Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(Retro_style @ 2009 05 15, 21:31)
Pas sita mergaite plauku ilgis truputi zemiau peciu, ir labai plonuciai plaukuciai,
bet gavosi visai grazi kompozicija ir plauku atrodo daug smile.gif
user posted image

4u.gif



Teisingai pastebeta, kad truksta geliu ar kazko, bet man tavo darbeliai tai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Benice @ 2009 05 16, 17:13)
Įmetu ir aš vieną paskutinių savo darbų, tačiau čia noriu parodyti ne darbą, kaip tokį, o prisegamų plaukučių (tresų) vaizdą.
Pati šukuosenos idėja buvo - garbanoti, pusiau suimti plaukai. Aišku, norėjosi maksimalaus ilgio. Nuotaka nusipirko dirbtinių plaukų tresus ir juos sukome ant bigudukų (laikėme 2 dienas), savus vestuvių dieną sukome su žnyplėmis. Tai va, atkreipkite dėmesį, kad dirbtiniai (čia turiu omenyje sintetiniai) plaukai labai nelinkę garbanotis, jie bet kokiu atveju turi savo forma. Su natūralių plaukų tresais to nebūna.
Taigi - vertinkite vaizdą pačios  ax.gif Nežinau kiek tiksliai laikė, bet nuotaka buvo labai patenkinta šukuosena ir savo įvaizdžiu  wub.gif



schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Isvis man tokios sukuosenos nepatinka, jei jau garbanoti tai lengvai bangom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 16, 17:13)
Įmetu ir aš vieną paskutinių savo darbų, tačiau čia noriu parodyti ne darbą, kaip tokį, o prisegamų plaukučių (tresų) vaizdą.
Pati šukuosenos idėja buvo - garbanoti, pusiau suimti plaukai. Aišku, norėjosi maksimalaus ilgio. Nuotaka nusipirko dirbtinių plaukų tresus ir juos sukome ant bigudukų (laikėme 2 dienas), savus vestuvių dieną sukome su žnyplėmis. Tai va, atkreipkite dėmesį, kad dirbtiniai (čia turiu omenyje sintetiniai) plaukai labai nelinkę garbanotis, jie bet kokiu atveju turi savo forma. Su natūralių plaukų tresais to nebūna.
Taigi - vertinkite vaizdą pačios  ax.gif Nežinau kiek tiksliai laikė, bet nuotaka buvo labai patenkinta šukuosena ir savo įvaizdžiu  wub.gif

man, asmeniskai, cia nieko pigaus nesimato g.gif jei nezinociau,kad is dirbtinu tresu daryta, tai net nesuprasciau 'nepaciupinejus" biggrin.gif pakankamai neblogai atrodo, aisku priklausomai prie kokios sukneles derinama mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, man irgi atrodo, kad jei nerašyčiau, jog yra tie prisegami tresai, tai neįgudusi akis tikrai nepastebėtų ax.gif
Tas tikrai neatrodė pigiai, kadangi spalva buvo parinkta labai gerai. Pigiai atrodo tada, kai prisegami kito arba ne visai to atspalvio plaukai, šinjonas... g.gif
Man asmeniškai vienoje vietoje (maždaug per vidurį) kliūva tas, kad sruogos nevienodai sugarbanotos, kažkiek nutysusios ties ta vieta. Deja, to įtakoti negalėjau net su maksimalia fiksacija ax.gif Tresų plaukai ilgi ir tempia į apačią, galiukai chemiškai sugarbanoti.

Dėl pačios šukuosenos tipo - čia jau skonio reikalas. Aš dariau tik tai, ko manęs prašė. Norėjo būtent tokios - gavo 4u.gif Savo nuomonės klientėms niekada neperšu, o ypač toms, kurios iš anksto nusprendžia, kokios šukuosenos nori. Turiu pripažinti, kad išgavome gan neblogą vaizdą iš to, kas yra realiai, nes plaukai šiek tiek banguojasi (bet taip į purumą). Jeigu susegtumėme į kuodą, tai būtų "nekas", nebent įdėtumėme kokią kempinėlę apimčiai, taigi vertinu jos pasirinkimą kaip vykusį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 16 gegužės 2009 - 19:38
QUOTE(Benice @ 2009 05 16, 16:13)
Įmetu ir aš vieną paskutinių savo darbų, tačiau čia noriu parodyti ne darbą, kaip tokį, o prisegamų plaukučių (tresų) vaizdą.
Pati šukuosenos idėja buvo - garbanoti, pusiau suimti plaukai. Aišku, norėjosi maksimalaus ilgio. Nuotaka nusipirko dirbtinių plaukų tresus ir juos sukome ant bigudukų (laikėme 2 dienas), savus vestuvių dieną sukome su žnyplėmis. Tai va, atkreipkite dėmesį, kad dirbtiniai (čia turiu omenyje sintetiniai) plaukai labai nelinkę garbanotis, jie bet kokiu atveju turi savo forma. Su natūralių plaukų tresais to nebūna.
Taigi - vertinkite vaizdą pačios  ax.gif Nežinau kiek tiksliai laikė, bet nuotaka buvo labai patenkinta šukuosena ir savo įvaizdžiu  wub.gif


Man tai asmeniskai labai grazi sukuosena. as ir pati tokios norečiau thumbup.gif
Atsakyti
[quote=krugile,2009 05 16, 19:33]
Pas sita mergaite plauku ilgis truputi zemiau peciu, ir labai plonuciai plaukuciai,
bet gavosi visai grazi kompozicija ir plauku atrodo daug smile.gif
user posted image

4u.gif
[/quote]
Tik geliu i plaukus truksta smile.gif
[/quote]
Mergaites, cia nebuvo nuotaka! Cia buvo sviacias, o sviacias kvailai atrodytu su gelem, ir siaip geliu nemegstu sukuosenoje, nes jie atpigina vaizda,
Nuotakai gal ir atleistina, bet tada siulau as kokias reikia!
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 16, 21:37)

Mergaites, cia nebuvo nuotaka! Cia buvo sviacias, o sviacias kvailai atrodytu su gelem, ir siaip geliu nemegstu sukuosenoje, nes jie atpigina vaizda,
Nuotakai gal ir atleistina, bet tada siulau as kokias reikia!


Ups... blink.gif O tai kokiu gi būdu atpigina vaizdą? biggrin.gif
Manau, kad net ir ne gėlių megėjos pritars, jog gražiai, skoningai ir vietoje įdėtos gėlės (gėlė) negali piginti vaizdo g.gif
Ar svečias kvailai atrodytų su gėlėm..hmmm...apie tą nesusimąsčiau niekada, bet jeigu tas svečias nori, tai gal neverta jo atkalbinėti vien dėl to, kad Jums nepatinka gėlės šukuosenoje (na, kalbam ne konkrečiai apie šį variantą) ax.gif

Ne man mokyti Jus darbo stiliaus ir subtilybių, bet manau, kad jeigu ir bandome klientėms piršti savo nuomonę, tai tą vertėtų daryti subtiliai ir jokių būdu nereikia įkyriai primesti savo nuomonę, juk klientas šiuo atveju yra vadovas ir turime paisyti visų norų, pageidavimų, nepaisant savo nuomonės blush2.gif
Nedrįstu teigti, jog nepaisote, bet taip pasirodė iš šio paskutinio Jūsų posto.
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 17, 08:36)
Ups... blink.gif  O tai kokiu gi būdu atpigina vaizdą?  biggrin.gif
Manau, kad net ir ne gėlių megėjos pritars, jog gražiai, skoningai ir vietoje įdėtos gėlės (gėlė) negali piginti vaizdo  g.gif
Ar svečias kvailai atrodytų su gėlėm..hmmm...apie tą nesusimąsčiau niekada, bet jeigu tas svečias nori, tai gal neverta jo atkalbinėti vien dėl to, kad Jums nepatinka gėlės šukuosenoje (na, kalbam ne konkrečiai apie šį variantą)  ax.gif

Ne man mokyti Jus darbo stiliaus ir subtilybių, bet manau, kad jeigu ir bandome klientėms piršti savo nuomonę, tai tą vertėtų daryti subtiliai ir jokių būdu nereikia įkyriai primesti savo nuomonę, juk klientas šiuo atveju yra vadovas ir turime paisyti visų norų, pageidavimų, nepaisant savo nuomonės  blush2.gif
Nedrįstu teigti, jog nepaisote, bet taip pasirodė iš šio paskutinio Jūsų posto.

Benice! As esu sukuosenu meistre ir dizanere, pas mane i svecius ateina zmones pilnai manimi pasitikintis, o savo nuomones neturiu ipratimo pirsti, galiu tik pasiuliti, ir kaip dazniausiai iseina, mano pasiulimas lieka geriausias!
Sukuosenos turi daug variantu, kur reikia deti geliu, o kur neverta, bet tai komentoti nenoriu! Cia skonio reikalas!
Atsakyti
sveikos:)

idomios diskusijos - tiksliau, aktualios;)

turiu tokia beda - ne beda - kirpciukus:) o plaukai naturaliai garbanoti. kirpcius tiesinu, bet jau nusibodo... kakta nera auksta, pakankamai gerai ir be ju buvo, bet is to pokyciu norejimo...smile.gif

vestuves rudeni.... ka su tais kirpciais man daryt - gal kas patarsit?smile.gif ar verta pradet atsiaugint... apie lankelius nenoriu net pagalvot;)

cia su kirpciais:

http://public.fotki....-1/dsc0663.html

o cia be:

http://public.fotki....1/dsc06322.html

tiesa, jusu temoj radau puikiu sukuosenu pavyzdziu ir geru patarimu:) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 16, 21:37)


Geles skonio reikalas, bet as jas megstu, nors teisingai jos ne visada tinka, bet sioje tavo sukuosenoj man per dideli tie "lankai" is plauku, kazkaip atrodo neuzpildyta, del to pirma mintis geles, nes jos lengvos dazniausiai buna g.gif
As siemet pati busiu svecias ir renkuosi sau sukuosena, bet dar nenumasciau kokio stiliaus pasirinkti, nes siaip tai megstu ivairias sukuosenas iskyrus tokias garbanas kaip Benice's pavyzdukyje, bet cia skonio reiklas aisku mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image
Papildyta:
Tokie pagarbanoti plaukuciai tai man wub.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 17 gegužės 2009 - 11:14
QUOTE(ANOUK @ 2009 05 16, 19:17)
vertiname vaizda pacios ..man tai labai nenaturaliai  ir, svelniai tariant, nekaip ir pigiai atrodo. Tokio ivaizdzio tikrai nepalaikau nei per vestuves , nei kita proga. Nepykit, cia tik nuomone.


Tikrai taip... g.gif Bet, matyt, kliente pati pageidavo tokio stiliaus ir pan.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ANOUK @ 2009 05 16, 19:17)
vertiname vaizda pacios ..man tai labai nenaturaliai  ir, svelniai tariant, nekaip ir pigiai atrodo.

žinok, aš galvoju, kad kalbant apie vestuvines šukuosenas, tokio žodžio kaip 'natūralumas' iš principo apskritai nelabai galima vartoti smile.gif
Atsakyti