Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

Ne deja... is nugaros neturiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alborada @ 2009 05 18, 12:25)
sveikos, niekaip negaliu issirinkti sukuosenos doh.gif , turiu keleta favoriciu, gal jus padesite? as blondinė, plaukai iki peciu, nusipirkau dar prisegamas sruogas, taigi ilgio tikrai uzteks, sukneles tokia http://www.primadonn... jpg/Deusto.jpg (be to svarkelio)

ikeliu mano favorites, padekite profesionales smile.gif


As rinkciausi antra wub.gif
Atsakyti
[quote=Alborada,2009 05 18, 12:25]
sveikos, niekaip negaliu issirinkti sukuosenos doh.gif , turiu keleta favoriciu, gal jus padesite? as blondinė, plaukai iki peciu, nusipirkau dar prisegamas sruogas, taigi ilgio tikrai uzteks, sukneles tokia http://www.primadonn... jpg/Deusto.jpg (be to svarkelio)

antroji wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alborada @ 2009 05 18, 12:25)
sveikos, niekaip negaliu issirinkti sukuosenos doh.gif , turiu keleta favoriciu, gal jus padesite? as blondinė, plaukai iki peciu, nusipirkau dar prisegamas sruogas, taigi ilgio tikrai uzteks, sukneles tokia http://www.primadonn... jpg/Deusto.jpg (be to svarkelio)

ikeliu mano favorites, padekite profesionales smile.gif


Man prie tokios tyros sukneles butu graziau suimti plaukai 4u.gif
Atsakyti
man graziausia butu kaip sukneles nuotraukoje. suknele labai pripuosta, klostuota ir tt. daug detaliu-norisi atsvaros. Tikrai nesirinkciau garbanu. Geriau tiesus lygus plaukai, kuodelis su gelemis
user posted imageuser posted image
arba atmesti i nugara, suristi, laisvai , kaip uodega, bet tiesus plaukai.

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(VikiPiki @ 2009 05 18, 06:54)
merginos, aciu jums uz patarimus:) dabar drasiai bandysiu atsiauginti kirpciukus.... smile.gif



Pritariu del kirpciuku atauginimo, daug graziau be kirpciuku atrodai thumbup.gif Pati esu garbane, ir kazkada turejau kirpciukus ax.gif ui, daugiau niekada nebekirpsiu, nes taip nukankinau juos betiesindama! doh.gif

QUOTE(Alborada @ 2009 05 18, 10:25)
sveikos, niekaip negaliu issirinkti sukuosenos doh.gif , turiu keleta favoriciu, gal jus padesite? as blondinė, plaukai iki peciu, nusipirkau dar prisegamas sruogas, taigi ilgio tikrai uzteks, sukneles tokia http://www.primadonn... jpg/Deusto.jpg (be to svarkelio)


Mano manymu, kaip ir daugelis rase, labai grazu tau butu antrosios nuotraukos sukuosenos supaprastintas variantas - t.y. siek tiek lengviau garbanotos sruogos, o pati sukuosena, tie sukelti plaukuciai - labai grazu! Pati apie kazka panasaus galvoju daryti! drinks_cheers.gif


Atsakyti
Merginos help, matau čia kirpėjų yra 4u.gif Ar tikrai paprastai šukuosenai, kur plaukai pusiau suimti pusiau paleisti, ir pagarbanoti šiek tiek, reikia tų U formos špilkų? Aš jų taip nenoriu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2009 05 18, 22:40)
Merginos help, matau čia kirpėjų yra 4u.gif Ar tikrai paprastai šukuosenai, kur plaukai pusiau suimti pusiau paleisti, ir pagarbanoti šiek tiek, reikia tų U formos špilkų? Aš jų taip nenoriu unsure.gif


Ar tik, brangioji neturite fobijos šiems segtukams? Jeigu ką, tai jų nesimato visai ir beveik jokių (proginių) šukuosenų be tokių segtukų nesuformuosi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Interdiz @ 2009 05 19, 08:35)
Ar tik, brangioji neturite fobijos šiems segtukams? Jeigu ką, tai jų nesimato visai ir beveik jokių (proginių) šukuosenų be tokių segtukų nesuformuosi.  4u.gif


Aš irgi pritariu 4u.gif
Juk šukuosenoje tų segtukų tikrai nesimato. Derinkite segtukų spalvą prie plaukų spalvos. Dabar jų yra įvairiausių dydžių, todėl pasirinkusi tinkamą tų segtukų nei matysite, nei jausite bigsmile.gif
O be jų...na, priklauso nuo meistro, ką galės išgauti be jų g.gif
Atsakyti
vestuvines sukuosenos
Puslapyj paspaudus ant nuotraukytes issididina 4u.gif
Atsakyti
Dar karteli noriu jusu paklausti, nes niekas neatsake.... Mano plaukai tiesus ir siek tiek zemiau peciu. Planuoju pirktis pridedamas sruogas, kad pailgint plaukus ir visa sukuosena isivaizduoju lengvomis garbanomis ir siek tiek susegta virsugalvyje... Pas kirpeja esu uzsirasiusi tik tai dienai... ar ji iskart padarys tas garbanas, ar tas pridedamas sruogas reik is anksto sukt? Dekui
Atsakyti
QUOTE(PinaColada @ 2009 05 19, 11:06)
Dar karteli noriu jusu paklausti, nes niekas neatsake.... Mano plaukai tiesus ir siek tiek zemiau peciu. Planuoju pirktis pridedamas sruogas, kad pailgint plaukus ir visa sukuosena isivaizduoju lengvomis garbanomis ir siek tiek susegta virsugalvyje... Pas kirpeja esu uzsirasiusi tik tai dienai... ar ji iskart padarys tas garbanas, ar tas pridedamas sruogas reik is anksto sukt? Dekui


tai kad atsake kazkuri mergaite, paziurek puslapi ar tai du pries tai...
Atsakyti