Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(Retro_style @ 2009 05 12, 19:07)
Cia vienas is paprastesniu variantu, romantine sukuosena  smile.gif user posted image


labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(colliuke_ @ 2009 05 14, 10:31)
labai grazu  wub.gif

Aciu Jums mergaites uz ivertinima!
Matau Jums labiau patinka naturalumas;
Prie progos Jums atsiusiu dar nuotraukyciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labukas smile.gif o ka daryti su plaukuciais kurie yra ploni? svajoju apie kuoduka , bet kad is mano plauku koks ten kuodas...o palaidi irgi nevilioja..... gerai toms pas kurias daug plauku ir galima tokias kompozicijas kurti ant galvos kaip cia nuotrauka virsuje sad.gif gal dar kas nors yra kuri negali pasigirti storais plaukuciais? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytukas21 @ 2009 05 14, 22:08)
labukas smile.gif o ka daryti su plaukuciais kurie yra ploni? svajoju apie kuoduka , bet kad is mano plauku koks ten kuodas...o palaidi irgi nevilioja..... gerai toms pas kurias daug plauku ir galima tokias kompozicijas kurti ant galvos kaip cia nuotrauka virsuje sad.gif gal dar kas nors yra kuri negali pasigirti storais plaukuciais? sad.gif


Pagarbanoti nenori? rolleyes.gif Ir sukelti visus, ar dali.
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2009 05 14, 22:37)
Pagarbanoti nenori?  rolleyes.gif  Ir sukelti visus, ar dali.

chile0 teisi, plaukus tesiog pagarbanuoti reikia, mergaites, sukuosenom darytis yra visokiu priemoniu, pvz, tinklialiai, ideklai visokiai, tesiog galima taip sukelti sukuosena, kad visi apaks! doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 13, 22:01)
Tik truputuka matosi, cia buvo bandomaja, vestuviu diena ji bus dar grazesne 4u.gif


Man irgi visai nieko, patiko 4u.gif
Aišku, reikia dar šiek tiek patobulinti, bet jei bandomoji, tai suprantama, jog suteikiamas tik bendras vaizdas mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, aš labai noriu padėkoti ir rekomenduoti Retro Style dėl šukuosenos. Atrodžiau labai elegantiškai, šukuosena laikėsi tvirtai ir neiškrito nei vienas plaukelis tol, kol nesiėmiau šukuosenos ardymo pati. Jos sukurta šukuosena man buvo ypatinga tuo, kad buvo sudėtingos kompozicijos, ir labai gerai pritaikė šukuosenos proporcijas prie mano galvos ir veido bruožų. Taipogi, negaliu pasigirti plaukų gausa, o Retro Style sugebėjo iš "nieko" padaryti gerą "ševeliūrą". wub.gif Ji labai myli savo darbą ir atsideda jam su dideliu domesiu, o ne dirba tam, kad "pasichaltūrinti".
Atsakyti
QUOTE(ausrytukas21 @ 2009 05 14, 22:08)
labukas smile.gif o ka daryti su plaukuciais kurie yra ploni? svajoju apie kuoduka , bet kad is mano plauku koks ten kuodas...o palaidi irgi nevilioja..... gerai toms pas kurias daug plauku ir galima tokias kompozicijas kurti ant galvos kaip cia nuotrauka virsuje sad.gif gal dar kas nors yra kuri negali pasigirti storais plaukuciais? sad.gif



mano irgi tos pacios problemeles. bet as sumasciau, kad plaukucius garbanosim ir kelsim. per bandomaja man vaizdas labai patiko. beje, siaip kirpejos moka visokiu triuku, kad plaukuciu daugiau atrodytu. ir dar - kiek gali paaugink i ilgi, nes tada nebus storio, bet is ilgesnio plauko ir daugiau ka galima padaryti 4u.gif bent jau as auginu jau kuris laikas smile.gif svarbiausia nesijaudink, nes tikrai viskas bus gerai ir niekas net neitars, kad tavo plaukuciai ploni 4u.gif
Atsakyti
Pas sita mergaite plauku ilgis truputi zemiau peciu, ir labai plonuciai plaukuciai,
bet gavosi visai grazi kompozicija ir plauku atrodo daug smile.gif
user posted image

4u.gif
Atsakyti
Įmetu ir aš vieną paskutinių savo darbų, tačiau čia noriu parodyti ne darbą, kaip tokį, o prisegamų plaukučių (tresų) vaizdą.
Pati šukuosenos idėja buvo - garbanoti, pusiau suimti plaukai. Aišku, norėjosi maksimalaus ilgio. Nuotaka nusipirko dirbtinių plaukų tresus ir juos sukome ant bigudukų (laikėme 2 dienas), savus vestuvių dieną sukome su žnyplėmis. Tai va, atkreipkite dėmesį, kad dirbtiniai (čia turiu omenyje sintetiniai) plaukai labai nelinkę garbanotis, jie bet kokiu atveju turi savo forma. Su natūralių plaukų tresais to nebūna.
Taigi - vertinkite vaizdą pačios ax.gif Nežinau kiek tiksliai laikė, bet nuotaka buvo labai patenkinta šukuosena ir savo įvaizdžiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 16, 17:13)
Įmetu ir aš vieną paskutinių savo darbų, tačiau čia noriu parodyti ne darbą, kaip tokį, o prisegamų plaukučių (tresų) vaizdą.
Pati šukuosenos idėja buvo - garbanoti, pusiau suimti plaukai. Aišku, norėjosi maksimalaus ilgio. Nuotaka nusipirko dirbtinių plaukų tresus ir juos sukome ant bigudukų (laikėme 2 dienas), savus vestuvių dieną sukome su žnyplėmis. Tai va, atkreipkite dėmesį, kad dirbtiniai (čia turiu omenyje sintetiniai) plaukai labai nelinkę garbanotis, jie bet kokiu atveju turi savo forma. Su natūralių plaukų tresais to nebūna.
Taigi - vertinkite vaizdą pačios  ax.gif Nežinau kiek tiksliai laikė, bet nuotaka buvo labai patenkinta šukuosena ir savo įvaizdžiu  wub.gif


vertiname vaizda pacios ..man tai labai nenaturaliai ir, svelniai tariant, nekaip ir pigiai atrodo. Tokio ivaizdzio tikrai nepalaikau nei per vestuves , nei kita proga. Nepykit, cia tik nuomone.
Atsakyti

Pas sita mergaite plauku ilgis truputi zemiau peciu, ir labai plonuciai plaukuciai,
bet gavosi visai grazi kompozicija ir plauku atrodo daug smile.gif
user posted image

4u.gif
[/quote]
Tik geliu i plaukus truksta smile.gif
Atsakyti