Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

Eglieska labai grazi tavo sukuosena buvo ir kiek is nuotraukytes matyti tau tiko wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Eglieska labai labai wub.gif
Atsakyti
Sveikos, as tai nezinau neissirinksiu niekada nei kur nei kokia sukuosena darytis, labai bijau, kad nebuciau kaip karikatura, noreciau rasti toki kirpeja, kuris galetu patarti profesionaliai kas tinka pagal veido bruozus, nes as pati kai issirinksiu, o gal man visai netiks.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 23, 12:38)

O štai kaip atrodė jau vestuvių dieną  ax.gif  Man asmeniškai visai patiko  cool.gif

Wow, respect, Benice wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2009 05 25, 21:07)
manoji buvo tokia wub.gif



Labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
pati per vestuves noreciau kazko panasaus wub.gif tikrai labai graziai atrodei sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
http://www.braut.de/...I...80&imgW=600

As tai noreciau tokios sukuosenos, tik nezinia ar ji man tiks ir ar iseis ja padryti smile.gif plaukai per trumpi, nes sugalvojau neseniai nusikirpti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ynksster @ 2009 05 27, 09:41)
http://www.braut.de/...I...80&imgW=600

As tai noreciau tokios sukuosenos, tik nezinia ar ji man tiks ir ar iseis ja padryti  smile.gif plaukai per trumpi, nes sugalvojau neseniai nusikirpti  ax.gif


Wau, super, ir as tokios uzsimaniau, tik kad pas mane kirpciukai.... et, nu bet grzis nerealus. paprasta, bet ne prasta wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fantamsagorija @ 2009 05 27, 10:50)
Wau, super, ir as tokios uzsimaniau, tik kad pas mane kirpciukai.... et, nu bet grzis nerealus. paprasta, bet ne prasta wub.gif  wub.gif  wub.gif


Tai kad toje sukuosenoje kaip suprantu truputi praauginnti kirpciai ir uzmesti per kakta ant sono biggrin.gif jei dar turi laiko iki vestuviu gali prasiaugint kirpcius ir manau gausis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fantamsagorija @ 2009 05 27, 10:50)
Wau, super, ir as tokios uzsimaniau, tik kad pas mane kirpciukai.... et, nu bet grzis nerealus. paprasta, bet ne prasta wub.gif  wub.gif  wub.gif


Smagu, kad patiko, buvau siandien pas kirpeja pasitarti, bet nezinau ar ten darysiu, nes sake sukuosena 200lt, tai jau gana su makiazu padariau bandomaji, tai tik susinervinau... pinigu plesimas ir nezinau kazkas man jame ne taip... o dirbtines blakstienos, tai is vis... nusiemiau, tai ir mano brangiajam daug graziau. Sakiau, kad nereikia, bet ikalbejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ynksster @ 2009 05 27, 20:41)
Smagu, kad patiko, buvau siandien pas kirpeja pasitarti, bet nezinau ar ten darysiu, nes sake sukuosena 200lt, tai jau gana su makiazu padariau bandomaji, tai tik susinervinau... pinigu plesimas ir nezinau kazkas man jame ne taip... o dirbtines blakstienos, tai is vis... nusiemiau, tai ir mano brangiajam daug graziau. Sakiau, kad nereikia, bet ikalbejo  doh.gif


Jo, sukuosena brangus malonumas, man siauliuose jauciu irgi panasiai kainuos, todel noriu kuo paprasciau blush2.gif o del blakstienu dirbtiniu gyvenime nesu turejus tai neysivaizduoju net kas per jausmas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ynksster @ 2009 05 27, 09:41)
http://www.braut.de/...I...80&imgW=600

As tai noreciau tokios sukuosenos, tik nezinia ar ji man tiks ir ar iseis ja padryti  smile.gif plaukai per trumpi, nes sugalvojau neseniai nusikirpti  ax.gif


Man irgi sita sukuosena idomi, bet nepraktiska!
Vestuves yra tokia diena kada nepasedi vietoje, idomu kiek islaikis kompozicija is galo ir kirpciukai is priekio, ar nekris jie poto ant akiu g.gif


Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 27, 21:29)
idomu kiek islaikis kompozicija is galo ir kirpciukai is priekio, ar nekris jie poto ant akiu g.gif


Aš irgi kažkodėl apie tai susimąsčiau g.gif
Jeigu užtenka tų kirpčiukų ilgio, tai ok, prisegi ir laikosi, bet jei ne...tada reikia stipriai fiksuoti, o tada jau gali atrodyti nlb.. g.gif


ynksster,
Nežinau, kokiame salone teiravotės tos kainytės, bet manau, kad ši šukuosena nėra super įmantri, todėl 200lt brangoka, sakyčiau (aišku, jei ne aukšto lygio salonas) g.gif g.gif
Atsakyti