Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 07, 18:14)
As jau turiu  thumbup.gif  keliavo 2 savaites su savaitgaliais skaiciuojant  ax.gif  Spalva kaip ir gera atrodo  thumb_yello.gif Tik nemokamu su Flat top dazytis  doh.gif  kazkaip keista man  biggrin.gif

o man flat top tooooks fainas, galeciau turbut visa diena su juo veida bruzinti, vienas malonumas. Is pradziu galvojau, kad su tokiu svelniu prastai pasidengs, bet dabar patinka labiau uz visus turetus (mary kay, guerlain, kabuki (be vardo) ) zodziu tikrai thumbup.gif Tuplelyte, o jus kartu su esp uzsisakinejot vis tik? rolleyes.gif
Atsakyti
Man jis irgi faina - toks SVELNUS wub.gif wub.gif wub.gif Bet teptis kazkaip neipratusi dar cool.gif O as uzsisakinejau su viena mergina is mano miesto tai del to patogiau buvo bigsmile.gif O kaip spalvos, pataiket?
Atsakyti
na, as dar savojo nepasiemiau, man turi i kauna atsiusti is vilniaus. Tai dar siek tiek uztruks. Sepetuka cia is vienos supermamos pirkau, ir visas drauges aprupinau ax.gif Vsos labai patenkintos. thumbup.gif
Atsakyti
As savo prekem kol kas irgi patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
as siandien uzsisakiau flat top brush ir megineliu vel,noriu spalva sau issirinkti,nes praeita karta siek tiek sviesokas parinkau.uzsakiau maskuokli pearl beige,bandysiu ji,o paskuj gal ir mint ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 07, 20:21)
As savo prekem kol kas irgi patenkinta  bigsmile.gif

o ka uzsakinejote? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 10 rugpjūčio 2009 - 09:11
Pudryte didele pakuote Light Medium, presuota bronzanta, Flat top sepeteli didiji, All smiles skaistalus didiji indeli ir nemokama rinkinuka - formuliu pamaisymui pudras, Nick nack skaistalus ir Multi tasking maskuokli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 10, 12:58)
Pudryte didele pakuote Light Medium, presuota bronzanta, Flat top sepeteli didiji, All smiles skaistalus didiji indeli ir nemokama rinkinuka - formuliu pamaisymui pudras, Nick nack skaistalus ir Multi tasking maskuokli  smile.gif

gerai apsipirkote,sveikinu 4u.gif as toki pat sepetli nusipirkau drinks_cheers.gif tikiuosi,patiks!dideles pakuotes pirksiu,kai jau atspalvi issirinksiu smile.gif
Atsakyti
Aha blush2.gif turiu patarima - as parasiau i everyday minerals el. laiska del spalvos, kokia galetu patarti. Iskart atrase ir paparase atsiusti nuotrauka arba apibudinti. Nusiunciau, o man jie atsiunte 3 spalvu pasirinkimus, is siu ir rinkausi (nors viena pasirode visiskai rozine biggrin.gif ). Kazkaip nenorejau siuntinetis tu meginuku tai rizikavau sakytis pilna pakuote biggrin.gif bandziau dar tik viena karta, bet spalva lyg ir tiko biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 10 rugpjūčio 2009 - 17:36
sakykit,o ar butu didelis skirtumas,tepti veida su long handled ar tuo paciu maziausiu kabuki?na,turiu ta maziuka,viskas ok,tik gal siek tiek ilgiau uztrunka,nes mazesnis,tai kol istepi veiduka. bet apie kokybe idomu,ar kitaip dengiasi?smile.gif gal kas abu bandete??
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 10, 19:30)
sakykit,o ar butu didelis skirtumas,tepti veida su long handled ar tuo paciu maziausiu kabuki?na,turiu ta maziuka,viskas ok,tik gal siek tiek ilgiau uztrunka,nes mazesnis,tai kol istepi veiduka. bet apie kokybe idomu,ar kitaip dengiasi?smile.gif gal kas abu bandete??


Man patogiausia vistik su Flat top tepti ax.gif kažkaip greičiausiai ir lygiausiai dengiasi.

Beje, esu labai patenkinta presuota pudra. Fantastika. Net veidrodėlis yra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 08 10, 21:04)
Man patogiausia vistik su Flat top tepti ax.gif kažkaip greičiausiai ir lygiausiai dengiasi.

Beje, esu labai patenkinta presuota pudra. Fantastika. Net veidrodėlis yra  wub.gif


ja naudoji blizgesiui nuimti,ar kam?smile.gif
Atsakyti
Merginos,
jungiuosi prie jusu-uzsisakiau siandien nemokama rinkinuka. Buvo sunkoka issirinkti ir jauciu, kad galiu buti kiek per tamsias spalvytes issirinkusi.
Gal kas turite meginuku Light Medium, Light Neutral ar Beige Neutral-perpirkciau 4u.gif .

Atsakyti