Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

atrodo tik cool buvau sumaisius, nebepamenu jau g.gif bet man sian tas pilkumas visai nepatiko schmoll.gif
o as kaip tik visas krempudras i sali numeciau, na nebent vakaras koks ypatingas, tuomet istraukiu, o siaip dabar dienai man mineraline thumbup.gif tik ziuriu, kad skaistalai su zeruciais ne velnio nesilaiko, o siaip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 04 27, 19:49)
del seseliu tai taip- kiekvienai skirtingi patinka 4u.gif

o del pilksvo atspalvio- tai cia jau ziurint kokias spalvas maisei- buff serija turi pilkumo- bet man tai patinka ax.gif  nors dabar kazkaip reciau EM aplamai naudoju- nezinau praejo tas beprotiskas susizavejimas- butent del to kad poras paryskina ax.gif  naudoju kai veidas padoriai atrodo, ner labai spuogu ar dar ko, ir kai noriu naturalaus(no makeup) makijazo, nes tikrai su mineraline atrodo kad nebuciau prisidazius, nors spalva visa idealiai sulygina, bet odos fakturos tai nepagrazina unsure.gif


Na dėl faktūros... tai mano poros irgi išsuplėtusios, tai pamaišius su face pudrom naugojamą pudrą daug geriau užlygina ax.gif DAabr jau nieko daugiau nebenoriu naudoti. Prisiminus kaip užsikimšdavo poros naudojant skystą pudrą, tai tuo labiau...
Atsakyti
Man su faktūra odos tai irgi nieko nesigauna jeigu naudoju tik vieną Intensive pudrą, bet jeigu imu Matte + finishing powder, dar kokią nors pressed tai geriau ir negali būti thumbup.gif Šiaip labai gerai iš pradžių odą padengti Start to finish arba Kaolin powder pudromis, tada blizgesys dienos bėgyje neišlenda, o ir visas makiažas ilgiau išsilaiko. smile.gif
Atsakyti
nusiunciau dar viena EM uzsakyma su 2 face pabandymams bigsmile.gif
Atsakyti
na pagaliauir as normaliaiisbandziau savo Em ir ka galiu pasakyti-simta kart geriau atrodo ir ant veido jauciasi nei kremine bigsmile.gif netikejau kad taip gali buti,bet pasirodo kadgali bigsmile.gif esu labai patenkinta ax.gif tik vat tokia beda,siuo metu esu neidegus,ta turiu sviesu atspalvi,bet arteja vasara ,noreciau tamsesne spalvyte isigyt<sita pirkau SM>,bet neturiu kreditines,tai ar imanoma uzsisakyti su paprasta kortele banko? g.gif jei ne,tai ka daryt tada?per tarpininkes uzsisakinet ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
seb banke pasidaryti visa virtuon ir su ja atsiskaitineti
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 04 29, 15:16)
seb banke pasidaryti visa virtuon ir su ja atsiskaitineti

jetus,kaip as taip nepamasciau doh.gif leksiu pasidaryti,aciu labai biggrin.gif
Atsakyti
O gal kuriai nors is supermamyciu netiko spalvyte uzsakyta is EM ir galetu man parduoti.Noreciau isbandyti EM mineraline pudryte, nes kazkaip tai nusivyliau visom tom pudrom, visos kemsa poras, net BE, isbandziau, nepatiko schmoll.gif Gal turite kas perleisti uz simboline kaina ar pabandyti siek tike parduoti, spalva nesvarbi, noriu tik pasiziureti kaip jausis mano odele ir ar patiks jai sita mineraline pudryte, t,y. ar nekims poru.Lauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(minka @ 2009 05 01, 20:26)
O gal kuriai nors is supermamyciu netiko spalvyte uzsakyta is EM ir galetu man parduoti.Noreciau isbandyti EM mineraline pudryte, nes kazkaip tai nusivyliau visom tom pudrom, visos kemsa poras, net BE, isbandziau, nepatiko schmoll.gif Gal turite kas perleisti uz simboline kaina ar pabandyti siek tike parduoti, spalva nesvarbi, noriu tik pasiziureti kaip jausis mano odele ir ar patiks jai sita mineraline pudryte, t,y. ar nekims poru.Lauksiu 4u.gif


Galiu atsiųsti mėginuką smile.gif
Papildyta:
Parašiau į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas galetu atsakyti, kur skyrelyje Makeup -> Pressed yra triju spalvu Eye palette, ten kaip seseliai skaitosi?
Atsakyti
QUOTE(Pievagele @ 2009 05 05, 13:46)
Gal kas galetu atsakyti, kur skyrelyje Makeup -> Pressed yra triju spalvu Eye palette, ten kaip seseliai skaitosi?


Gal ne prie pressed, o prie eye, jeigu seseliai? smile.gif
Arba gal prie kits?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo As_nematoma: 05 gegužės 2009 - 13:54
Labas, kadangi perskaiciau sena ir sia temas, ir pasinaudodama jusu patarimais ka tik uzsisakiau pirmas prekes, idedu apie nuolaida ir dovana pridedama, gal kam pravers
"All orders over $15 (minus shipping and any discount) receive a FREE new LAVENDER MINT BALM in the TUBE!!! And simply enter the word "thanksmom" into the coupon code and receive an extra 5% off your order! Thanks, Mom!!! "
Atsakyti