Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

sveikutes merginos,as turiu galvosuki kokia sukuosena rinktis....maciau daug pavyzdziu bet.... doh.gif bet neradau sau tinkamos...prasaupatarkit man,mano plaukai tamsus iki peciu ir priekyje gryfkute....aciu jums labai
Atsakyti
QUOTE(jurciax @ 2009 05 23, 12:55)
sveikutes merginos,as turiu galvosuki kokia sukuosena rinktis....maciau daug pavyzdziu bet.... doh.gif bet neradau sau tinkamos...prasaupatarkit man,mano plaukai tamsus iki peciu ir priekyje gryfkute....aciu jums labai


O kur visa kita? bigsmile.gif Ar mes panašios į aiškiareges? biggrin.gif
Papasakok koks veidukas, kokio stiliaus suknelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 23, 12:38)
biggrin.gif  Čia garbanos kaip tik nesulypintos. Galbūt fotoaparato blykštė ir suteikė tokį vaizdą, tačiau taip nebuvo. Tai buvo tik bandomoji, todėl nebuvo naudojamos jokios stiprios fiksacijos priemonės  tongue.gif
Papildyta:
Aišku, kad prašo. Juk pati savavališkai negaliu piršti šukuosenos tipo, garbanų stiliaus  ax.gif Niekada stengiuosi nedaryti to, ko neprašo. Darau tik tą, ko prašo  biggrin.gif
O štai kaip atrodė jau vestuvių dieną  ax.gif  Man asmeniškai visai patiko  cool.gif


Benice, labai grazu bigsmile.gif Kaip manai, man kazkas panasaus tiktu? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 23, 12:38)
biggrin.gif  Čia garbanos kaip tik nesulypintos. Galbūt fotoaparato blykštė ir suteikė tokį vaizdą, tačiau taip nebuvo. Tai buvo tik bandomoji, todėl nebuvo naudojamos jokios stiprios fiksacijos priemonės  tongue.gif
Papildyta:
Aišku, kad prašo. Juk pati savavališkai negaliu piršti šukuosenos tipo, garbanų stiliaus  ax.gif Niekada stengiuosi nedaryti to, ko neprašo. Darau tik tą, ko prašo  biggrin.gif
O štai kaip atrodė jau vestuvių dieną  ax.gif  Man asmeniškai visai patiko  cool.gif

As manau kad normalus mestras nepirs naglai savo nuomones, o patarti visada galima! g.gif
Atsakyti
Romantska ir labai moteriska sukuosena!



user posted image
Papildyta:
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 23, 22:46)
Romantska ir labai moteriska sukuosena!
user posted image


user posted image
Atsakyti
jo! su šita šukuosena jaučiausi labai graži(be galo tiko priem mao suknelės.
ačiū, rettro-style smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 23, 22:57)
Romantska ir labai moteriska sukuosena!
user posted image
Papildyta:
user posted image

Tiesiog FANTASTISKAS DARBAS thumbup.gif !!!!!!!!!!!!!!! Net dziaugiuos uz ta nuotaka,kuri bus tokia grazi mirksiukas.gif
Retro_style,o su kokiom znyplem sias garbaneles sukot?(jei ne paslaptis,zinoma smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(ievune @ 2009 05 23, 19:00)
Benice, labai grazu  bigsmile.gif Kaip manai, man kazkas panasaus tiktu?  g.gif  blush2.gif



Tau taip stipriai negarbanočiau g.gif Man atrodo tau labiau tiktų koks romantiškas stilius, t.y. ne garbanos, bet bangos, jas irgi galima gražiai susegti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 23, 22:57)
Romantska ir labai moteriska sukuosena!
[url=http://radikal.ru/F/s45.radikal.ru/i108/0905/ff/cb99cb91c2b6.jpg.html][img]


Man irgi patinka wub.gif bigsmile.gif
Bet ar tik neprifotošopinta čia? g.gif Arba dėl blykštės taip atrodo.. g.gif Ta prasme kaip nupiešta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 25, 08:36)
Tau taip stipriai negarbanočiau  g.gif  Man atrodo tau labiau tiktų koks romantiškas stilius, t.y. ne garbanos, bet bangos, jas irgi galima gražiai susegti  4u.gif
Papildyta:
Man irgi patinka  wub.gif  bigsmile.gif
Bet ar tik neprifotošopinta čia?  g.gif  Arba dėl blykštės taip atrodo..  g.gif  Ta prasme kaip nupiešta  blush2.gif



Benice, aš su šia šukuosena ėjau į vestuves kap viešnia smile.gif - neprifotošopinta lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2009 05 25, 08:41)
Benice, aš su šia šukuosena ėjau į vestuves kap viešnia smile.gif  - neprifotošopinta  lotuliukas.gif


Reiškia blykštė suteikia tokį efektą blush2.gif Turėjai labai gražiai atrodyti bigsmile.gif Lauksim vaizdo iš priekio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 25, 08:46)
Reiškia blykštė suteikia tokį efektą  blush2.gif Turėjai labai gražiai atrodyti  bigsmile.gif Lauksim vaizdo iš priekio  biggrin.gif


aha - jaučiasi tikrai graži, dar su Renatulytes makiažu wub.gif

kai tik pasirodys nuotraukos, pasirodysiu ir aš blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 25, 08:36)
Tau taip stipriai negarbanočiau  g.gif  Man atrodo tau labiau tiktų koks romantiškas stilius, t.y. ne garbanos, bet bangos, jas irgi galima gražiai susegti  4u.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti