Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(Ramučiux @ 2009 06 09, 12:30)
Sveikos visos..noriu paprašyt, kad padėtumėt parinkt šukuoseną. Man 37 metai, ruošiuosi antrą kartą tekėti, esu ne iš gražuolių, mano suknelė bus ilga, priekyje uždara be rankovių, šampano spalvos, plaukai tamsūs, pusilgiai, linkę banguotis..kuodų nemėgstu


As rekomenduoju Audruzele thumbup.gif

http://public.fotki....ele/sukuosenos/

Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 07, 21:47)
Sukuosena man patinka, svari, neperkrauta! Bet nuometas visa vaizda gadina... verysad.gif
Papildyta:
Tokiai sukuosenai nuometo nereikia!  4u.gif

Aš sakyčiau, nuometą galima buvo iš apačios tiesiog gal prikabint, bet jei jau nuotaka norėjo nuometo, tai tikrai nesutiksiu, kad jo reikėjo atsisakyt tik dėl šukuosenos schmoll.gif šukuoseną tokią kasdien gali darytis, jei patinka ar bent jau kiekvienai šventei, o jau su nuometu kasdien nevaikštom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius_be_batu @ 2009 06 09, 15:11)
Aš sakyčiau, nuometą galima buvo iš apačios tiesiog gal prikabint, bet jei jau nuotaka norėjo nuometo, tai tikrai nesutiksiu, kad jo reikėjo atsisakyt tik dėl šukuosenos  schmoll.gif šukuoseną tokią kasdien gali darytis, jei patinka ar bent jau kiekvienai šventei, o jau su nuometu kasdien nevaikštom  mirksiukas.gif


Del nuometo sutinku, tada kirpeja turetu sukuosena kita pasiulyti smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Gal kuri galetu patarti kokia sukuosena labiausiai tiktu prie tokios skuneles?
Paminesui, kad mano plakai pusilgiai, iki nugaros vidurio mazdaug. Tamsus, stori ir lygus.
O cia mano suknele 4u.gif
is anksto dekoju wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NEFRITAS: 10 birželio 2009 - 13:53
QUOTE(NEFRITAS @ 2009 06 10, 14:50)
Sveikos mergaites,

Gal kuri galetu patarti kokia sukuosena labiausiai tiktu prie tokios skuneles?
Paminesui, kad mano plakai pusilgiai, iki nugaros vidurio mazdaug. Tamsus, stori ir lygus.
O cia mano suknele  4u.gif
is anksto dekoju  wub.gif

user posted image

Labai grazi suknele, tiktu romantine sukuosena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NEFRITAS @ 2009 06 10, 14:50)
Sveikos mergaites,

Gal kuri galetu patarti kokia sukuosena labiausiai tiktu prie tokios skuneles?
Paminesui, kad mano plakai pusilgiai, iki nugaros vidurio mazdaug. Tamsus, stori ir lygus.
O cia mano suknele  4u.gif
is anksto dekoju  wub.gif

user posted image



gal ir pasikartosiu. Bet vel graziausia atrodo, kaip yra nuotraukoje. Suknele asimetriska, dengia viena peti. Sukuosena ir aksesuarai reikalauja atsvaros kitoje puseje. Gal dar tiktu kokios lengvos garbanos permestos per nuoga peti. Zodziu, asimetriska sukuosena ar koks ryskesnis aksesuaras kaip atsvara kitoje puseje.
Zodziu, romatiskas, lengvas, gal kiek laukinis stilius. "Tvarkinga betvarke" ant galvos. bent jau taip as daryciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANOUK: 10 birželio 2009 - 21:34
QUOTE(Rykute @ 2009 06 09, 14:17)

Gal butu galima audruzeles kontaktus gauti?
Atsakyti
QUOTE(ANOUK @ 2009 06 10, 22:33)
gal ir pasikartosiu. Bet vel graziausia atrodo, kaip yra nuotraukoje. Suknele asimetriska, dengia viena peti. Sukuosena ir aksesuarai reikalauja atsvaros kitoje puseje. Gal dar tiktu kokios lengvos garbanos permestos per nuoga peti. Zodziu, asimetriska sukuosena ar koks ryskesnis aksesuaras kaip atsvara kitoje puseje.
Zodziu, romatiskas, lengvas, gal kiek laukinis stilius. "Tvarkinga betvarke" ant galvos. bent jau taip as daryciau.

Su viskuo sutinku, tik "tvarkingos betvarkes " nebuna smile.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms už komentarus 4u.gif
Bandysiu eiti pasidaryti kokią bandomąją šukuoseną, tada ir apsispręsiu kas konkrečiai man labiausii tinka. wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

priejau ir as ta stadija, kai reikia rinktis sukuosena bigsmile.gif tik beda ta, kad perziurejus begales graziu sukuosenu, visai pasimeciau, ko noreciau ir kas man tiktu blush2.gif gal jus pagelbesite? 4u.gif mano suknele yra stai tokia:
http://www.cabridal....?idproduct=8256

dar planuoju sektis pusilgi nuometa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NEFRITAS @ 2009 06 10, 14:50)
Sveikos mergaites,

Gal kuri galetu patarti kokia sukuosena labiausiai tiktu prie tokios skuneles?
Paminesui, kad mano plakai pusilgiai, iki nugaros vidurio mazdaug. Tamsus, stori ir lygus.
O cia mano suknele  4u.gif
is anksto dekoju  wub.gif

user posted image


tobula suknele wub.gif sukuosena tiktu pusiau palaidi pagarbanoti plaukai...arba tvarkingas kuodukas wub.gif (na, man is principo ant sono, asimetriskos, sukuosenos nepatinka)
Atsakyti
QUOTE(dalkiss @ 2009 06 11, 12:05)
Sveikos merginos,

priejau ir as ta stadija, kai reikia rinktis sukuosena  bigsmile.gif  tik beda ta, kad perziurejus begales graziu sukuosenu, visai pasimeciau, ko noreciau ir kas man tiktu blush2.gif  gal jus pagelbesite?  4u.gif  mano suknele yra stai tokia:
http://www.cabridal....?idproduct=8256

dar planuoju sektis pusilgi nuometa smile.gif


Tokiai sukneliai mano manymu reiketu prabangesnes sukuosenos!
O siaip mano manymu, bet kokia sukuosena grazi, kada idealiai atlikta.
Atsakyti