Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Wika 111 @ 2009 04 21, 10:29)
O kuri formule tiktu labai sausai odai?  g.gif
Nes matte siek tiek sausina .

man matte ir semi-matte sausina, o original glo visai nieko nemaskuoja, tai naudoju intensive. Kol kas nenuvylė smile.gif

Beje, šiandien išbandžiau Flat topą ir žalią maskuoklį - kaip patiko, spuogelius baltus padarė biggrin.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 04 21, 16:38)
man matte ir semi-matte sausina, o original glo visai nieko nemaskuoja, tai naudoju intensive. Kol kas nenuvylė smile.gif

Beje, šiandien išbandžiau Flat topą ir žalią maskuoklį - kaip patiko, spuogelius baltus padarė  biggrin.gif   wub.gif  wub.gif

pas mane taip pat tik matte ir semi - matte. Bet dabar zinau, kad uzsakysiu intensive. Aciu uz atsakyma, Honey 4u.gif
Taip pat labai patiko Flat top thumbup.gif . O kaip vadinas zalias maskuoklis? blush2.gif Ir su kokiu sepeteliu tepat ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wika 111: 22 balandžio 2009 - 09:32
QUOTE(Wika 111 @ 2009 04 22, 10:31)
Taip pat labai patiko Flat top  thumbup.gif . O kaip vadinas zalias maskuoklis?  blush2.gif Ir su kokiu sepeteliu tepat ?

Vadinasi Mint, dar yra ir pearl mint, bet aš jo nebandžiau. Naudoju paprastą šepetuką maskuokliui, kurį labai senai kažkur pirkau. Galvoju užsisakyt iš EM dar kelis šepetėlius, tarp jų ir maskuokliui, nes labai jau patiko tas Flat topas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 04 22, 13:48)
Vadinasi Mint, dar yra ir pearl mint, bet aš jo nebandžiau. Naudoju paprastą šepetuką maskuokliui, kurį labai senai kažkur pirkau. Galvoju užsisakyt iš EM dar kelis šepetėlius, tarp jų ir maskuokliui, nes labai jau patiko tas Flat topas  biggrin.gif

O kokia pas Jus oda? Ir kokias spalvytes siuntetes?
O as maskuokli raudoniu emiau, tai irgi labai patiko. Dabar zinau ka imsiu, mint. Dar idomu, koks tiktu uzmaskuoti paaiku rauksleles.
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2009 04 22, 14:46)
O kokia pas Jus oda? Ir kokias spalvytes siuntetes?
O as maskuokli raudoniu emiau, tai irgi labai patiko. Dabar zinau ka imsiu, mint. Dar idomu, koks tiktu uzmaskuoti paaiku rauksleles.

Sausa ir šiek tiek linkusi rausti oda smile.gif Su drauge išbandėm visas warm ir keletą golden atspalvių, tai iš warm labiausiai tiko Buttered tan intensive spalva. Šiaip aš visada pirma tepu skystą pudrą, tada tik mineralinę ant viršaus plonu sluoksniu. Tada gražiai susilygina ir neatrodo intensive kaip kaukė. Jei tiesiai ant odos tept, tai man šiek tiek sausina praktiškai visos.
Paakiams turiu Sunlight mėginuką, bet nepasakyčiau, kad labai kažką gero daro. Dėl raukšlyčių turėtų labiau tikt iš anti-clockwise kuri nors.

Šiandien išmėginau lūpų blizgius, kuriuos gavau dovanų, vieno spalva beveik juoda, tai labai juokingai atrodo ant lūpų biggrin.gif o kito tokia raudonai oranžinė, bet neryški, reikės močiutei atiduot, mėgsta tokias spalvas smile.gif Jei gražias spalvas pasiimt, iš esmės neblogi biggrin.gif Kaži, kokie dabar bus naujoje kolekcijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 22 balandžio 2009 - 16:10
Labiausiai patiko pasakojimas apie blizgiu biggrin.gif
As pasiemiau sau lupu balzama su murumuru sviestu. Man patiko. Kadangi mano lupos dabar sausos, tai gerai. ir didele pakuote.
Oda mano, tokia pat kaip ir Jusu. tai dabar zinosiu pas ka kreiptis pagalbos blush2.gif
renkuos dar vienam rinkinukui. smile.gif
Atsakyti
Na pagaliau , po daugiau nei metu svarstymu, prisiruosiau ir as uzsisakyti rinkinuka. Viska emiau intensive. Ir flat topa, kad tureciau kuo tept.
Mano oda misri, labai linkusi i blizgejima. Kai uztepiau EM tiesiai ant pridrekinto veido (aisku palaukiau, kol kremas susigers) - tikras siaubiakas, ko tikrai nesitikejau, prisiskaicius teigiamu atsiliepimu. Kiekviena pora atrode padidinta kelis kartus.
Kita syki pries EM ant kremo uztepiau Clinique Pore Minimizer ir miltus tepiau labai atsargiai, kuo plonesniu sluoksneliu, ir ta problema nepasikartojo.

Dar emiau intensive fair concealer ir light pink blush.
Maskuoklis gerai maskuoja raudonas demeles, bet pigmentiniu demiu - ne, ant ju tie balti miltai tiesiog bado akis.
O ruzas visai spalvos neduoda.

Dengimas pudru geras, ir maskuoklis gerai paakius maskuoja, bet, deja, subega i rauksleles doh.gif net paakiuose.
Tiesa, ir man veida su jais traukia.
Atsakyti
Pas mane irgi po paakiais subega i rauksleles tokias baises, kad oda kaip seneles atrodo doh.gif
Atsakyti
as irgi siandien uzsakiau sau pirma rinkyni , na ziuresime kas atkeliaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oriole @ 2009 04 22, 20:30)
Na pagaliau , po daugiau nei metu svarstymu, prisiruosiau ir as uzsisakyti rinkinuka. Viska emiau intensive. Ir flat topa, kad tureciau kuo tept.
Mano oda misri, labai linkusi i blizgejima. Kai uztepiau EM tiesiai ant pridrekinto veido (aisku palaukiau, kol kremas susigers) - tikras siaubiakas, ko tikrai nesitikejau, prisiskaicius teigiamu atsiliepimu. Kiekviena pora atrode padidinta kelis kartus.
Kita syki pries EM ant kremo uztepiau Clinique Pore Minimizer ir miltus tepiau labai atsargiai, kuo plonesniu sluoksneliu, ir ta problema nepasikartojo.

Dar emiau intensive fair concealer ir light pink blush.
Maskuoklis gerai maskuoja raudonas demeles, bet pigmentiniu demiu - ne, ant ju tie balti miltai tiesiog bado akis.
O ruzas visai spalvos neduoda.

Dengimas pudru geras, ir maskuoklis gerai paakius maskuoja, bet, deja, subega i rauksleles  doh.gif net paakiuose.
Tiesa, ir man veida su jais traukia.


Tai jeigu oda linkusi į blizgėjima, viską reikėjo imti matte serijos ar bent jau semi-matte. Intensive serija labiau maskuoja, kadangi ten pridėta daugiau pačio pigmento, todėl jos reikia mažiau. Jeigu norite apsisaugoti nuo blizgesio patarčiau įsigyti kažką iš "Finishing powder" serijos (Finishing dust, Kaolin powder). smile.gif
Atsakyti
as jau trecia rinkinuka imsiu blush2.gif
uzsisakiau labiausiai tikusios spalvos (cool antra nuo pradzios) tris variantus semi matte, intensive ir ta glow meginsiu kas geriausia, dar emiau seseliu teptuka, lupu blizgi ar ten lupdazis ir pora is finishing powders nes labai smalsu koks nuo ju efektas, dar pora seseliu balta ir pilksva
zodziu rinkau kad gautusi 18$ nes norejau dovaneliu gauti ax.gif

siaip nors ta spalva kur virsuj rasiau yra artimiausia geriausiai gaunasi sumaisius cool pirmas dvi ir buff serijos pirmas dvi spalvas, viska kartu, tada pats tas nei per sviesu nei per tamsu nei per ruzava nei per gelsva, kaip is pasakos apie lape su kose lotuliukas.gif ne per saldu ne per suru biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 25 balandžio 2009 - 12:50
QUOTE(Honey @ 2009 04 21, 17:38)
man matte ir semi-matte sausina, o original glo visai nieko nemaskuoja, tai naudoju intensive. Kol kas nenuvylė smile.gif

Beje, šiandien išbandžiau Flat topą ir žalią maskuoklį - kaip patiko, spuogelius baltus padarė  biggrin.gif  wub.gif  wub.gif


O man zalias ju maskuoklis visai nepatiko unsure.gif gal nemokejau naudotis, tai atidaviau draugei smile.gif
Atsakyti