Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

Retro style,

parodyti, rodyti, parodYsiu mirksiukas.gif

Man lb idomi si tema, ir gink Dieve nenoriu Jusu izeisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 13, 10:47)
Štai įdedu pavyzdėlį, kaip optiškai pailginti plaukus. Pagrindinė šukuosenos mintis - tipo surišta banguota uodegytė, bet ji rišama taip, kad žemiau pažymėtos raudonosios zonos plaukai nėra rišami, jie lieka palaidi, visi kiti kruopščiai surišami (susegami, sukeliami) į viršų. Viršutiniai plaukai dengia apatinę (palaidų plaukų zoną) ir atrodo lyg jie irgi būtų sukelti. Nepamirštame, kad iš šonų plaukai irgi susegami į viršų, todėl jeigu pasisukama šonu, tai atrodo, kad paprasta uodegytė, bet po ja slepiasi tie palaidi, kurie optiškai ir ilgina plaukučius, nes nėra susegti į viršų. Tikiuosi nors ką supratote  lotuliukas.gif
[attachmentid=176915]
Šukuosena turėtų atrodyti maždaug taip: [attachmentid=176916]



Viskas labai aisku 4u.gif Ir tikrai labai graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2009 05 13, 14:12)
Retro style,

parodyti, rodyti, parodYsiu  mirksiukas.gif

Man lb idomi si tema, ir gink Dieve nenoriu Jusu izeisti  4u.gif

biggrin.gif Nu labai Aciu, as nepikstu, lietuviu kalba man yra ziauriai sunki blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 13, 10:22)

Perry, butinai Jums parodisiu,  jeigu taip norite, bet truputuka veliau 4u.gif



laukiam laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Tik truputuka matosi, cia buvo bandomaja, vestuviu diena ji bus dar grazesne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 13, 21:01)

Tik truputuka matosi, cia buvo bandomaja, vestuviu diena ji bus dar grazesne 4u.gif


aisku, man taip netiktu,reikia kazko,kas dalinai kakta sleptu g.gif o pas ja kokio ilgio plaukai buvo?
beje dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perry: 13 gegužės 2009 - 21:13
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 13, 20:01)
Tik truputuka matosi, cia buvo bandomaja, vestuviu diena ji bus dar grazesne 4u.gif


Cia as gal truputi ne i tema, bet man labai grazios tokios smulkios sviesintos sruogeles cia nuotraukoj ant merginos, thumbup.gif kaip cia taip padaroma gal galit paaiskinti, nes kaip tik galvoju kt. menesi eit dazyt ax.gif ar cia visa galva dazoma sruogelemis ir kaip (folija ar pan.)? kaip paaiskinti kirpejai? rolleyes.gif
Papildyta:
Beje tikrai matosi, kad i sukuosena nemazai darbuko ideta, grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 13, 22:01)

Tik truputuka matosi, cia buvo bandomaja, vestuviu diena ji bus dar grazesne 4u.gif

Retro_style, nuostabus darbas
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 13, 16:52)
lietuviu kalba man yra ziauriai sunki blush2.gif

bet Jums puikiai sekasi bigsmile.gif

QUOTE(Retro_style @ 2009 05 13, 22:01)
Tik truputuka matosi, cia buvo bandomaja, vestuviu diena ji bus dar grazesne 4u.gif

labai gražu wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 13, 22:01)
.....
Tik truputuka matosi, cia buvo bandomaja, vestuviu diena ji bus dar grazesne 4u.gif



g.gif o kodėl tik bus gražesnė tik vestuvių dieną?
Atsakyti
QUOTE(Tinute3 @ 2009 05 13, 22:21)
Cia as gal truputi ne i tema, bet man labai grazios tokios smulkios sviesintos sruogeles cia nuotraukoj ant merginos,  thumbup.gif  kaip cia taip padaroma gal galit paaiskinti, nes kaip tik galvoju kt. menesi eit dazyt  ax.gif ar cia visa galva dazoma sruogelemis ir kaip (folija ar pan.)? kaip paaiskinti kirpejai?  rolleyes.gif
Papildyta:
Beje tikrai matosi, kad i sukuosena nemazai darbuko ideta, grazu  4u.gif

Patis plaukai yra truputi zemiau peciu, o dazimas, tai paprastas miliravimas, naturalia sapalva su balinimo milteliais. 4u.gif
Sia sukuosena dariau beveik 2 val, kaip bandomajai manau per daug, bet ka padarisi, reikejo susukti visus plaukus ant znipliu, o tai uzima laiko smile.gif
Atsakyti