Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(Benice @ 2009 05 11, 10:01)
Prisisega segtukais, kurie būna prisiūti prie tų tresų, laikosi tikrai gerai.
O prisiuvami - čia tie patys, tik be segtukų, todėl juos prisiūva prie supintos kasytės  mirksiukas.gif

o gal zinai kokios nors parduotuves internetini puslapiuka,kur galima pasiziureti ir pasiskaityneti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2009 05 11, 12:07)
o gal zinai kokios nors  parduotuves internetini puslapiuka,kur galima pasiziureti ir pasiskaityneti ax.gif


Gailma pvz. ČIA
Atsakyti
Cia vienas is paprastesniu variantu, romantine sukuosena smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 12, 18:07)
Cia vienas is paprastesniu variantu, romantine sukuosena  smile.gif


man patinka thumbup.gif o gal galima butu ir is priekio pamatyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perry: 12 gegužės 2009 - 19:11
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 12, 21:26)
Zinokite kad paroditi is priekio veiduka, turiu klientes atsiklausti, jeigu sutiks, tada Jums parodisiu 4u.gif


veida imanoma uztusuoti,kad nesimatytu bruozu,iki kaktos mirksiukas.gif man labai idomu,kaip prie kaktos plaukeliai sutvarkyti,nes pati panasios sukuosenos noriu, o mano gan auksta kakta yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 11, 09:35)
Na, jeigu nori maždaug tokio ilgio, kaip pvz., tai manau, kad tresų reikia  ax.gif



As labai noreciau tokio ilgio ax.gif tik paziurejau, kad tie tresai gerokai kainuoja doh.gif o deciau juos tik tai vienai dienai... verysad.gif gal tada bandyt kazka is savo naturaliu plaukuciu daryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 13, 11:22)
Man atrodo mes cia sukuosenas nagrinejame, o ne gramatines klaidas, o jeigu jau paklausete, tai istikruju nesu lietuve, o antra neturiu lietuvisku raidziu! smile.gif



Ne...nu visos mes įveliame tų klaidų gi biggrin.gif Aš būna kai rašau pagreitom, tai irgi įvairių cūdų priveliu biggrin.gif Čia gal profesinė liga kam, nu nieko gi nepadarysi. Kaip mums pvz. šukuosenoje koks nors plaukas styro, tai irgi trukdo akiai, tai ir čia tas pats biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Tinute3 @ 2009 05 13, 11:29)
As labai noreciau tokio ilgio  ax.gif  tik paziurejau, kad tie tresai gerokai kainuoja  doh.gif  o deciau juos tik tai vienai dienai...  verysad.gif  gal tada bandyt kazka is savo naturaliu plaukuciu daryt  unsure.gif


Jo, tie kainuoja doh.gif jeigu reikia tik vienai dienai ir vienam kartui, tai tikrai ne pigu, bet galima juos nešioti ir ateityje 4u.gif
O dar galima ir parduoti biggrin.gif Aš pvz. su mielu noru pirkčiau 1 kartą dėvėtus natūralių plaukų tresus pigiau nei pardėj biggrin.gif Jie būtų praktiškai nauji, o kaina būtų daug geresnė, taigi išeičių visada yra 4u.gif
O jeigu savi ne trumpi, o kokie pusilgiai, tai galima ir iš savų sugalvoti kaip optiškai juos pailginti 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 13, 11:35)
Ne...nu visos mes įveliame tų klaidų gi  biggrin.gif  Aš būna kai rašau pagreitom, tai irgi įvairių cūdų priveliu  biggrin.gif  Čia gal profesinė liga kam, nu nieko gi nepadarysi. Kaip mums pvz. šukuosenoje koks nors plaukas styro, tai irgi trukdo akiai, tai ir čia tas pats  biggrin.gif
Papildyta:
Jo, tie kainuoja  doh.gif  jeigu reikia tik vienai dienai ir vienam kartui, tai tikrai ne pigu, bet galima juos nešioti ir ateityje  4u.gif
O dar galima ir parduoti  biggrin.gif  Aš pvz. su mielu noru pirkčiau 1 kartą dėvėtus natūralių plaukų tresus pigiau nei pardėj  biggrin.gif  Jie būtų praktiškai nauji, o kaina būtų daug geresnė, taigi išeičių visada yra  4u.gif
O jeigu savi ne trumpi, o kokie pusilgiai, tai galima ir iš savų sugalvoti kaip optiškai juos pailginti  4u.gif  mirksiukas.gif

O gal gali pasakyti kas optiskai ilgina plaukus blush2.gif cia vat jau labai suintrigavai ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niema @ 2009 05 13, 11:49)
O gal gali pasakyti kas optiskai ilgina plaukus blush2.gif  cia vat jau labai suintrigavai ax.gif  biggrin.gif



Nu tuoj gal "prikeverzosiu" kaip nors painte ir įmesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 13, 09:35)
O jeigu savi ne trumpi, o kokie pusilgiai, tai galima ir iš savų sugalvoti kaip optiškai juos pailginti  4u.gif  mirksiukas.gif


Nu mano plaukuciai pusilgiai, bet labai garbanoti ir atrodo kad ju daug, nes issipute, ax.gif bet kai istiesini, jie atrodo tokie plonyciai ir visai neispudingi... nors daug ilgesni jau tada nei garbanoti biggrin.gif Ko gero apsistosiu ties stambiom garbanom (kurias reiketu turbut sukti su znyplem ar kuo ten daro?), atrodys pusiau naturaliai, pusiau romantiskai, pusiau elegantiskai biggrin.gif bent jau taip isivaizduoju... rolleyes.gif ir gal gelyte sone tongue.gif dar galvosiu
Atsakyti
Štai įdedu pavyzdėlį, kaip optiškai pailginti plaukus. Pagrindinė šukuosenos mintis - tipo surišta banguota uodegytė, bet ji rišama taip, kad žemiau pažymėtos raudonosios zonos plaukai nėra rišami, jie lieka palaidi, visi kiti kruopščiai surišami (susegami, sukeliami) į viršų. Viršutiniai plaukai dengia apatinę (palaidų plaukų zoną) ir atrodo lyg jie irgi būtų sukelti. Nepamirštame, kad iš šonų plaukai irgi susegami į viršų, todėl jeigu pasisukama šonu, tai atrodo, kad paprasta uodegytė, bet po ja slepiasi tie palaidi, kurie optiškai ir ilgina plaukučius, nes nėra susegti į viršų. Tikiuosi nors ką supratote lotuliukas.gif
[attachmentid=176915]
Šukuosena turėtų atrodyti maždaug taip: [attachmentid=176916]

Atsakyti
Na truputeli aisku biggrin.gif aciu uz informacija Benice 4u.gif
Atsakyti