Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių metukų leisite savo vaiką i 1-ą klasę?

Kadangi gimes gruodi,tai i mokykla eis 6,9.
Atsakyti
mano abi gruodinukes, tai eisim 6 metuku.as taip ejau ir buvo viskas tvarkoj...vyresnele ir jau baige pirma klase ir jai buvo 6 metai, ir nesigailiu.
Atsakyti
7.m 6 menesiu kai jai buvo 6.6 jinai tikrai buvo nepasiruosusi mokyklai schmoll.gif nors pamazu mokinomes raides ir dabar jungiam pamazu, taciau tikrai nesigailiu kad nevedziau anksciau... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Andrea85 @ 2012 12 30, 00:46)
As labai tikiuosi, kad leis mano dukrai eiti i pirmaja klase 6,5 metu (ji kova gimusi). Kitaip neissivaziduoju ka ji tiek laiko darzelyje veiks.  doh.gif Ji jau nuo 2,5 metu moka visas raides. Dabar jau trumpesnius zodelius bando skaityti, skaiciuoja ir gerai moka sudeti. Manau,kad kiekvienas vaikas skirtingai vystosi ir reikia i tai atsizvelgti. As pati ejau i mokykla lygiai 6 metu ir labai tuo visada buvau patenkinta. Tai tikiuosi,kad nebus jokiu problemu dukra lesiti 6,5.
Su sunumi man nekyla klausimu - rugpjuti sueina 7 ir keliaus i mokykla.  ax.gif


ne rodiklis schmoll.gif jei taip tai ir as dukra galejau leisti 6.6 metuku, bet neleidau nes aukletojos pasake- neisedes- ir mokytojai bus sunku ir jai- dar ir dabar jinai jungia zodelius pati paraso kai padiktuoji tokiuskaip: kava, bala, ir pan.... sudeda iki 10 atima taip pat sekmingai iki 10 (skaicius tokius net sudeda iki 20 su atimtim prasciau bet mokyklai tik dabar mano strakale mazdaug pasiruosusi smile.gif
o del raidziu pazinimo- prajuokinot maniske 2m neturejo nekalbejo, bet puse alfabeto pazinojo ir sakydavo smile.gif as veiktineturejauka ir ismokinau smile.gif pediatre labai juokesi, kai paklausta ar kalba atsakiau ne- bet raides pazysta- nepatikejo ir rase raides o vaikas jas tare juokesi ir ji ir mokine (praktikante) kalbejo stebuklas o ne vaikas- jei buciau turejusi daugiau laiko tai gal ir butu jin atsiminusi tas raideles, taciau gimus ligotam sunui viskas pasiirso ir apleidau dukra... jinai raides uzmirso. O del veikimo- ziurint pas kokiamokytoja pateksit- pvz mano drauge pateko su sunumi pasmokytoja kuri padalino klase i 2 dalis mokanciu skaityti ir skaiciuoti ir nemokanciu- vieniems vienos uzduoteles kitiems kitos- va metu antra puse nemokantys kai kurie jau pasivijo mokancius (su kuriais tevai apildomai mokinasi namie) cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 11 vasario 2014 - 13:24
Pagalvokit ne apie tai ar vaikas skaityt moka, o apie tai, kaip jis jausis kokioj penktoj šeštoj klasėj, kai tarp vaikų didžiausi ir taip skirtumai būna. jei berniukas tai vienareikšmiškai ir jausis ir atrodys kaip "lėliukas" palyginti su kitais. jei mergaitė - tai dar nieko, jos anksčiau bręsta, bet kam mergaitei būti tarp dar labiau subrendusių klasiokių?

O svarbiausia tai - fizinė branda - vienareikšmiškai šešiamečio stuburas dar nesusiformavęs tiek, kad išsėdėtų kelias valandas ramiai vienoje vietoje. Tokio amžžiaus vaikai vystosi judėdami ir dar ne kiekvienas sptynmetis yra fiziškai subrendęs tiek kad ištvertų šitą sėdėjimo krūvį nekalbant apie kai kuriose mokyklose reikalingą kuprinių tampymą.

O moka skaityt ar nemoka, rašo ar ne rašo ir "ką veiks darželyje" juokingi argumentai. Darželyje veiks tai ką ir turi vaikas veikti - žais, lakstys, bendraus ir taip tobulės.
Atsakyti
QUOTE(MeskeLepeske @ 2014 03 25, 15:23)
Pagalvokit ne apie tai ar vaikas skaityt moka, o apie tai, kaip jis jausis kokioj penktoj šeštoj klasėj, kai tarp vaikų didžiausi ir taip skirtumai būna. jei berniukas tai vienareikšmiškai ir jausis ir atrodys kaip "lėliukas" palyginti su kitais. jei mergaitė - tai dar nieko, jos anksčiau bręsta, bet kam mergaitei būti tarp dar labiau subrendusių klasiokių?

O svarbiausia tai - fizinė branda - vienareikšmiškai šešiamečio stuburas dar nesusiformavęs tiek, kad išsėdėtų kelias valandas ramiai vienoje vietoje. Tokio amžžiaus vaikai vystosi judėdami ir dar ne kiekvienas sptynmetis yra fiziškai subrendęs tiek kad ištvertų šitą sėdėjimo krūvį nekalbant apie kai kuriose mokyklose reikalingą kuprinių tampymą.

O moka skaityt ar nemoka, rašo ar ne rašo ir "ką veiks darželyje" juokingi argumentai. Darželyje veiks tai ką ir turi vaikas veikti - žais, lakstys, bendraus ir taip tobulės.

Va butent, kad ir dabar mano mergaite savo darzelio grupeje nors ir jauniausia yra is mergaiciu pati auksciausia(tik 2 berniukai yra aukstesni uz ja) ir nemanau, kad bus zema kai mano vyro ugis 200 cm, o mano 175 cm. Tai dar viena priezastis kodel ja noriu anksciau lesiti. smile.gif Kiekviena mama manau geriausiai jaucia kaip jos vaikui bus geriau. rolleyes.gif As nuejusi i mokykla lygiai 6-eriu visada buvau pati auksciausia ir kokiu 12-14 metu tikrai turejau del to kompleksa. Tai bijau net pagalvotu kaip butu buve jei buciau nuejusi veliau. Bet va po menesio darysime psichologini testa tai bus aisku ka parodys, nes dabar pasirodo jo rezultatai ir psichologo sprendimas nebegincijamas.
Atsakyti
Butu mano valia vaikai i mokykla galetu ir 8 pradeti eiti biggrin.gif
Kuo ilgesne vaikyste, tuo geriau thumbup.gif
Mano abu eis nuo 7, nes vasara gime, tai nera net ko galvos sukti.

Dukrai dabar 5.5, taii skaito jau pilnai, net neskiemenuoja. Ismoko pati. Nei as nei aukletoja nemokino. Bet kas is to, vistiek as nenoriu kaip kitos, kad eitu i mokykla anksciau. Spes dar.. Beje maniske ir namie ja viena pati buna, visa diena. Jau nuo 4.5 pabuna viena namie. Zodziu kaip ir didelio streso del mokyklos man nera.

Bet jei nuo kokiu 8 pradetu eiti visai nesupykciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 26 kovo 2014 - 18:45
QUOTE(ennga @ 2013 04 05, 14:09)
Mums gruodi sueina 7metai, tai taip išeina,kad sausi busim išmesti iš darželio? Ar dar bus leista mums ji lankyti iki rugsėjo?


Eis nepilnai 7 m. Tada, kai einamaisiais metais sueina 7. Simply.
Atsakyti
Mes 7,1men 4u.gif
Atsakyti