Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(Rykute @ 2009 05 17, 19:09)


kaip sukuosena ji tikrai elegantiskai atrodo 4u.gif bet siai nuotakai viasai netinka schmoll.gif jos veidas ir taip pailgas, kakta auksta, o si sukuosena dar labiau viska istempe doh.gif

Mergaaites atkreipkit demesi i savo trukumus ir privalumus ir pasakykit kirpejai is anksto, nes bus kaip mano draugei kuri labai panasai atrode i mergaite nuotraukoj doh.gif pati sukuosena buvo grazi o jai visiskai netiko schmoll.gif po siai dienai negali i savo vestuviu nuotraukas ziuret doh.gif
Atsakyti
merginos, aciu jums uz patarimus:) dabar drasiai bandysiu atsiauginti kirpciukus.... smile.gif
Atsakyti
is kokiu interneto platybiu jus visas sias grazias sukuosenas traukiat? ax.gif wub.gif
noreciau paziureti kokiu su tiesiais siek tiek susegtais ilgais plaukais
Atsakyti
sveikos, niekaip negaliu issirinkti sukuosenos doh.gif , turiu keleta favoriciu, gal jus padesite? as blondinė, plaukai iki peciu, nusipirkau dar prisegamas sruogas, taigi ilgio tikrai uzteks, sukneles tokia http://www.primadonn... jpg/Deusto.jpg (be to svarkelio)

ikeliu mano favorites, padekite profesionales smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PinaColada @ 2009 05 18, 00:55)
Pas kirpeja esu uzsirasiusi tik tai dienai... ar ji iskart padarys tas garbanas, ar tas pridedamas sruogas reik is anksto sukt? Dekui wink.gif



Jeigu norite sutaupyti laika, tai patariu sukt is anksto ax.gif
Atsakyti
Alborada, zinau tavo suknele - pakankamai ekstravagantiska smile.gif Man prie tokios noretusi paprastesnes sukuosenos, labiau uztrauktu plauku. Ka manai? smile.gif Aisku, klausimas, ar tau taip tinka.
Bet garbanu tai gal butu per daug: suknele pati labai "garbanota" biggrin.gif
Papildyta:
O jei is tu, kur idejai, tai man graziausia sukuosena antra - ten, kur bucinukas vyksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 05 18, 12:59)
Alborada, zinau tavo suknele - pakankamai ekstravagantiska smile.gif Man prie tokios noretusi paprastesnes sukuosenos, labiau uztrauktu plauku. Ka manai? smile.gif Aisku, klausimas, ar tau taip tinka.
Bet garbanu tai gal butu per daug: suknele pati labai "garbanota"  biggrin.gif
Papildyta:
O jei is tu, kur idejai, tai man graziausia sukuosena antra - ten, kur bucinukas vyksta smile.gif



sukuosena man didziausias rupestis doh.gif jau pati nebezinau ko noriu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alborada: 18 gegužės 2009 - 12:02
QUOTE(Alborada @ 2009 05 18, 12:25)
sveikos, niekaip negaliu issirinkti sukuosenos doh.gif ikeliu mano favorites, padekite profesionales smile.gif


Pritariu, as irgi rinkciausi kazka is palaidesniu 4u.gif
Pasiziurejus i sukneles modeli (ypac 3 nuotraukyt), matosi, jog tie modelio "groziai" nuogi nelabai estetiskai atrodo, graziau butu pridengti kuom nors pecius, taigi Jusu pasirinkimas tinkamas 4u.gif
O del tu garbanu, tai irgi - galite darytis ne garbanas, o tiesiog bangas ax.gif
Atsakyti
linkstu prie palaidu, nes kaip ir minejote labai pliki peciai ir kaklas labai ilgas atrodo, jei sukelsiu i kuoda tai tai dar labiau isryskes, nes nebenoriu papuosalo ant kaklo- man per daug. visiski palaidi man irgi nelabai, nes plaukai ne itin linke i garbanojimasi- bijau, kad neatlaikys visa diena...
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 18, 13:05)
Pritariu, as irgi rinkciausi kazka is palaidesniu  4u.gif
Pasiziurejus i sukneles modeli (ypac 3 nuotraukyt), matosi, jog tie modelio "groziai" nuogi nelabai estetiskai atrodo, graziau butu pridengti kuom nors pecius, taigi Jusu pasirinkimas tinkamas  4u.gif
O del tu garbanu, tai irgi - galite darytis ne garbanas, o tiesiog bangas  ax.gif


Pala, Benice, o nuo kada atvira nugara ir peciai negrazu? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Alborada @ 2009 05 18, 13:01)
sukuosena man didziausias rupestis doh.gif jau pati nebezinau ko noriu doh.gif


As siaip jau del sukuosenos dar tiksliai irgi nieko nezinau. Kai nueisiu pas kirpeja, susakysiu savo mintis, parodysiu foto, o tada jau ziuresim, ka ji pasiulys ir tarsimes smile.gif
Atsakyti
user posted image user posted image
[img http://s49.radikal.ru/i126/0905/c2/08e031658d1a.jpg[/img]
Alborada,
Va keletas sukuosenu kurios mano manymu graziai prie taavo sukneles ziuretusi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niema: 18 gegužės 2009 - 12:25
[quote=Niema,2009 05 18, 13:23]
user posted image


Sita labai grazi, gal is nugaros turi?
Atsakyti