Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių metukų leisite savo vaiką i 1-ą klasę?

QUOTE(Nireglina @ 2009 04 03, 18:39)
Manau, kad reikia žiūrėti ne į metus, o į patį vaiką. Jei manote, kad 6.5 m. jis jau bus subrendęs mokyklai, galite vesti. Maniškiui kitų metų vasarį sueis 6 m, bet nė nemanau rudenį leisti į mokyklą. Ne dėl to, kad yra žioplas. Spės į tą mokyklą. Geriau lai dar pabūna metus darželyje. Man nė kiek nekeista, kad pirmoje klasėje jam sukaks 8 m. Na ir kas g.gif  Nemanau, kad klasėje jis bus toks vienintelis.

Veliau leisti zinoma galima ,bet anksciau jai vaikas neturi mokyklai reikiamu duomenu zinoma negalima.Mano dukrytei siemet gruodi sueis 7metukai ,siuo metu ji lanko parengiamaja grupe.O kaimynu mergaite trimis menesiais jaunesne ,bet jos i parengiamaja grupe neleido ,nes ji dar neatitinka tu reikalavimu ,kurie reikalingi mokyklai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atnala: 03 balandžio 2009 - 19:11
Dukrą leisiu į mokyklą 7 m. Vieną sūnų išleidau šešerių, tai teko palikti antroje klasėje dvejus metus, kad paaugtų.
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif auginu sunu kuriam lapkricio pirma sueis 7 metai, o rugseji jau keliaus i mokykla smile.gif pritariu tai mamytei, kad ne i metus ziuretu o i vaika. Del vaiko i pirma klase tikrai nesivadovausiu kazkokiais istatymais, ka mes nematom ir nezinom kada vaikui jau keliauti i mokykla??? g.gif Ar jis eis 6 ar 7 metu vistiek prisitaikys, aisku labai priklauso nuo mokytojos smile.gif esu busima pedagoge, kaip tik pradiniu klasiu, kadangi kai laukiausi pirmagimio nutraukiau mokslus tai tik dabar baigineju smile.gif bet galiu pasakyti jei mokytoja puikiai moka perteikti pamokos tema turi gera edukacine aplinka tada super :)ar vaikui bus 6 ar 7 jis prisitaikys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malicikiai @ 2009 04 03, 22:04)
sveikos mamytes  smile.gif auginu sunu kuriam lapkricio pirma sueis 7 metai, o rugseji jau keliaus i mokykla  smile.gif  pritariu tai mamytei, kad ne i metus ziuretu o i vaika. Del vaiko i pirma klase tikrai nesivadovausiu kazkokiais istatymais, ka mes nematom ir nezinom kada vaikui jau keliauti i mokykla???  g.gif Ar jis eis 6 ar 7 metu vistiek prisitaikys, aisku labai priklauso nuo mokytojos smile.gif esu busima pedagoge, kaip tik pradiniu klasiu, kadangi kai laukiausi pirmagimio nutraukiau mokslus tai tik dabar baigineju  smile.gif bet galiu pasakyti jei mokytoja puikiai moka perteikti pamokos tema turi gera edukacine aplinka tada super :)ar vaikui bus 6 ar 7 jis prisitaikys smile.gif


Na, mano pedagoginis stažas 13 m. Nepritariu tavo nuomonei...Ne viskas priklauso nuo mokytojos...Tuo labiau tu, kaip dar nedirbus, turi apie šį darbą daug iliuzijų, kurios dings jau pirmaisiais darbo metais...
Atsakyti
na dar toli, bet kai bus laikas tai dukra eis į moklyklą 7 metų prieš pat rugsėjį sueina. manau anksčiau nereiktų vest ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistule28 @ 2009 04 03, 15:57)
Mano vaikas gimes sausio 5 tai dabar galvoju į pirma klase leisti kai jam bus 6 ar kai 7. g.gif jai leisiu į pima klase kai jam bus sausį suėja 7 tai po pusmečio jis bus pirmokas aštuntmetis g.gif tai gal geriau kai jam sausį sueis 6 tada rugsėji leist į pirma klase o po pusmečio tada jau jam bus 7. smile.gif kaip jūs manot? smartass.gif


Maniškio tokia pati situacija mirksiukas.gif Leidau į mokyklą 6,8. Klasėje dauguma vaikų gimę spalio - lapkričio mėnesį, tai didelio skirtumo neijaučia. Leidau matydama, kad vaikas socialiai brandus mokyklai.
Atsakyti
kai paauks aš taip pat būtinai atsižvelgsiu į vaiko gabumus ir tada nuspresim 6 ar 7 leisim į pirma klase thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 04 03, 23:09)
Na, mano pedagoginis stažas 13 m. Nepritariu tavo nuomonei...Ne viskas priklauso nuo mokytojos...Tuo labiau tu, kaip dar nedirbus, turi apie šį darbą daug iliuzijų, kurios dings jau pirmaisiais darbo metais...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos mamytes ir teciai ,gal zinot kas susidure su tokia problema ,vaikai nesneka lietuviskai ,o prades gyventi Kaune nuo vasaros ka tokiem tevelems patartumet ,abu tevai lietuvei tiesiog nemokino ju lietuviu kalbos ,vaikams 7 ir 5metai sneka tik angliskai doh.gif i mokyklas anglijoj jau eina ir skaityti vyresnis jau moka
Atsakyti
QUOTE(ingulikee @ 2009 04 06, 21:52)
sveikos mamytes ir teciai ,gal zinot kas susidure su tokia problema ,vaikai nesneka lietuviskai ,o prades gyventi Kaune nuo vasaros ka tokiem tevelems patartumet ,abu tevai lietuvei tiesiog nemokino ju lietuviu kalbos ,vaikams 7 ir 5metai sneka tik angliskai doh.gif i mokyklas anglijoj jau eina ir skaityti vyresnis jau moka

tegu pasilieka visi gyvent Anglijoj biggrin.gif nes, jei jie LIETUVEI, tai Lietuvoj bus ne kas
Atsakyti
QUOTE(ingulikee @ 2009 04 06, 21:52)
sveikos mamytes ir teciai ,gal zinot kas susidure su tokia problema ,vaikai nesneka lietuviskai ,o prades gyventi Kaune nuo vasaros ka tokiem tevelems patartumet ,abu tevai lietuvei tiesiog nemokino ju lietuviu kalbos ,vaikams 7 ir 5metai sneka tik angliskai doh.gif i mokyklas anglijoj jau eina ir skaityti vyresnis jau moka


jei tevai is anksto negalvojo, kad daryti, ir nemokino vaiku nuo mazens lietuviskai, tai dabar jau belieka viena iseitis - mokinti vaikus lietuviskai dabar
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 04 07, 18:06)
jei tevai is anksto negalvojo, kad daryti, ir nemokino vaiku nuo mazens lietuviskai, tai dabar jau belieka viena iseitis - mokinti vaikus lietuviskai dabar


o tai tėvai lietuviai tarp savęs šnekėjo angliškai? su vaikais irgi?
jeigu taip -- tai taip jiems ir reikia
Atsakyti