Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(ANOUK @ 2009 06 03, 09:51)
paprastai prie sunkeles labiausiais tinka tokios sukuosenos, kokios buna padarytos modeliams fotografuojant tas sukneles. Dizaineris parenka geriausia  varianta. Siuo atveju, prie tavo sukneles labiausiai tinka kuodelis, toks koks nuotraukoje. Ilgu palaidu plauku, as sukeltu garbanu nelabai ir isivaizduociau



reikia dar pagalvoti, kad ne visoms pritinka tokios šukuosenos, kurios parodytos nuotraukos smile.gif todėl ir reikia ieškoti kitų variantų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2009 06 03, 11:02)
mano buvo tokia  4u.gif
user posted image


labai grazi sukuosena bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2009 06 03, 11:02)
mano buvo tokia  4u.gif
user posted image



Labai grazi sukuosena thumbup.gif tik va tas nuometas tai man siaip sau... ax.gif
Atsakyti
O man atrodo pernelyg paprasta sukuosena... kazko truksta bendrame vaizde g.gif
Atsakyti
Sveikos, man patiko si sukuosena, bet nent nezinau kaip ja reiktu apibudinti kirpejai, o pc nusinest galimybiu nera, gal jus galetumet pagelbeti abibudinant? blush2.gif
user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
O kirpeja e-mail'o neturi...? O atsispausdint pati negali? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 06 06, 22:57)
O kirpeja e-mail'o neturi...? O atsispausdint pati negali?  ax.gif

Printeris nespalvotas biggrin.gif va gera ideja su emailu, kaip as nepagalvojau doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saule21 @ 2009 06 03, 11:38)
My WebpageSveikos,noreciau paklausti kokia sukuosena geriausiai tiktu prie sios sukneles?buvau nuprendus pusiau palaidom garbanom,bet dabar manau kad netiktu.Prasau padekite



Manau, drąsiai ir palaidus plaukus gali derinti, nebūtinas tas kuodelis gi. O gal sukelti plaukai netinka tavo veido formai? Manoji suknelė, tarkim, taip pat lyg ir turėtų būti derinama su vos pasuktais susegtais aukštai plaukais, tačiau pati prašysiu kirpėjos, kad susuktų lengvas natūralias palaidas garbanas - nemanau, kad dėl to atrodysiu prasčiau už modelį nuotraukoje biggrin.gif

Tiesa, labai daili suknelė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jota: 07 birželio 2009 - 18:12
QUOTE(colliuke_ @ 2009 06 05, 01:17)
labai grazi sukuosena  bigsmile.gif  wub.gif  thumbup.gif


Sukuosena man patinka, svari, neperkrauta! Bet nuometas visa vaizda gadina... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 07, 21:45)
Sukuosena man patinka, svari, neperkrauta! Bet nuometas visa vaizda gadina... verysad.gif


Tokiai sukuosenai nuometo nereikia! 4u.gif
Atsakyti
Sveika Retro smile.gif Gal zinai gera sukuosenu meistre Kaune? Aciuka.
Atsakyti
Sveikos visos..noriu paprašyt, kad padėtumėt parinkt šukuoseną. Man 37 metai, ruošiuosi antrą kartą tekėti, esu ne iš gražuolių, mano suknelė bus ilga, priekyje uždara be rankovių, šampano spalvos, plaukai tamsūs, pusilgiai, linkę banguotis..kuodų nemėgstu
Atsakyti
QUOTE(Beatuk @ 2009 06 08, 23:29)
Sveika Retro smile.gif Gal zinai gera sukuosenu meistre Kaune? Aciuka.

Deje is Kauno nieko nepazistu unsure.gif
Atsakyti