Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

man geriausias efektas buna, kai sumaisau 3 formules: semi matte, o.glo ir dar kokia, pvz matte thumbup.gif
kas per dovaneles nuo 18$? bigsmile.gif
Atsakyti
nuo 18$ kaip suprantu trys seseliukai dovanu is spring colors zalsvas violetinis ir pilksvas
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 04 26, 08:26)
nuo 18$ kaip suprantu trys seseliukai dovanu is spring colors zalsvas violetinis ir pilksvas


aisku smile.gif atrodo isbandziusios nelabai gyre seselius g.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 04 26, 22:49)
aisku smile.gif atrodo isbandziusios nelabai gyre seselius g.gif



normalus tie seseliai ax.gif as turiu birius, tai uztai biskuti tingiu ieskot kiekviena karta dazantis skirtingu dezuciu, uztai pas mane jie nelabai naudojami, bet siaip tai ir dengias graziai , ir laikos normaliai. nors man visi seseliai atrodo gerai laikos. siaip kasdien naudoju artdeco- nes butent pasiimi viena dezute, ir visas spalvas ten randi. man EM pradeda kliuti, kad perdaug apkrauta kosmetine daros- kruva dezuciu dezulyciu doh.gif
Atsakyti
Atkeliavo mano siuntinukas iš EM pagaliau smile.gif
Tarp kitų gėrių, užsisakiau ir kruvytę teptukų. Šiaip EM nėra kreminių pudrr, tai ir jų teptukai skirti jų pudrom, bet aš va sugalvojau gal tas Foundation teptukėlis tinka ir kreminei? Kaip manot? Nes šiaip jis panašus į tuos, kuriuos parduotuvėse parduoda krempudrų tepimui. Aš pabandžiau, bet kadangi nesu bandžius tokio teptuko kur tikrai krempudrai skirtas, tai nežinau skirtumo ir nesuprantu, ar čia taip ir turi būti, ar nesąmones darau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 04 27, 14:39)
Atkeliavo mano siuntinukas iš EM pagaliau smile.gif
Tarp kitų gėrių, užsisakiau ir kruvytę teptukų. Šiaip EM nėra kreminių pudrr, tai ir jų teptukai skirti jų pudrom, bet aš va sugalvojau gal tas Foundation teptukėlis tinka ir kreminei? Kaip manot? Nes šiaip jis panašus į tuos, kuriuos parduotuvėse parduoda krempudrų tepimui. Aš pabandžiau, bet kadangi nesu bandžius tokio teptuko kur tikrai krempudrai skirtas, tai nežinau skirtumo ir nesuprantu, ar čia taip ir turi būti, ar nesąmones darau...  blush2.gif



manau tas teptukas skirtas ju birioms "foundation" tankiau padengt nei su flat top'u. bet kazkaip manau kad turetu tikt ir skystoms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 04 27, 15:06)
manau tas teptukas skirtas ju birioms "foundation" tankiau padengt nei su flat top'u. bet kazkaip manau kad turetu tikt ir skystoms ax.gif


Ačiū už nuomonę smile.gif
Dar turiu patį kvailiausią klausimą, koks tik gali būti, bet vis dėlto paklausiu... blush2.gif Aš dabar gavau visokių mėginukų, jie mažose dėžutėse, nulupi lipduką ir pasidaro dangtelis su skylutėm. Ar taip ir naudojat per tas skylutes, ar iš vis nuimat dangtelį ir naudojat tiesiai iš indelio? Nes kažkaip kai per skylutes, tai šepetėlis laaaabai jau mažai paima, atrodo beveik nieko, o jeigu tiesiai iš indelio, tai baisingai daug - irgi negerai. Gal aš kažko nežinau? kaip protingiau daryt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 04 27, 15:12)
Ačiū už nuomonę smile.gif
Dar turiu patį kvailiausią klausimą, koks tik gali būti, bet vis dėlto paklausiu...  blush2.gif  Aš dabar gavau visokių mėginukų, jie mažose dėžutėse, nulupi lipduką ir pasidaro dangtelis su skylutėm. Ar taip ir naudojat per tas skylutes, ar iš vis nuimat dangtelį ir naudojat tiesiai iš indelio? Nes kažkaip kai per skylutes, tai šepetėlis laaaabai jau mažai paima, atrodo beveik nieko, o jeigu tiesiai iš indelio, tai baisingai daug - irgi negerai. Gal aš kažko nežinau? kaip protingiau daryt? smile.gif

Prieš atidarant mineralinę reikia aprversti indelį aukštyn kojom, tada reikiamas pudros kiekis pribyra pro skylutes ir galit naudot smile.gif Arba tiesiog įsiberti šiek tiek į dangtelį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Claude @ 2009 04 27, 15:16)
Prieš atidarant mineralinę reikia aprversti indelį aukštyn kojom, tada reikiamas pudros kiekis pribyra pro skylutes ir galit naudot smile.gif Arba tiesiog įsiberti šiek tiek į dangtelį smile.gif


Super. Ačiū smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 04 27, 15:06)
manau tas teptukas skirtas ju birioms "foundation" tankiau padengt nei su flat top'u. bet kazkaip manau kad turetu tikt ir skystoms ax.gif


Kiek žinau galima mineralinę pudrą dengti šlapiu būdu, tai gal tam ir skirtas g.gif:
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 04 26, 22:58)
normalus tie seseliai ax.gif  siaip kasdien naudoju artdeco-



na jeigu tau patinka artdeco, tuomet musu nuomones del seseliu niekad nesutaps, nes man artdeco isvis ne seseliai, o ismesti litai schmoll.gif biggrin.gif
Papildyta:
beje, siandien pastebejau toki dalyka, sumaisiau kaip visada 3 formules, isejus i gatve pastebejau, kad toks i pilkuma atspalvis, kaip pilksvas veido tonas butu, kazin cia nuo ko gali buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 04 27, 17:40)
na jeigu tau patinka artdeco, tuomet musu nuomones del seseliu niekad nesutaps, nes man artdeco isvis ne seseliai, o ismesti litai  schmoll.gif  biggrin.gif
Papildyta:
beje, siandien pastebejau toki dalyka, sumaisiau kaip visada 3 formules, isejus i gatve pastebejau, kad toks i pilkuma atspalvis, kaip pilksvas veido tonas butu, kazin cia nuo ko gali buti? g.gif



del seseliu tai taip- kiekvienai skirtingi patinka 4u.gif

o del pilksvo atspalvio- tai cia jau ziurint kokias spalvas maisei- buff serija turi pilkumo- bet man tai patinka ax.gif nors dabar kazkaip reciau EM aplamai naudoju- nezinau praejo tas beprotiskas susizavejimas- butent del to kad poras paryskina ax.gif naudoju kai veidas padoriai atrodo, ner labai spuogu ar dar ko, ir kai noriu naturalaus(no makeup) makijazo, nes tikrai su mineraline atrodo kad nebuciau prisidazius, nors spalva visa idealiai sulygina, bet odos fakturos tai nepagrazina unsure.gif
Atsakyti