Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 05 04, 10:07)
Benice, sita tikrai labai grazi suokuosena  thumbup.gif


Ir as pritariu 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
user posted image
lotuliukas.gif
Atsakyti
Ojei, kokie abu panasus ir juokingi... lotuliukas.gif Bet visai smagus tokie tongue.gif
Atsakyti
Man tai užkliuvo šukuosena lotuliukas.gif na, kai žinai, jog manekenė, tai kažkaip kitaip reaguoji, nei pamatai realiai "pasipupošusią" nuotaką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 04, 07:52)
Pritariu  4u.gif  Šukuosenai reikia skirti 2val.. (čia jeigu garbanuos su žnyplėmis), o jeigu sugalvos susukti bigudukais, tai gali užtrūkti ir ilgiau (nors tokiai egzekucijai vestuvių dieną nesutikčiau, labai jau vargina  schmoll.gif ). Geriau su žnyplėmis  ax.gif
Papildyta:
Įdedu vieną paskutinių savo darbelių, kur plaukai suimti iš šono, bet čia stengiames suimti iš vieno šono, o kitame palikti palaidus  ax.gif  Nežinau, kaip įvertinsite, bet mes su kliente buvome patenkintos rezultatu  blush2.gif  biggrin.gif
user posted imageuser posted image


man tai labai labai grazu! bigsmile.gif super wub.gif kazko ir as panasaus noreciau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 05 04, 07:52)
Pritariu  4u.gif  Šukuosenai reikia skirti 2val.. (čia jeigu garbanuos su žnyplėmis), o jeigu sugalvos susukti bigudukais, tai gali užtrūkti ir ilgiau (nors tokiai egzekucijai vestuvių dieną nesutikčiau, labai jau vargina  schmoll.gif ). Geriau su žnyplėmis  ax.gif
Papildyta:
Įdedu vieną paskutinių savo darbelių, kur plaukai suimti iš šono, bet čia stengiames suimti iš vieno šono, o kitame palikti palaidus  ax.gif  Nežinau, kaip įvertinsite, bet mes su kliente buvome patenkintos rezultatu  blush2.gif  biggrin.gif
user posted imageuser posted image


Na, man tai sitoje sukuosenoje ryskiai per daug visokiu lipinamu medziagu - plaukai atrodo riebaluoti, dar gi galiukai sulipe kaip lyg seniai nebuvo sukuoti. O ir garbanos tokios labiau susivelusios, nei naturaliai atrodancios.
Atsakyti
Galiukai sruogomis visai grazu smile.gif Nebutinai gi turi buti plaukai purus. Cia jau stiliaus ir skonio klausimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vezliukas_ninja @ 2009 05 04, 18:10)
Na, man tai sitoje sukuosenoje ryskiai per daug visokiu lipinamu medziagu - plaukai atrodo riebaluoti, dar gi galiukai sulipe kaip lyg seniai nebuvo sukuoti. O ir garbanos tokios labiau susivelusios, nei naturaliai atrodancios.

As pritariu!
Bet siaip atrodo visai nieko, kokiam kukliam vakareliui drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 04, 21:50)
As pritariu!
Bet siaip atrodo visai nieko, kokiam kukliam vakareliui  drinks_cheers.gif


Retro Style, tavo avatare plaukai tada isvis riabaluoti, baisu ... ax.gif
Siaip juokauju wink.gif
Atsakyti
TekilaSunrise, Ateikite pas mane ir as idesiu Jusu nuotrauka i Avatar'a, tikrai su tvakingais plaukais drinks_cheers.gif

p.s. ir as nejuokauju... mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir pagyros, ir kritika - viskas yra įdomu rolleyes.gif

Aišku, visos šukuosenos turi atrodyti kuo naturaliau. Sulipusios sruogos man priimtinesnės, nei pasišiaušusios biggrin.gif Jeigu plaukų daug ir jie ilgi, tai galima iššukuoti, išgauti įdomesnį, naturalesnį vaizdą, bet kai plaukai iškarpyti ir tų ilgųjų sruogų ne daug, tai sunku... doh.gif
Jeigu norima, kad plaukai gerai laikytusi, tai reikia supurkšti stiprios fiksacijos priemonėmis, o jos dažniausiai sulipdo. Vestuvės - tai tokia šventė, kai reikia itin patvarios šukuosenos, todėl ir fiksuoti reikia labai gerai. Jeigu ruošiamasi tik pasifotografuoti arba neilgai pasibūti, tai galima ir nefiksuoti, tada vaizdas butu naturalesnis. Žodžiu aplinkybės, oro sąlygos irgi gali diktuoti taisykles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 05 04, 23:19)
TekilaSunrise,  Ateikite pas mane ir as idesiu Jusu nuotrauka i Avatar'a, tikrai su tvakingais plaukais  drinks_cheers.gif

p.s.  ir as nejuokauju...  mirksiukas.gif


Nezinau, kur eiti wink.gif
Atsakyti