Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(Benice @ 2009 05 04, 10:52)
Įdedu vieną paskutinių savo darbelių, kur plaukai suimti iš šono, bet čia stengiames suimti iš vieno šono, o kitame palikti palaidus  ax.gif  Nežinau, kaip įvertinsite, bet mes su kliente buvome patenkintos rezultatu  blush2.gif  biggrin.gif

Tikrai thumbup.gif šukuosena ir makiažas, mačiau tikrovėje kaip atrodė mergina ax.gif gal gali išduoti paslaptį,gal tą pačią dieną ir nuotakai šukuoseną darei? blush2.gif
Atsakyti
Kartasi sukneliu nuomos turi neblogu aksesuaru i plaukus smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*orchideja* @ 2009 05 06, 19:02)
Tikrai thumbup.gif  šukuosena ir makiažas, mačiau tikrovėje kaip atrodė mergina  ax.gif gal gali išduoti paslaptį,gal tą pačią dieną ir nuotakai šukuoseną darei? blush2.gif


Ne, nuotakos neteko puošti 4u.gif
Atsakyti
user posted image
4u.gif
Atsakyti
O aš tik už natūralumą - labai džiaugiaus, kad tą dieną nebuvau apsikrovus nuometais ar gėlėm... Aišku, viskas tik nuo pačios poreikių ir norų priklauso, visos mes tą dieną turim būti pačios pačiausios dviems žmonėms - sau ir jam smile.gif
http://public.fotki....s/2b3j7206.html
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 08, 20:26)



cia kartais photoshopo pagalba paneles galva prie svetimo kuno nepriklijuota?
labai jau keistai atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2009 05 06, 19:13)
Kartasi sukneliu nuomos turi neblogu aksesuaru i plaukus  smile.gif

user posted image



man tai nelabai kaip atrodo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(perry @ 2009 05 09, 11:33)
cia kartais photoshopo pagalba paneles galva prie svetimo kuno nepriklijuota?
labai jau keistai atrodo lotuliukas.gif

Jus teisi, norejau paroditi kaip sukuosena atrodo su vestuvine suknele! 4u.gif ir ziuriu visai neblogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 09, 12:45)
Jus teisi, norejau paroditi kaip sukuosena atrodo su vestuvine suknele!  4u.gif  ir ziuriu visai neblogai g.gif


Tokios sukuosenos man... schmoll.gif Paziureti, aisku, idomu kaip i meno kurini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 09, 11:45)
Jus teisi, norejau paroditi kaip sukuosena atrodo su vestuvine suknele!  4u.gif  ir ziuriu visai neblogai g.gif


photoshopas- mano kasdienybe, iskart supratau biggrin.gif jau geriau tik galva reikejo deti,nes taip i bendra vaizda paziurejus, viskas tik dar labiau keisciau atrodo biggrin.gif
bet tema ne apie tai, idomu butu i pacia sukuosena paziureti is arciau,nes maza nuotrauka, dar tas uzrasas ant jos... g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainulka1 @ 2009 05 01, 17:18)
As seniai svajoju tureti ilgus plaukus ir vestuvine sukuosena isirinkau butent tokia, kuriai reikia ilgesniu plauku..pusmeti pageriau vitaminu, tepiausi plauku galus spec. aliejuku, o kai nuejau darytis bandomosios sukuosenos paaiskejo, kad mano plaukai ne tokie jau ir trumpi...idealiai gavosi issvajota sukuosena  clap.gif 

Ideciau nuotrauka, bet atsiprasau as dar naujoke tai nemoku

blush-anim-cl.gif

Fainulkos1 sukuosena 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
pirma ką padaryčiau, tai nuimčiau tai mergaitei karūną smile.gif
Atsakyti