 06 11, 22:24)
Tokiai sukneliai mano manymu reiketu prabangesnes sukuosenos!
O siaip mano manymu, bet kokia sukuosena grazi, kada idealiai atlikta.



Man kazkodel prabanga asocijuojasi su sukeltais i virsu ir visaip susuktais plaukuciais, o as saviskiu labai nenoriu slepti, kadangi turiu storus, ilgus, garbanotus tamsius plaukus cool.gif ar imanoma pasidaryt prabangia sukuosena ir pademonstruoti savo turta? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dalkiss @ 2009 06 11, 21:47)
Man kazkodel prabanga asocijuojasi su sukeltais i virsu ir visaip susuktais plaukuciais, o as saviskiu labai nenoriu slepti, kadangi turiu storus, ilgus, garbanotus tamsius plaukus cool.gif  ar imanoma pasidaryt prabangia sukuosena ir pademonstruoti savo turta?  tongue.gif

Tai manau kad ir taip kiekviena diena prisidemonstravot biggrin.gif , kartais reikia keistis...
o "prabanga" tai nereiskia tik sukelti plaukai i virsu g.gif, tai reiskia idomi sukuosena, neeiline...
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 11, 22:58)
Tai manau kad ir taip kiekviena diena prisidemonstravot biggrin.gif , kartais reikia keistis...
o "prabanga" tai nereiskia tik sukelti plaukai i virsu g.gif, tai reiskia idomi sukuosena, neeiline...


na bandysim ieskot nauju sprendimu smile.gif dekui uz patarimus, dabar bent turiu krypti smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
kiek groziu thumbup.gif man labiausiai patinka ivairus kuodukai susukti ir dailiai papuosti wub.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
man labai grazu ilgi palaidi ir stambiom garbanom susukti plaukai wub.gif Pirmoje nuotraukoje super thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Paskutinej nuotraukoj tiesiog nuostabi sukuosena wub.gif
Atsakyti
tikrai smile.gif bet sukuosena ko gero turi dereti ir prie veido formos, o kas jei plaukai visiskai tiesus ir nepaslankus, nes kaip silkiniai...ka patartumet didelei galvai ir auksta kakta smile.gif ?
Atsakyti
aha, pakalbėkim apie šukuosenų variantus apvalaveidėms mirksiukas.gif
aš svarstau plaukus kelti aukštyn, noriu didelio kuodo, bet jeigu plaukai bus prigludę ir pūpsos tik didelis kuodas, tai atrodysiu kaip su dviem galvom doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 13 birželio 2009 - 11:10