Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 05 09, 16:29)
Tokios sukuosenos man...  schmoll.gif  Paziureti, aisku, idomu kaip i meno kurini smile.gif

Cia ir yra meno kurinis, nes kasdenibei as kuriu visiskai kitokias sukuosenas, bet aciu uz ivertinima, koksai jisai nebebutu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 09, 21:40)
Cia ir yra meno kurinis, nes kasdenibei as kuriu visiskai kitokias sukuosenas, bet aciu uz ivertinima, koksai jisai nebebutu smile.gif


Na, zinoma, kad ne kasdienybei biggrin.gif
Siaip mintis labai idomi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 05 09, 21:44)
Na, zinoma, kad ne kasdienybei  biggrin.gif
Siaip mintis labai idomi  wink.gif

Tekila galima paklausti, jus kaip vertintoja sukuosenu pasakikite, o sita sukuosena su nuometu, kur uzdeta karuna, ar si sukuosena jums patinka???
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 09, 21:54)
pasakikite, o sita sukuosena su nuometu, kur uzdeta karuna, ar si sukuosena jums patinka???

Jūs manęs šito paklauskit hihihi.gif

beje, labai stiliova plaukuosena Jūsų awatare ok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 10 gegužės 2009 - 07:52
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 09, 21:54)
Tekila galima paklausti, jus kaip vertintoja sukuosenu pasakikite, o sita sukuosena su nuometu, kur uzdeta karuna, ar si sukuosena jums patinka???


Oi, kaip cia manes taip isskirtinai klausiama...? biggrin.gif
Na, man ta su karunyte nelabai sukuosena, bet ne del pacios karunytes. Kita vertus, tai mergaitei tinka smile.gif O diademos apskritai retai kam tinka nesioti - kaip sakoma, turi buti aristokratisku bruozu, elgesio mergina ir pan... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2009 05 09, 08:44)
O aš tik už natūralumą - labai džiaugiaus, kad tą dieną nebuvau apsikrovus nuometais ar gėlėm...http://public.fotki....s/2b3j7206.html


Kadangi duodate mums nuorodėlę, tai ir aš leisiu sau pakomentuoti blush2.gif
Šukuosena kaip tokia yra graži, natūraliai atrodo, tik vat meistrė vieną nemažą klaidą padarė - neuždengė kaktos, o ji gan aukšta. Nebent pati nenorėjote, kad ant kaktytės kas nors būtų 4u.gif Ateityje siūlyčiau dengti kokiomis sruogelėmis ar pan., o šiaip - viskas liuks 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 05 09, 16:29)
Tokios sukuosenos man...  schmoll.gif  Paziureti, aisku, idomu kaip i meno kurini smile.gif



Aš irgi vertinu šią šukuoseną kaip meno kūrinį, vestuvinių šukuosenų temoje sunku tokią nagrinėti kaip vestuvinę, kadangi reta nuotaka pasiruošusi taip "drąsiai" atrodyti vestuvių dieną, na, nebent tai teminės vestuvės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(something else @ 2009 05 09, 20:40)
pirma ką padaryčiau, tai nuimčiau tai mergaitei karūną smile.gif



O aš gal neskubėčiau nuiminėti g.gif Aš verčiau norėčiau pamatyti kokybiškas foto su vaizdu iš toliau, su tinkamu apšvietimu, gali būti, jog tada atrdytų kiek kitaip, nes jeigu spęsti iš šių foto...Aj, geriau patylėsiu blush2.gif blush2.gif Nes minusų galima įžvelgti daug.
Vis tik esu linkusi kaltinti foto (kol nemčiau geresnių) ax.gif
Atsakyti
Benice o ka tu galvoji apie tresus?as labai noreciau ilgesniu plaukuciu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2009 05 11, 10:44)
Benice o ka tu galvoji apie tresus?as labai noreciau ilgesniu plaukuciu. bigsmile.gif


Aš esu tik už 4u.gif Aišku, jeigu pirkti, tai tik natūralių plaukų tresus. Kas nori ilgų plaukų ir kad atrodytų kuo natūraliau, tai siūlyčiau tik tresus.
Jeigu yra laiko, galima augintis, skatinti augimą vitaminais ir t.t., bet kaip žinia, ne visoms tas vienodai padeda, deja, genai irgi daug ką įtakoja verysad.gif

Bet tresai gera išeitis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 11, 09:06)
Aš esu tik už  4u.gif  Aišku, jeigu pirkti, tai tik natūralių plaukų tresus. Kas nori ilgų plaukų ir kad atrodytų kuo natūraliau, tai siūlyčiau tik tresus.
Jeigu yra laiko, galima augintis, skatinti augimą vitaminais ir t.t., bet kaip žinia, ne visoms tas vienodai padeda, deja, genai irgi daug ką įtakoja  verysad.gif

Bet tresai gera išeitis  bigsmile.gif

o kaip tu galvoji man reiketu ilgesniu blush2.gif na manau,labai labai graziai atrodytu ilgi garbanoti ir graziai susekti plaukuciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2009 05 11, 11:12)
o kaip tu galvoji man reiketu ilgesniu blush2.gif na manau,labai labai graziai atrodytu ilgi garbanoti ir graziai susekti plaukuciai smile.gif


Na, jeigu nori maždaug tokio ilgio, kaip pvz., tai manau, kad tresų reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 11, 09:35)
Na, jeigu nori maždaug tokio ilgio, kaip pvz., tai manau, kad tresų reikia  ax.gif

nu noreciau ilgesniu nei turiu blush2.gif na reikes labai pagalvoti.o kaip tie tresai prisisega,nes skaiciau,jog yra prisiuvamu.o tokiu tikrai nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2009 05 11, 11:51)
nu noreciau ilgesniu nei turiu blush2.gif na reikes labai pagalvoti.o kaip tie tresai prisisega,nes skaiciau,jog yra prisiuvamu.o tokiu tikrai nenoriu.



Prisisega segtukais, kurie būna prisiūti prie tų tresų, laikosi tikrai gerai.
O prisiuvami - čia tie patys, tik be segtukų, todėl juos prisiūva prie supintos kasytės mirksiukas.gif
Atsakyti