Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(ANOUK @ 2009 06 01, 17:58)
kiekvienai savo! man si sukuosena simtus kartu grazesne uz suklijuotus kuodus, prisegtas dirbtines garbanas. O Pege BANDI , beje, labai stiliova bobike!  smile.gif


Nu jo sutinku kad geriau Peges Bandi sukuosena nei nenaturalios garbanos mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o kas geriausia tiktu nuotakai, kurios nuometas segasi is virsaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 06 02, 15:45)
o kas geriausia tiktu nuotakai, kurios nuometas segasi is virsaus  ax.gif



Taigi nuometą galima prisegti bet kur bigsmile.gif Ir iš viršaus, ir iš apačios ax.gif
Labai retai šukuosenos tipą nulemia būtent nuometo segimo vieta 4u.gif Darykitės tai, kass tinka ir patinka, o kirpėja tikrai ras kur įkomponuoti nuometą smile.gif
Atsakyti
My WebpageSveikos,noreciau paklausti kokia sukuosena geriausiai tiktu prie sios sukneles?buvau nuprendus pusiau palaidom garbanom,bet dabar manau kad netiktu.Prasau padekite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule21: 03 birželio 2009 - 09:42
QUOTE(saule21 @ 2009 06 03, 08:38)
My WebpageSveikos,noreciau paklausti kokia sukuosena geriausiai tiktu prie sios sukneles?buvau nuprendus pusiau palaidom garbanom,bet dabar manau kad netiktu.Prasau padekite


mano pnaši suknelė bus, tai aš mąstau plaukus susigarbanoti ir kelti į viršų smile.gif
Atsakyti
mano buvo tokia 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saule21 @ 2009 06 03, 10:38)
My WebpageSveikos,noreciau paklausti kokia sukuosena geriausiai tiktu prie sios sukneles?buvau nuprendus pusiau palaidom garbanom,bet dabar manau kad netiktu.Prasau padekite


paprastai prie sunkeles labiausiais tinka tokios sukuosenos, kokios buna padarytos modeliams fotografuojant tas sukneles. Dizaineris parenka geriausia varianta. Siuo atveju, prie tavo sukneles labiausiai tinka kuodelis, toks koks nuotraukoje. Ilgu palaidu plauku, as sukeltu garbanu nelabai ir isivaizduociau
Atsakyti
Dekoju uz patarima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saule21 @ 2009 06 03, 10:38)
My WebpageSveikos,noreciau paklausti kokia sukuosena geriausiai tiktu prie sios sukneles?buvau nuprendus pusiau palaidom garbanom,bet dabar manau kad netiktu.Prasau padekite

Aisku Jums teikia vieningos sukuosenos, panasia kaip nuotraukoje, jokiu budu nepalaidi. 4u.gif
Atsakyti
Dar karta aciu,jau mazdaug zinau ko noriu smile.gif
Atsakyti
klausiu ir as patarimo 4u.gif
kaip manot, kokia sukuosena tiktu prie sios suknutes?

http://www.benjaminr..._collection.htm
suknutes numeris - 708

as galvojau kazka tokio:

http://hairstylespic...-art-cuts-2.jpg

na, o del manekenes sukuosenos - niekada nesusimasciau, nes ta pati su skirtingom suknelem yra su ta pacia sukuosena unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingina: 04 birželio 2009 - 09:18
pritariu, kad dazniausiai ta pati manekene dazniausiai pristato visa kolekcija su vienoda sukuosena- dazniausiai sulaizytais plaukais ir kasa arba kukliu kuodeliu pvz pronovias , manau, del to, kad kuo labiau butu atskleista suknele, o ne visa kita...
Atsakyti