Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(Benice @ 2009 04 30, 15:39)
Manau, kad visos nuotakos su manim sutiks, jog TAI dienai tikrai VERTA leisti pinigus  smile.gif  Juk tai vestuvės, o ne šiaip gimtadienis. Daugeliui panelių tai viena svarbiausių dienų gyvenime  wub.gif
Galima taupyti ant operatoriaus už 8000lt, bet tikrai ne ant savo vestuvinio įvaizdžio  schmoll.gif  Kiekvienai svarbu kaip atrodo vestuvių dieną  4u.gif
P.S. Jeigu tikrai esate turėjusi, tai turėjote matyti, jog nieko tie tresai negadina. Mano draugė nešioja juos kiekvieną dieną 2 metus. Taip, tuose vietose, kur sega - plaukai ne itin tankūs ir stiprūs, bet tai 2 metai, o ne 1 kartas.
Dėl diskomforto - čia kiekviena savaip mąsto ir jaučia. Galų gale tai nėra taip baisu, kaip pvz. spaudžiantys bateliai  doh.gif

Beniciuk, as sutinku 100 proc, kaip sakoma gyveni viena karta, tai leisk sau lepinti save ir siaip tresai yra ne mano profilis, tai nesigincisiu 4u.gif 4u.gif
O batai kada spaudzia, tai istikruju nemalonu g.gif
Atsakyti
sveikutes bigsmile.gif na mergaites gal galit ideti kokiu nuotraukyciu kur butu plaukuciai is sonu suimti,o galai paleisti.kadangi mano plaukuciai naturaliai garbanoti noreciau kazko kas isryskintu ju grozi blush2.gif
Atsakyti
Nepatingekit atsiversti kelis lapus atgal, pavyzdziu tikrai daug prideta mirksiukas.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 30 balandžio 2009 - 19:11
As seniai svajoju tureti ilgus plaukus ir vestuvine sukuosena isirinkau butent tokia, kuriai reikia ilgesniu plauku..pusmeti pageriau vitaminu, tepiausi plauku galus spec. aliejuku, o kai nuejau darytis bandomosios sukuosenos paaiskejo, kad mano plaukai ne tokie jau ir trumpi...idealiai gavosi issvajota sukuosena clap.gif

Ideciau nuotrauka, bet atsiprasau as dar naujoke tai nemoku

blush-anim-cl.gif
Atsakyti
sweikos smile.gif ikelsiu savo sukuosena kurios noreciau per savo vestuves 4u.gif
Atsakyti
man tai labai grazu lengvai sukelti , banguoti plaukai ir sone didele gele, kaip pagrindinis aksesuaras , tarsi skrybelaite. nelabai randu dabar tokiu pavyzdziu, bet kai tik ka aptiksiu panasaus, tuoj ikelsiu smile.gif
Atsakyti
O as turiu klausimeli: man vestuviu dienotvarke reikia susidaryti anksciau nei as galesiu pradet ieskot kirpejos ir darytis bandymus, tad man labai idomu butu, kiek vidutiniskai trunka sukuosenos padarymas? g.gif plaukuciai mano ilgi ir tiesus, kuriuos noreciau stambiom garbanelem pasukti ir pusiau kazkaip idomiau gale suimti wub.gif as nesu jokiu sukuosenu kirpyklose dariusi, tad neturiu visai suvokimo blush2.gif gal galit kuri pasufleruot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(biziukas @ 2009 05 02, 01:57)
O as turiu klausimeli: man vestuviu dienotvarke reikia susidaryti anksciau nei as galesiu pradet ieskot kirpejos ir darytis bandymus, tad man labai idomu butu, kiek vidutiniskai trunka sukuosenos padarymas? g.gif  plaukuciai mano ilgi ir tiesus, kuriuos noreciau stambiom garbanelem pasukti ir pusiau kazkaip idomiau gale suimti  wub.gif  as nesu jokiu sukuosenu kirpyklose dariusi, tad neturiu visai suvokimo  blush2.gif gal galit kuri pasufleruot?  4u.gif


Skirk mano manymu nuo 1,5-2val mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainulka1 @ 2009 05 01, 18:18)
As seniai svajoju tureti ilgus plaukus ir vestuvine sukuosena isirinkau butent tokia, kuriai reikia ilgesniu plauku..pusmeti pageriau vitaminu, tepiausi plauku galus spec. aliejuku, o kai nuejau darytis bandomosios sukuosenos paaiskejo, kad mano plaukai ne tokie jau ir trumpi...idealiai gavosi issvajota sukuosena  clap.gif 

Ideciau nuotrauka, bet atsiprasau as dar naujoke tai nemoku

blush-anim-cl.gif

Nu matote kokia jus saunuole, rupinates savo plaukuciais drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2009 05 02, 10:42)
Skirk mano manymu nuo 1,5-2val  mirksiukas.gif



Pritariu 4u.gif Šukuosenai reikia skirti 2val.. (čia jeigu garbanuos su žnyplėmis), o jeigu sugalvos susukti bigudukais, tai gali užtrūkti ir ilgiau (nors tokiai egzekucijai vestuvių dieną nesutikčiau, labai jau vargina schmoll.gif ). Geriau su žnyplėmis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*didi* @ 2009 04 30, 18:22)
sveikutes bigsmile.gif na mergaites gal galit ideti kokiu nuotraukyciu kur butu plaukuciai is sonu suimti,o galai paleisti.kadangi mano plaukuciai naturaliai garbanoti noreciau kazko kas isryskintu ju grozi blush2.gif


Įdedu vieną paskutinių savo darbelių, kur plaukai suimti iš šono, bet čia stengiames suimti iš vieno šono, o kitame palikti palaidus ax.gif Nežinau, kaip įvertinsite, bet mes su kliente buvome patenkintos rezultatu blush2.gif biggrin.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Benice, sita tikrai labai grazi suokuosena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 05 04, 10:07)
Benice, sita tikrai labai grazi suokuosena  thumbup.gif


drinks_cheers.gif LABAI GRAŽU wub.gif
Atsakyti