Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

manoji buvo tokia 4u.gif http://public.fotki....sukuosena-ir-m/
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 05 05, 13:46)
Nezinau, kur eiti wink.gif

Uzeukite i mano puslapi ir rasite! 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites! 4u.gif esu visiskai zalia, bet tikiuos kad leisit isiliet i jusu zavu bureli lotuliukas.gif musu vestuves irgi ne uz kalnu, ir as planuoju i plaukus segtis gyva orchideja g.gif noejau paklaust gal zinot kaip ji laiko? biggrin.gif bijau kad dar ne dienai neipusejus, vaiksciosiu kaip nuvytes geliu darzelis doh.gif cool.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2009 05 05, 19:56)
sveikos mergaites!  4u.gif  esu visiskai zalia, bet tikiuos kad leisit isiliet i jusu zavu bureli  lotuliukas.gif  musu vestuves irgi ne uz kalnu, ir as planuoju i plaukus segtis gyva orchideja  g.gif noejau paklaust gal zinot kaip ji laiko?  biggrin.gif  bijau kad dar ne dienai neipusejus, vaiksciosiu kaip nuvytes geliu darzelis  doh.gif  cool.gif  g.gif


Man viena karta buvo per rengini i atlapa isege orchideja, tai atlaike visa vakara. O po to as ja issiemiau ir padejau ant lentyneles. Tai gal savaite gerai dar atrode, net keista biggrin.gif
Nu bet ten Australijoje buvo, tai, speju, jos ten sviezios - ka tik nuskintos biggrin.gif
Nors, manau, turetu ir cia jos neblogai laikytis.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 05 05, 20:04)
Man viena karta buvo per rengini i atlapa isege orchideja, tai atlaike visa vakara. O po to as ja issiemiau ir padejau ant lentyneles. Tai gal savaite gerai dar atrode, net keista biggrin.gif
Nu bet ten Australijoje buvo, tai, speju, jos ten sviezios - ka tik nuskintos biggrin.gif
Nors, manau, turetu ir cia jos neblogai laikytis.


labai noriu gyvos geles i plaukus, ir butent vieno didelio ziedo smile.gif todel kazkaip nusprendziau kad orchideja graziausiai atrodytu.. todel ir idomu g.gif nu jo.. lietuva tai ne australija schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
Zinau kad orchideja istikruju yra stipri gele, to labiau jinai bus su kapsule, jeigu jus ja uzsakisite pas floliste, pritariu kad gali islaikiti net gi visa savaite g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2009 04 30, 10:37)


gal žinot kur gauti tokių ir panašių aksesuarų plaukučiams? g.gif (kaunas)
Atsakyti
[quote=sannda,2009 05 05, 22:16]
gal žinot kur gauti tokių ir panašių aksesuarų plaukučiams? g.gif (kaunas)

As pati vilniete, bet kazka panasaus teko matyti proginu sukneliu parduotuvese, kazkada maciau ir firminiu drabuziu isparduotuveje rolleyes.gif Lietuvoje kad butu speciali tokiu daikciuku parduotuve tai nera, reikia dairytis ir aptiksi o ir su kireja pasitark nes jos geriausiai zino mirksiukas.gif
Atsakyti
Maciau daug graziu aksesuaru plaukams "Panoramoje" pirmam aukste tokioj parduotuvytej specialioj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sannda @ 2009 05 05, 22:16)
gal žinot kur gauti tokių ir panašių aksesuarų plaukučiams?  g.gif  (kaunas)


Vilniuje tai yra senamiesty (berods Vokiečių g.) parduotuvė "Medinės šukos" berods, tai ten visokių daikčiukų plaukams yra. Jei ta parduotuvė dar yra, žinoma g.gif ...senokai ten buvau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AgVi @ 2009 05 06, 08:38)
Vilniuje tai yra senamiesty (berods Vokiečių g.) parduotuvė "Medinės šukos" berods, tai ten visokių daikčiukų plaukams yra. Jei ta parduotuvė dar yra, žinoma  g.gif ...senokai ten buvau  ax.gif

parduotuvė "Medinės šukos" istikruju yra ir puikiai dirba, neseniai tenais buvau, bet ir akropoli yra visokiu graziu daikciuku, netoli ermitazo 4u.gif
Atsakyti
aha pritariu ir as kad medinese sukose visokiu grozybiu galima rast... smile.gif dar parduotuvese hair express ar kaip ten smile.gif ten irgi tokiu blizgaliuku daug thumbup.gif
Atsakyti