Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(Piktoji Fėja @ 2009 05 21, 10:12)
na, tiek as, tiek turbut ir kitos merginos nesijaucia tokios negrazios, kad be makiazo nei is vietos  mirksiukas.gif man kasdieninis makiazas turi buti toks, kad nebutu matyti, kad tu ji pasidarius smile.gif ta prasme tik bruozu paryskinimas  mirksiukas.gif va vakarinis - kitas atvejis  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 20, 06:52)
Įdedu dar vieną darbelį. Čia paprasta, bet labai gražu - bent jau man  wub.gif
Tikiuosi nuotakėlė nesupyks, kad parodžiau, bet tokį grožį slėpti irgi nevalia  biggrin.gif


Labai grazu, kirpciukai idomiai padaryti wub.gif gaila tik, kad is nugarytes nesimato... ax.gif bet siai merginai labai tiko! gal ka turit dar palaidais subanguotais plaukuciais parodyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinute3 @ 2009 05 21, 22:51)
gal ka turit dar palaidais subanguotais plaukuciais parodyti?  4u.gif


Cia pusiau palaidi, bandomoji, todel vaizdelis ne super biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 22, 15:21)
Cia pusiau palaidi, bandomoji, todel vaizdelis ne super  biggrin.gif


keista, kad merginos vis dar nori tu 'sulipintu' garbanu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2009 05 22, 17:04)
keista, kad merginos vis dar nori tu 'sulipintu' garbanu  g.gif


Kas keisciausia, kad net labai daug kas ju nori... smile.gif
Atsakyti
Merginos, o gal kas mte graziu pavyzdeliu sukuosenu su kirpciukais? ax.gif Ir siaip, toks klausimas: kaip manote, jei suknele su korsetu, ar graziau kuodas ar palaidi ilgi plaukai? Aciu uz atsakymus mirksiukas.gif mat as vis svajojau apie kuoda, o dabar uzsidejau suknele ir emiau galvoti gal perdaug apnuoginti peciai ir pan blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fantamsagorija @ 2009 05 22, 19:53)
Merginos, o gal kas mte graziu pavyzdeliu sukuosenu su kirpciukais? ax.gif  Ir siaip, toks klausimas: kaip manote, jei suknele su korsetu, ar graziau kuodas ar palaidi ilgi plaukai? Aciu uz atsakymus mirksiukas.gif  mat as vis svajojau apie kuoda, o dabar uzsidejau suknele ir emiau galvoti gal perdaug apnuoginti peciai ir pan blush2.gif



Aš manau, kad šukuoseną reikia derinti prie veido-t.y. atsižvelgti į skruostų, nosies, kaktos ir smakro proporcijas, veido dydį su pakaušio forma. Galvą-su kūno proporcijomis. Negali būti vienareikšmio atsakymo, nes reiktų gyvai pamačius įvertinti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Interdiz @ 2009 05 22, 19:04)
Aš manau, kad šukuoseną reikia derinti prie veido-t.y. atsižvelgti į skruostų, nosies, kaktos ir smakro proporcijas, veido dydį su pakaušio forma. Galvą-su kūno proporcijomis. Negali būti vienareikšmio atsakymo, nes reiktų gyvai pamačius įvertinti.  4u.gif

visiskai sutinku drinks_cheers.gif Plius dar idomu, kokia suknele. Su korsetu pusta, zuvyte, tiesaus silueto ir t.t. Ir ar detalem neperkrauta smile.gif
Atsakyti
Suknele visiskai super paparasta, korsetukas mini ties krutine ir daugiau tiesi, papuosimu beveik nera... Tai ir galvoju ar ne per paprastai atrodys kuodas, juolab, kad turiu neblogus juodus plaukucius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fantamsagorija @ 2009 05 22, 19:53)
Merginos, o gal kas mte graziu pavyzdeliu sukuosenu su kirpciukais? ax.gif  Ir siaip, toks klausimas: kaip manote, jei suknele su korsetu, ar graziau kuodas ar palaidi ilgi plaukai? Aciu uz atsakymus mirksiukas.gif  mat as vis svajojau apie kuoda, o dabar uzsidejau suknele ir emiau galvoti gal perdaug apnuoginti peciai ir pan blush2.gif

Mergaites, nebijokite atidengti kaklo! Nes atidengtas kaklas ir kakta suteikia atvirumo ir taurumo, tokia moterys atrodo graksti ir seksuali. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Benice @ 2009 05 22, 16:21)
Cia pusiau palaidi, bandomoji, todel vaizdelis ne super  biggrin.gif

Man tokie plaukai yra grazu, bet ne vestuviu diena! Aisku jeigu kliente praso, kitas reikalas! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2009 05 22, 17:04)
keista, kad merginos vis dar nori tu 'sulipintu' garbanu  g.gif


biggrin.gif Čia garbanos kaip tik nesulypintos. Galbūt fotoaparato blykštė ir suteikė tokį vaizdą, tačiau taip nebuvo. Tai buvo tik bandomoji, todėl nebuvo naudojamos jokios stiprios fiksacijos priemonės tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 22, 22:35)
Man tokie plaukai yra grazu, bet ne vestuviu diena! Aisku jeigu kliente praso, kitas reikalas! 4u.gif



Aišku, kad prašo. Juk pati savavališkai negaliu piršti šukuosenos tipo, garbanų stiliaus ax.gif Niekada stengiuosi nedaryti to, ko neprašo. Darau tik tą, ko prašo biggrin.gif


O štai kaip atrodė jau vestuvių dieną ax.gif Man asmeniškai visai patiko cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 23 gegužės 2009 - 11:46
QUOTE(fantamsagorija @ 2009 05 22, 20:24)
Suknele visiskai super paparasta, korsetukas mini ties krutine ir daugiau tiesi, papuosimu beveik nera... Tai ir galvoju ar ne per paprastai atrodys kuodas, juolab, kad turiu neblogus juodus plaukucius ax.gif


jeigu turi tikrai sveikus, grazius plaukus, tai kodel viso grozio neparodyti? Bet jeigu turi grazu kakla ir nugara, pecius, tai tada gal ir kuodas graziau. Tikrai neatrodys prastai, kaip tik suteiks elegancijos, prabangos. Sunku spresti, reikia ziuret, ka turi graziausio, ka reiktu maskuoti ir tt. Ir viska padaryt, kas geriausia smile.gif
Atsakyti