Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Pievagele @ 2009 05 05, 13:46)
Gal kas galetu atsakyti, kur skyrelyje Makeup -> Pressed yra triju spalvu Eye palette, ten kaip seseliai skaitosi?


tai jei eye, tai jo, šešėliai.Bet jų visus produktus gali naudoti kur nori ir kaip patinka:ir kaip pudrą ir kaip šešėlius, skaistalus.Pažiūrėjau ri aš, tai tik didelio dydžio tie pressed šešėliai, būtų ir mažo, pabandyčiau
Atsakyti
Sveiki.

Gal kas nors nebrangiai galėtų parduoti tų mėginukų iš EM? 4u.gif
Atsakyti
as galeciau skaistala plum dust uz simboline kaina atiduot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aštri @ 2009 05 07, 21:49)
Sveiki.

Gal kas nors nebrangiai galėtų parduoti tų mėginukų iš EM?  4u.gif


aš galiu perleist naują šviesiai violetinį šešėlį parduoti (2,5 usd), dar teptuką šešėliams (5 usd)
tokį
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 05 08, 09:31)
aš galiu perleist naują šviesiai violetinį šešėlį parduoti (2,5 usd), dar teptuką šešėliams (5 usd)
tokį


O kas tam teptukui negerai, kad parduodi? Aš kaip tik tokį užsisakiau ir laukiu...
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 05 08, 09:53)
O kas tam teptukui negerai, kad parduodi? Aš kaip tik tokį užsisakiau ir laukiu...


viskas su juo gerai, tik pasirodo aš analogišką teptuką iš BE turiu smile.gif
Atsakyti
galiu perleisti/keisti i tamsesnius:
fairly light neutral, o.glo - 8 g dezute
fairly light neutral, semi matte, sample
light neutra, semi matte, sample
light netral, o.glo, sample
Atsakyti
Jeigu kuri noresit parduoti concealer arba sviesiu skaistalu sample, prasau y a.z. 4u.gif
Atsakyti
LIKO TIK:
fairly light neutral, o.glo - 8 g dezute
Atsakyti
Pagaliau ir as siandien gavau savo pirmaji siuntinuka is EM clap.gif Tiksliau antraji, nes pirma kai uzsakinejau, tai jo taip ir negavau doh.gif Arba iki Lietuvos neatkeliavo arba kazkas sekmingai Lietuvoj naudojasi mano uzsakytom prekem rolleyes.gif
Si karta parsisiunciau flat top'a, tris intensive formules pudras- spalvas fair medium, fairly light neutral ir fairly light. Dar nebandziau, bandysiu pakaitom kasdien biggrin.gif
Taip pat summer stroll skaistalus wub.gif Bijojau, kad bus per ryski spalva, bet tepant nera ji visai ryski. Man gal net kiek sodresnio atspalvio noretusi g.gif
user posted image
Dar nugriebiau juoda eyeliner'i smile.gif ir jau spejau isbandyti biggrin.gif Man labai labai wub.gif Tiesa, kolkas bandziau tik slapia sumaisyta su Visine akiu lasais sepeteliu tepti, reiks ismeginti ir sausuoju budu smile.gif
Taip pat parsisiunciau, bet dar neismeginau multi-tasking concealer, aussie perk me upconcealer ir draugei paemiau mint color corrector. Siandien bandysiu, tad jei ka domins, parasysiu atsiliepimus veliau 4u.gif
Ir nors ir uzsakinejau uz 17.40$ ir buvau tokia ziopla neuzsisakiau uz 18$ visko, kad idetu nemokamus seselius triju spalvu pasibandymui, bet visgi EM juos idejo bigsmile.gif Buvau labai maloniai nustebinta wub.gif
Spalvos, tiesa, gal nevisai mano, bet bus pirmam kartui gerai pasibandymui kokie jie isvis yra smile.gif Kiek kolkas tepiau, supratau kad vieni yra matyt Pearl arba Shimmer formules, o kiti du matiniai unsure.gif Negaliu konkreciai pasitikslinimui paziureti, nes nera siu spalvu EM puslapyje kiek ziurejau unsure.gif
user posted image
Atsakyti
tai gal ir as tureciau gauti tokius seselius biggrin.gif
na su zaliais man sunkiai, violetiniai dar is bedos, o tas vidurinis gal pilkas? butu labai saunu, o kurie konkreciau matiniai? Kita savaite jau turi ateiti mano siuntinukas, ale jau nekantru biggrin.gif
Atsakyti
Odora, tas kitas toks pilkas, bet salta pilka, net i melsvuma vos vos ir butent jis yra nematinis smile.gif Man vienintelis kuris tinkamas, nes irgi nei zalias tas nei violetinis nelabai mano akims smile.gif O ko tu lauki savajame siuntinuke? smile.gif Smalsu biggrin.gif
Atsakyti