Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(-Jzh- @ 2009 05 09, 16:33)
Ir nors ir uzsakinejau uz 17.40$ ir buvau tokia ziopla neuzsisakiau uz 18$ visko, kad idetu nemokamus seselius triju spalvu pasibandymui, bet visgi EM juos idejo  bigsmile.gif  Buvau labai maloniai nustebinta  wub.gif
20SCK%20April%2016%202009/easterfreebieshaul1.jpg[/img]


o aš nė 1 karto nieko dovanų negavau, nors nemažai užsakinėjau, viską deja teko pačiai pirktis cool.gif .Aš šešėlių mėgėja, bet man em kliūna, kad arba visai matiniai arba labai jau blizgūs, man patiktų vos blizgūs, o tokių nėra...Matyt juos maišyt kažkaip reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 05 09, 22:42)
o aš nė 1 karto nieko dovanų negavau, nors nemažai užsakinėjau, viską deja teko pačiai pirktis cool.gif .Aš šešėlių mėgėja, bet man em kliūna, kad arba visai matiniai arba labai jau blizgūs, man patiktų vos blizgūs, o tokių nėra...Matyt juos maišyt kažkaip reiks g.gif



Na ir man ne siaip, matyt, idejo smile.gif Kadangi vyko akcija jei perki uz 18$ ideda tris seselius, o as pirkau uz 17.40$ ir, matyt, pamane kad mazai truksta iki tu 18$, tai ir idejo biggrin.gif O kai akcijos nevyksta tai nemanau, kad labai jie svaistosi iskart po tris seselius dovanodami schmoll.gif biggrin.gif
O del konsistencijos, tai as irgi supratau, kad matiniu tiktai neuzsakinesiu smile.gif
Atsakyti
Jus man paaiskinkit is kur siunciates? blush2.gif is everyday minerals ar per kuria kita parduotuve? blush2.gif
Kaip ten su tais meginukais? Jie nemokami kaip supratau? smile.gif Tik uz siuntima reik susimoket ar kaip? blush2.gif Gal dar isduosit kiek kainuoja siuntimas? nesu nieko siuntusis, tai neismanau kaip vyksta doh.gif buciau dekinga uz pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 10, 22:13)
Jus man paaiskinkit is kur siunciates?  blush2.gif  is everyday minerals ar per kuria kita parduotuve?  blush2.gif 
Kaip ten su tais meginukais? Jie nemokami kaip supratau?  smile.gif Tik uz siuntima reik susimoket ar kaip?  blush2.gif  Gal dar isduosit kiek kainuoja siuntimas? nesu nieko siuntusis, tai neismanau kaip vyksta  doh.gif buciau dekinga uz pagalba  smile.gif

taip, siuntiesi is ju psl. mirksiukas.gif
yra nemokami meginukai, tik sumoki uz siuntima kazkur apie 5$
Atsakyti
QUOTE(Akwilė @ 2009 05 10, 23:11)
taip, siuntiesi is ju psl.  mirksiukas.gif
yra nemokami meginukai, tik sumoki uz siuntima kazkur apie 5$


Siuntimo kaina priklauso nuo to, kiek siuntiesi. Nežinau, ar procentas nuo kainos, ar pagal svorį skaičiuoja, bet tikrai siuntimo kaina nėra fiksuota. Kai įsidedi ką nors į krepšelį, spausk shipping calculator dešiniam meniu ir pamatysi kaip keičiasi kaina nuo to, kiek prekių krepšelyje. Pvz, kai pirkau prekių už 30 dol, siuntimas kainavo 8,6.

Nemokamų mėginukų rinkinį gali užsisakyti su kiekvienu pirkimu tik vieną. Nežinau, ar galima taip daryti, kad užsisakai tik mėginukų, o nieko neperki - aš visada turiu ką nusipikrti, tai teptukų, tai šešėlių, o kartu dar paimu ir mėginukų. Šiaip labai viskas faina, tik ilgai iki LT siuntinys keliauja - praėjusį kartą laukiau beveik mėnesį, dabar vėl laukiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2009 05 09, 22:30)
Odora, tas kitas toks pilkas, bet salta pilka, net i melsvuma vos vos ir butent jis yra nematinis smile.gif Man vienintelis kuris tinkamas, nes irgi nei zalias tas nei violetinis nelabai mano akims smile.gif O ko tu lauki savajame siuntinuke? smile.gif Smalsu biggrin.gif

salta pilka gal ir nieko, bet kad blizgus tai turbut toks metalic bus g.gif
emiau cool fair medium pudros skirtingas formules pameginti
best friends blush nes forumuose giria spalva
Pearl Mint concealer ir smalsumo nes paprastas mint man tinka
Everyday Eye Shadow Brush
Swing Set, Bundled Up pilkas ir baltas matiniai seseliai
Finishing Dust, Kaolin Powder - Fair meginsiu sitas pudras kaip pagrindus ir kaip finishing
Sprinkler Slide cia lupdaziukas
rolleyes.gif na tiek mano gerio, laukiu vel kaip kokiu kaledu lotuliukas.gif

QUOTE(-Jzh- @ 2009 05 09, 22:45)
O del konsistencijos, tai as irgi supratau, kad matiniu tiktai neuzsakinesiu smile.gif

o kodel matiniams ne? man kaip tik prie dusios matiniai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 05 11, 09:08)
Nežinau, ar galima taip daryti, kad užsisakai tik mėginukų, o nieko neperki -




galima irnesakyk.gif
Papildyta:
mane pradejo nervinti, kad nuo kazkurio, jauciu nuo buff atsirado pilkas atspalvis doh.gif ziema nesimate, o dabar, kai idegiau ryskiai matosi bash.gif kaip manot, nuo ko?
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 05 11, 09:08)
Siuntimo kaina priklauso nuo to, kiek siuntiesi. Nežinau, ar procentas nuo kainos, ar pagal svorį skaičiuoja, bet tikrai siuntimo kaina nėra fiksuota. Kai įsidedi ką nors į krepšelį, spausk shipping calculator dešiniam meniu ir pamatysi kaip keičiasi kaina nuo to, kiek prekių krepšelyje. Pvz, kai pirkau prekių už 30 dol, siuntimas kainavo 8,6.


as parasiau tik meginuko kaina mirksiukas.gif jei tiksliai, tai 4.68$ 4u.gif
Atsakyti
Aš tai antrojo užsakymo (Superfull kit) su nekantrumu laukiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki.
Norėjau pasiteirauti kiek pilnai kainuoja to nemokamo rinkinuko atsisiutimas? ar tikrai tik 5 dolerius? ta prasme ar bankai dar netaiko papildomų didelių mokesčių ir panašiai. 4u.gif
Atsakyti
na as irgi uzsisakiau is EM puslapiuko,mineraline 12g tamsesnes spalvytes nei turiu,meginuku nemokamuir dar paimiau papildomai meginuka persikiuko spalvos ax.gif tai dabar laukiu nesulaukiu ax.gif siaip labai patinka man Em mineraline,pradejau naudoti ir dabar krempudros visia man nebereikia ax.gif net bijau pagalvoti kad ja naudot reiktu biggrin.gif man mineraline visai nesijaucia ant veiduko,naturaliai atrdodo,puikiai maskuoja,zodziu super bigsmile.gif galvoju dar uzsisakyti skaitalu sepeteli is Em-gal kas turit?kokie atsiliepimai?ir kaip ju kabukiai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 05 12, 19:17)
na as irgi uzsisakiau is EM puslapiuko,mineraline 12g tamsesnes spalvytes nei turiu,meginuku nemokamuir dar paimiau papildomai meginuka persikiuko spalvos ax.gif tai dabar laukiu nesulaukiu ax.gif siaip labai patinka man Em mineraline,pradejau naudoti ir dabar krempudros visia man nebereikia ax.gif net bijau pagalvoti kad ja naudot reiktu biggrin.gif man mineraline visai nesijaucia ant veiduko,naturaliai atrdodo,puikiai maskuoja,zodziu super bigsmile.gif galvoju dar uzsisakyti skaitalu sepeteli is Em-gal kas turit?kokie atsiliepimai?ir kaip ju kabukiai? ax.gif

O kokią formulę naudoji, kad puikiai maskuoja? smile.gif
Atsakyti