Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių metukų leisite savo vaiką i 1-ą klasę?

QUOTE(Andrea85 @ 2012 12 29, 22:46)
As labai tikiuosi, kad leis mano dukrai eiti i pirmaja klase 6,5 metu (ji kova gimusi). Kitaip neissivaziduoju ka ji tiek laiko darzelyje veiks.  doh.gif Ji jau nuo 2,5 metu moka visas raides. Dabar jau trumpesnius zodelius bando skaityti, skaiciuoja ir gerai moka sudeti. Manau,kad kiekvienas vaikas skirtingai vystosi ir reikia i tai atsizvelgti. As pati ejau i mokykla lygiai 6 metu ir labai tuo visada buvau patenkinta. Tai tikiuosi,kad nebus jokiu problemu dukra lesiti 6,5.
Su sunumi man nekyla klausimu - rugpjuti sueina 7 ir keliaus i mokykla.  ax.gif


OHO.. nuo 2,5 metų moka visas raides... blink.gif Super biggrin.gif

Aš maniškę vesiu pilnų septynių metų (gimus sausį) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deirana @ 2013 01 01, 23:49)
OHO.. nuo 2,5 metų moka visas raides...  blink.gif Super  biggrin.gif

Aš maniškę vesiu pilnų septynių metų (gimus sausį)  smile.gif


Tai įdomu nuo kada kalbėt pradėjo, jei 2,5 moka visas raides, vaikučiai tokio amžiaus tik kalbėt pradeda ir tai nevisi moka dar sakinį suregzti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ventus @ 2013 01 02, 10:01)
Tai įdomu nuo kada kalbėt pradėjo, jei 2,5 moka visas raides, vaikučiai tokio amžiaus tik kalbėt pradeda ir tai nevisi moka dar sakinį suregzti  ax.gif


Pritariu blush2.gif
Atsakyti
O pas mus sesiameciu nelabai ir nori mokyklose. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ventus @ 2013 01 02, 11:01)
Tai įdomu nuo kada kalbėt pradėjo, jei 2,5 moka visas raides, vaikučiai tokio amžiaus tik kalbėt pradeda ir tai nevisi moka dar sakinį suregzti  ax.gif

Na visokiu gi vaiku buna. Maniske metuku kai buvo jau viska susikalbedavom. Pazistu mergaite, kuri dar anksciau kalbet pradejo ir tikrai viska anksciau uz kitus vaikus dare, ir eilerastukus deklamuodavo kai kiti dar vos kelis zodzius temokejo.. ir pasakas mintinai atkartodavo. Taigi visi vaikai skirtingi.. tik tiek, kad veliau dazniausiai visi susilygina, nes su vaiku niekas individualiai pagal jo poreikius neuzsiima. Vienodai tiek darzely tiek mokykloje moko. Na minimaliai tik prisitaiko.
Atsakyti
QUOTE(ventus @ 2013 01 02, 12:01)
Tai įdomu nuo kada kalbėt pradėjo, jei 2,5 moka visas raides, vaikučiai tokio amžiaus tik kalbėt pradeda ir tai nevisi moka dar sakinį suregzti  ax.gif

na tikrai pazinau toki vaikiuką.Pati buvau nustebusi, kalbejo, slebivezojo, bet raides tikrai pazino.
beje, del kalbos. Vieni pradeda kabet anksciau,kiti veliau.Mano pacios vaikas budamas 2 kalbejo jau labai aiskiai. Raidziu, deja,nepazino lotuliukas.gif
Atsakyti
Didziaja planuojam leisti i mokykla Lietuvoje pilnai 7m,bedu nera,gimusi liepa,tad ta rugseji ir iskeliaus,nors db jau eina i mokykla Airijoj ir mokosi raidziu,skaiciu,skaityti ir pan. Bet nemanau,kad kur nuskubesim,o ir 6m atiduoti nemanau,kad yra nauda,vis tik lietuviu programa sunki,kiek teko girdeti. Va mazoji gimusi sausi,tai jau db (nors laiko i valias turim biggrin.gif ) suku galva,kaip cia padarius....
Atsakyti
QUOTE(ventus @ 2013 01 02, 12:01)
Tai įdomu nuo kada kalbėt pradėjo, jei 2,5 moka visas raides, vaikučiai tokio amžiaus tik kalbėt pradeda ir tai nevisi moka dar sakinį suregzti  ax.gif

1,5 metuku ji jau sakinukais kalbejo. Ji beveik viska anksciau uz bendraamzius pradejo daryti. smile.gif O raidemis ji pati jau kazkur 2,3 men. pradejo labai dometis. Viskas prasidejo nuo to, kad jai buvo idomu kas parasyta ant automobiliu numeriu ir negaledavome praeti nei pro viena masina nepasakydami kokios raides ten parasytos. biggrin.gif Kiekvienas vaikutis skirtingai vystosi. Sunui greitai bus 1,6 ir jis dar tik kelis zodelius sako.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andrea85: 22 sausio 2013 - 14:47
Andrea85, neprivalote kažko įrodinėti mamytėms, pavydinčioms jūsų vaikui gabumų 4u.gif Puikiai suprantu jus, pati 5 metukų jau laisvai mokėjau skaityti ir rašymo įgūdžiai jau buvo pusėtini. Mano sūnelis 5 metukų skaito dar ne viską, bet jau jau pradeda prasilaužti. Rašo ką ne ką, deja tik kompiuterio pagalba, skaičius išvardina iki 100, nes pagavo sistemą kaip jie eina vienas paskui kitą, aritmetinius veiksmus ( sudėtį, atimtį) atlieka 10 intervale. O, bet, tačiau mokyklon planuoju jį leisti tik 7,5 metukų. Vien dėl to, kad kažką sugeba šiuo metu daugiau nei bendraamžiai, vaikui vaikystės neatimsiu. schmoll.gif Verčiau jį palavinsiu palaipsniui, neužkraudama sunkios mokyklinuko naštos pernelyg anksti. Gal todėl taip manau, kad pati pradėjau eiti į mokyklą šešerių. g.gif Nors mano kartoje tokių buvo tikrai ne vienas kitas.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fainulkina: 24 sausio 2013 - 22:51
QUOTE(fainulkina @ 2013 01 25, 00:50)
Andrea85, neprivalote kažko įrodinėti mamytėms, pavydinčioms jūsų vaikui gabumų  4u.gif  Puikiai suprantu jus, pati 5 metukų jau laisvai mokėjau skaityti ir rašymo įgūdžiai jau buvo pusėtini. Mano sūnelis 5 metukų skaito dar ne viską, bet jau jau pradeda prasilaužti. Rašo ką ne ką, deja tik kompiuterio pagalba, skaičius išvardina iki 100, nes pagavo sistemą kaip jie eina vienas paskui kitą, aritmetinius veiksmus ( sudėtį, atimtį) atlieka 10 intervale. O, bet, tačiau mokyklon planuoju jį leisti tik 7,5 metukų. Vien dėl to, kad kažką sugeba šiuo metu daugiau nei bendraamžiai, vaikui vaikystės neatimsiu. schmoll.gif  Verčiau jį palavinsiu palaipsniui, neužkraudama sunkios mokyklinuko naštos pernelyg anksti. Gal todėl taip manau, kad pati pradėjau eiti į mokyklą šešerių. g.gif  Nors mano kartoje tokių buvo tikrai ne vienas kitas..  g.gif

Na va kokia skirtinga musu patirtis mirksiukas.gif As taip pat ejau i mokykla lygiai 6 (rugpjucio 25 suejo 6 ir ejau i mokykla) ir visada tuo labai patenkinta buvau,nes siais laikais tiek metu reikia mokytis, kad man atrodo kad juo anksciau tuo geriau bent ta viena specialybe gauti. smile.gif Ir aplamai man kaip tik mokykla su vaikyste labai asocijuojasi. Visada megau eiti i mokykla, nekenciau atostogu. Uztekdavo man ir savaitgalio pailseti nuo mokyklos. O dar kai musu seimoje visi aukstugiai esame tai merginoms daznai buna kompleksas kai lenkia visus klasiokus. Mano dukra ir dabar nors darzelio grupeje yra pati jauniausia, bet auksciausia ir daugiausiai mokanti. Uztat labai ir nenoriu, kad eitu i mokykla tik 7,5 metuku. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andrea85: 25 sausio 2013 - 13:30
QUOTE(Andrea85 @ 2012 12 29, 23:46)
As labai tikiuosi, kad leis mano dukrai eiti i pirmaja klase 6,5 metu (ji kova gimusi). Kitaip neissivaziduoju ka ji tiek laiko darzelyje veiks.  doh.gif Ji jau nuo 2,5 metu moka visas raides. Dabar jau trumpesnius zodelius bando skaityti, skaiciuoja ir gerai moka sudeti. Manau,kad kiekvienas vaikas skirtingai vystosi ir reikia i tai atsizvelgti. As pati ejau i mokykla lygiai 6 metu ir labai tuo visada buvau patenkinta. Tai tikiuosi,kad nebus jokiu problemu dukra lesiti 6,5.
Su sunumi man nekyla klausimu - rugpjuti sueina 7 ir keliaus i mokykla.  ax.gif


Psich. tarnyboje psichologė nerekomendavo dėl, mano manymu, juokingų priežasčių. Į mokyklą vis tiek leidau, tereikėjo pasirašyti dokumentą, kad atsakomybę už vaiko nebrandumą prisiimu sau.
Atsakyti
QUOTE(free4life @ 2013 01 25, 16:06)
Psich. tarnyboje psichologė nerekomendavo dėl, mano manymu, juokingų priežasčių. Į mokyklą vis tiek leidau, tereikėjo pasirašyti dokumentą, kad atsakomybę už vaiko nebrandumą prisiimu sau.


cia siemet?
Atsakyti