Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

QUOTE(žostautė @ 2009 04 27, 17:20)
Daividija... Kaip ten su tomis cukraus stiklinėmis?  unsure.gif  Kaip įsivaizduoju 1 cukraus ir 2 miltų, teisingai?  unsure.gif  O čia kokio dydžio formai tinka toks kiekis? O grietinė aišku 30 - 35 proc.?
Aš labai atsiprašau, kad tiek klausinėju, bet man skaniausi saldumynai yra kibinai, silkė, sausas raudonas vynas... Ale kai pamačiau šitą, nusprendžiau brangiausiajam gimtadienio proga iškept (nu jis tai ir š cukrum pabarstytą suvalgytų, bet vis tiek noris, kad išeitų kaip reikia) Niekad nesu torto kepusi, tik pyragus visokius, pyragaičius ir t.t.  unsure.gif  Bet šitas net man sukėlė seilėtekį...


As ne daividija, bet kai kepiau, tai galiu atsakyti...Miltu 2 stiklines, grietinele as dedu 36 %, man gaunasi kazkur 24 cm tortas, bet as dedu du sluoksnius riesutinio kremo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 27 balandžio 2009 - 16:30
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 27, 17:28)
As ne daividija, bet kai kepiau, tai galiu atsakyti...Miltu 2 stiklines, grietinele as dedu 36 %, man gaunasi kazkur 24 cm tortas, bet as dedu du sluoksnius riesutinio kremo.

Mane irgi sudomino šis tortas. O tu šokoladą pili ant keikvieno sluoksnio kaip ir duota recepte?
Atsakyti
QUOTE(pirasa @ 2009 04 27, 17:58)
Mane irgi sudomino šis tortas. O tu šokoladą pili ant keikvieno sluoksnio kaip ir duota recepte?


Aha, aptepu kiekviena sluoksni.
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 27, 14:20)
Daividija... Kaip ten su tomis cukraus stiklinėmis?  unsure.gif  Kaip įsivaizduoju 1 cukraus ir 2 miltų, teisingai?  unsure.gif  O čia kokio dydžio formai tinka toks kiekis? O grietinė aišku 30 - 35 proc.?
Aš labai atsiprašau, kad tiek klausinėju, bet man skaniausi saldumynai yra kibinai, silkė, sausas raudonas vynas... Ale kai pamačiau šitą, nusprendžiau brangiausiajam gimtadienio proga iškept (nu jis tai ir š cukrum pabarstytą suvalgytų, bet vis tiek noris, kad išeitų kaip reikia) Niekad nesu torto kepusi, tik pyragus visokius, pyragaičius ir t.t.  unsure.gif  Bet šitas net man sukėlė seilėtekį...

lotuliukas.gif Rugiagele26 jau atsake,2 stiklines miltu blush2.gif Ji cia turbut daugiausia situ tortu iskepusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 04 27, 18:31)
lotuliukas.gif Rugiagele26 jau atsake,2 stiklines miltu blush2.gif Ji cia turbut daugiausia situ tortu iskepusi lotuliukas.gif


O taip biggrin.gif
Atsakyti
Draugės mamai gimimo dienos proga kepiau naują tortą. Jis yra iš "sunkesnių", bet jo skonis thumbup.gif

Tortas su džiovintomis slyvomis

Vienam lakštui:
2 tryniai
0,5 stikl. cukraus
50 g margarino
1 v.š. grietinės
0,5 a.š. sodos (nugesintos actu ar citrinos rūgštimi)
0,5 stikl. miltų
Reikia trijų tokių lakštų.

Trynius sutrinti su cukrumi, į šią masę įdėti margariną (prieš tai jį reikia palaikyti kambario temper.), grietinę, nugesintą sodą, miltus. Viską permaišyti.

Kremui:
400 g džiovintų slyvų
300 g sviesto
100 g cukraus pudros
500 g grietinės (15-20 proc.)
0,5 stikl. cukraus

Džiovintas slyvas užpilti vandeniu ir truputį jame palaikyti, kad sumikštėtų. Toliau slyvas permalti mėsmale.
Kambario temper. sviestą suplakti su cukraus pudra. Atskirai suplakti grietinę su cukrumi.
Sujungti suplaktus sviestą ir grietinę, viską vėl suplakti. Į šią masę įdėti permaltas džiovintas slyvas.

Pertepti šiuo kremu lakštui bei visą tortą.

user posted image


Daugiau nuotraukų čia
Atsakyti
Merginos,

noriu pagalbos 4u.gif

turiu padaryti dviauksti torta. Abu aukstus noriu daryti juoda miska. Ar atlaikys man apatinis sluoksnis? As nesusmegs? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 04 27, 19:57)
Draugės mamai gimimo dienos proga kepiau naują tortą. Jis yra iš "sunkesnių", bet jo skonis thumbup.gif

labai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O kaip skonis to kremo?,seniai buvau radus recepta su dziovintom slyvom,bet vis nedristu isbandyt... blush2.gif
Atsakyti
As tai buvau kazkada ragavus kai i krema prideta dziovintu slyvu tai buvo wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 04 28, 09:04)
O kaip skonis to kremo?



Skonis neįprastas, slyvos priduoda kremui rūgštelės. Nors kreme ir yra sviesto, riebumo nesijaučia.
Man asmeniškai jis patiko.
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 04 27, 22:57)

atrodo skaniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 04 28, 13:23)
atrodo skaniai  thumbup.gif

Gaila,kad vidaus torto nesimato.Idomu butu pamatyti,koks vaizdelis........ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dukrele: 28 balandžio 2009 - 12:26