Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 11

QUOTE(*KAJA* @ 2009 04 29, 10:23)
Sveikutes, cia jau visas profesionaliu burys sedi biggrin.gif saunu. turiu klausimuka - kai buvau pas kirpeja, tai sake vestuvinei sukuosenai  - plaukai palaidi - galima isegti papildomas juosteles ar panasiai kaip sruogas (turi kazkoki specifini pavadinima tas dalykas smile.gif ) ... ar ji reikia apecialiai isigyti, ar kirpeja turi? kaip ji pritaiko prie mano spalvos...? kaip tie isegali daikciukai atrodo prisegti su naturaliais plaukiukais ir pan. mano nera stori, nes ilga laika dazyti buvo, o dabar auginuosi savo, spalva sulyginau ir kaip cia viska suderinti...?  g.gif



Čia turbūt plaukų tresus turėjo omenyje. Dažniausiai reikia pirktis pačiai, nebent kirpėja turi jų visą paletę (kas sunkiai įgyvendinama, kadangi jie turėtų būti naturalūs tam, kad galima būtų juos formuoti..be to, ilgių įvairių - visa tai turėtų nemažai kainuoti...). Ilgiausi plaukų tresai (natūralūs) parduotuvėse kainuoja virš 300lt, trumpiausi apie 200...Na, gali pasižvalgyti štai čia

Atrodo jie natūraliai, juos galima dažyti, formuoti ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
keletas sukuosenu:
Papildyta:
smile.gif
Papildyta:
dar
Papildyta:
smile.gif
Papildyta:
4u.gif
Papildyta:
ax.gif
Papildyta:
blush2.gif
Papildyta:
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatulyte @ 2009 04 29, 08:49)
pacia gelyte apipurkst wink.gif "Logiskai"viska teisingai ismastet  mirksiukas.gif Jau itariu, kd Jums pavyks  smile.gif

Ačiū 4u.gif Turi pavykti,nes dėl vienos gėlės į saloną tikrai neisiu lotuliukas.gif
Atsakyti
grazu.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 04 29, 10:33)
Čia turbūt plaukų tresus turėjo omenyje. Dažniausiai reikia pirktis pačiai, nebent kirpėja turi jų visą paletę (kas sunkiai įgyvendinama, kadangi jie turėtų būti naturalūs tam, kad galima būtų juos formuoti..be to, ilgių įvairių - visa tai turėtų nemažai kainuoti...). Ilgiausi plaukų tresai (natūralūs) parduotuvėse kainuoja virš 300lt, trumpiausi apie 200...Na, gali pasižvalgyti štai čia

Atrodo jie natūraliai, juos galima dažyti, formuoti ir t.t.  rolleyes.gif

aciukas, apsvietei mirksiukas.gif 4u.gif o kaip geriau pirkti istisa ar sruogeles? Kazkaip dar per save reikia perlipti, kad cia svetimi naturalus plaukai blink.gif lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *KAJA*: 29 balandžio 2009 - 10:14
QUOTE(*KAJA* @ 2009 04 29, 11:11)
aciukas, apsvietei  mirksiukas.gif  4u.gif o kaip geriau pirkti istisa ar sruogeles? Kazkaip dar per save reikia perlipti, kad cia svetimi naturalus plaukai blink.gif  lotuliukas.gif  rolleyes.gif



Girdėjau, kad juos kažkaip augina sintetiškai ir tas plaukas tiesiog prilygsta natūraliam pgl. tekstūrą, bet nžn ant kiek ta pletka tikra biggrin.gif Realiai mąstant, tai tokie natūralūs ilgi kito žmogaus plaukai nėra dažnas reginys, o parduotuvės gali jų parduoti tonomis, tai kaži kur supirkinėja? biggrin.gif Na, aišku, čia filosofuoti galima daug doh.gif

Aš geriau pirkčiau ištisas sruogas ir sukarpyčiau pgl. savo galvytės proporcijas, nes dažnai sukarpytos ne visai atitinka norimą ilgį rolleyes.gif Bent jau mano klientėms taip porą kartų buvo, aišku, visada randama išeitis...
Tik kad kažkas turėtų Jums juos sukarpyti, siusiūti ir prisiūti segtukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 04 23, 10:41)
super šukuosena wub.gif

Šita šukuosena ištiesų labai graži!!! thumbup.gif Gaila, kad tik iš šono foto yra, būtų įdomu pamatyti ir iš priekio kaip atrodo. Kaip tik šiandien tariausi su kirpėja dėl savo vestuvinės šukuosenos, tai būtinai parodysiu šią foto, kai eisiu bandomąją darytis.
Papildyta:
QUOTE(rugilytes @ 2009 04 29, 13:43)
Šita šukuosena ištiesų labai graži!!! thumbup.gif  Gaila, kad tik iš šono foto yra, būtų įdomu pamatyti ir iš priekio kaip atrodo. Kaip tik šiandien tariausi su kirpėja dėl savo vestuvinės šukuosenos, tai būtinai parodysiu šią foto, kai eisiu bandomąją darytis.



user posted image
Atsakyti
......
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(*KAJA* @ 2009 04 29, 11:11)
aciukas, apsvietei  mirksiukas.gif  4u.gif o kaip geriau pirkti istisa ar sruogeles? Kazkaip dar per save reikia perlipti, kad cia svetimi naturalus plaukai blink.gif  lotuliukas.gif  rolleyes.gif

As jums nesiuliciau deti tuos plaukus, nes nuo ju nesti galva, tai pirmas dalykas, poto tokiam karsti tai diskomfortas ir siaip tokie tresai gadina plaukus.
Geriau gerkyte vitaminus, nusipirkite galams alejuka, kad nesisakotu 4u.gif ir jusu plaukai ataugs. 4u.gif
Papildyta:
user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 04 30, 14:24)
As jums nesiuliciau deti tuos plaukus, nes nuo ju nesti galva, tai pirmas dalykas, poto tokiam karsti tai diskomfortas ir siaip tokie tresai gadina plaukus.
Geriau gerkyte vitaminus, nusipirkite galams alejuka, kad nesisakotu 4u.gif  ir jusu plaukai ataugs. 4u.gif



lotuliukas.gif atsiprašau, bet Jūsų postas mane nerealiai prajuokino
1. Kas niežti? Kurioje gi vietoje? lotuliukas.gif Aš turiu natūralių plaukų tresus ir įsisegu juos, kai yra proga. Nei karto man nieks niekur neniežtėjo unsure.gif Mano klientėms taip pat nieko niekur neniežti nuo tresų drinks_cheers.gif Niežtėt gali tik toms, kurios yra linkusios alergizuoti g.gif

2. Gadina plaukūs?? Kokių gi būdu? lotuliukas.gif Gal nebent tik tas, kad jie turi kažkiek svorio ir galėtų tempt natūralų plauką, nes prie jo segami, bet nuo 1 karto plaukai tikrai nesusigadins, čia reikėtų segtis kiekvieną dieną doh.gif Žodžiu - šiuo atveju plaukai gadinami lygiai tiek pat, kiek būtų gadinami nuo prisegto nuometo, kuris irgi turi svorio ax.gif

3. Vitaminai gerai, bet jeigu vestuvės greitai, tai plaukai tikrai nespės ataugti, o ypač jeigu yra gan ploni.. schmoll.gif

Sutikčiau tik su tuom, kad esant dideliam karščiui ir palaidiems plaukams gali būti šioks toks diskomfortas, nes vis tik prisegti plaukai ne savi,, bet čia jau maksimalus nepatogumas, kuri galima patirti.

Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 04 30, 14:32)
lotuliukas.gif  atsiprašau, bet Jūsų postas mane nerealiai prajuokino
1. Kas niežti? Kurioje gi vietoje?  lotuliukas.gif  Aš turiu natūralių plaukų tresus ir įsisegu juos, kai yra proga. Nei karto man nieks niekur neniežtėjo  unsure.gif Mano klientėms taip pat nieko niekur neniežti nuo tresų  drinks_cheers.gif Niežtėt gali tik toms, kurios yra linkusios alergizuoti  g.gif

2. Gadina plaukūs?? Kokių gi būdu?  lotuliukas.gif  Gal nebent tik tas, kad jie turi kažkiek svorio ir galėtų tempt natūralų plauką, nes prie jo segami, bet nuo 1 karto plaukai tikrai nesusigadins, čia reikėtų segtis kiekvieną dieną  doh.gif Žodžiu - šiuo atveju plaukai gadinami lygiai tiek pat, kiek būtų gadinami nuo prisegto nuometo, kuris irgi turi svorio  ax.gif

3. Vitaminai gerai, bet jeigu vestuvės greitai, tai plaukai tikrai nespės ataugti, o ypač jeigu yra gan ploni..  schmoll.gif 

Sutikčiau tik su tuom, kad esant dideliam karščiui ir palaidiems plaukams gali būti šioks toks diskomfortas, nes vis tik prisegti plaukai ne savi,, bet čia jau maksimalus nepatogumas, kuri galima patirti.

Nematau Tamsta nieko jokingo. g.gif
Pati esu toki dalika turejusi, ziauriai nepatogu, tie tresai tempia neturalu plauka.
Po to kitas dalykas, jeigu turite zmogu, kuris jus myli ir nori paciupineti jusu plaukus,o ten guzai doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Vienai dienai sutinku, bet ar verta vienai dienai pinigus leisti...... g.gif

Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 04 30, 15:31)
Vienai dienai sutinku, bet ar verta vienai dienai pinigus leisti...... g.gif


Manau, kad visos nuotakos su manim sutiks, jog TAI dienai tikrai VERTA leisti pinigus smile.gif Juk tai vestuvės, o ne šiaip gimtadienis. Daugeliui panelių tai viena svarbiausių dienų gyvenime wub.gif
Galima taupyti ant operatoriaus už 8000lt, bet tikrai ne ant savo vestuvinio įvaizdžio schmoll.gif Kiekvienai svarbu kaip atrodo vestuvių dieną 4u.gif


P.S. Jeigu tikrai esate turėjusi, tai turėjote matyti, jog nieko tie tresai negadina. Mano draugė nešioja juos kiekvieną dieną 2 metus. Taip, tuose vietose, kur sega - plaukai ne itin tankūs ir stiprūs, bet tai 2 metai, o ne 1 kartas.
Dėl diskomforto - čia kiekviena savaip mąsto ir jaučia. Galų gale tai nėra taip baisu, kaip pvz. spaudžiantys bateliai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 30 balandžio 2009 - 14:43