Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Ugvilė @ 2009 08 04, 09:40)
pasirodysiu savo turimus meginukus, gal kam pades, tik sunkiai gavosi nufotografuot aiskiai  doh.gif


thumbup.gif ,kaip tau tas zalias maskuoklis?galvoju ji isbandyt.ir vat pas tave irgi rasosi ant kai kuriu megineliu base o ant kitu foundation tai reiskia kad reikia naudoti base o po to found.?ir kad ten ju puslapyje nera 2 skirtingu skyriu base ir foundation,o deda su skirtingais uzrasais,idomiai kaip cia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 04 rugpjūčio 2009 - 10:24
Zaliu maskuokliu as visai nesuzaveta,kazkoks nesusipratimas schmoll.gif Veidas pasidaro asfalto spalvos,nelabai ka pamaskuoja...
Atsakyti
o man zalias labai patinka, kadangi turiu raudonumu tai gerai juos pamaskuoja, ir ant jo juk dengi jau pudra spalvota tai nesimato jokiu keistu spalvu
Atsakyti
reikes ta zalia bandyt,nes vienai netinka,o kitai thumbup.gif vis del to labai individualiai g.gif o kazin kuris geresnis MINT ar PEARL MINT? bigsmile.gif gal bandet abu siuos?
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 04, 15:00)
reikes ta zalia bandyt,nes vienai netinka,o kitai  thumbup.gif vis del to labai individualiai g.gif  o kazin kuris geresnis MINT ar PEARL MINT? bigsmile.gif gal bandet abu siuos?


nebandziau situ ne vieno,bet kaip suprantu pearl mint yra zalias tik kad daugiau svytejimo savyje turi
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 04, 15:00)
reikes ta zalia bandyt,nes vienai netinka,o kitai  thumbup.gif vis del to labai individualiai g.gif  o kazin kuris geresnis MINT ar PEARL MINT? bigsmile.gif gal bandet abu siuos?


Turiu PEARL SUNLIGHT maskuoklį, tai mėginukas stovi nenaudoamas jau kone metai... doh.gif Visa pearl serija duoda tokį įkyrų blizgesį, man negažiai atrodo užtepus schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Via @@@ @ 2009 08 03, 21:26)
o kokia spalva pirkot?

Olive Light smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 04, 11:23)
thumbup.gif  ,kaip tau tas zalias maskuoklis?galvoju ji isbandyt.ir vat pas tave irgi rasosi ant kai kuriu megineliu base o ant kitu foundation tai reiskia kad reikia naudoti base o po to found.?ir kad ten ju puslapyje nera 2 skirtingu skyriu base ir foundation,o deda su skirtingais uzrasais,idomiai kaip cia g.gif

man visai neblogai spuogiukus pamaskuoja. Foundation as pirkau vietoj skaistalu, ten parasyta buso virsutinis sluoksnis, uzbaigimui, duoda toki rusvuma sveika. Man jis patinka, kartais tk vienu pasipudruoju.
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 04, 15:00)
reikes ta zalia bandyt,nes vienai netinka,o kitai  thumbup.gif vis del to labai individualiai g.gif  o kazin kuris geresnis MINT ar PEARL MINT? bigsmile.gif gal bandet abu siuos?


Jei jau iš šitų tik rinktis, tai aš už mint. Tas pearl mint išvis nenusipratimas. Kiek skaičiau jis gal tinkamas toms kam žandai labai išvagoti kapiliarais ir pan. Bet jei spuogelis tik vienas kitas ir tikrai nereikia plotais maskuoti, tai sakyčiau tos pačios pudros stoteliau užtepti. Ir jei oda nėr labai šviesi, o daugiau vidutinė, tai Abbots perk me up man geriausias wub.gif Paakius ir nosies kraštelius puikiai užmaskuoja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 08 04, 17:17)
Turiu PEARL SUNLIGHT maskuoklį, tai mėginukas stovi nenaudoamas jau kone metai... doh.gif  Visa pearl serija duoda tokį įkyrų blizgesį, man negažiai atrodo užtepus schmoll.gif
Papildyta:

Olive Light smile.gif

O man laba iaptinka pearl beige, jis blizgus atrodo,bet kaiuzsitepi jokio blizgesio nematau,super paakiams. Tiesa ,jis sviesokas,bet po keliu minuciu jis kazkaip prisitaiko prie odos spalvos.

Labai ir as noriu presuotos, laukiu progos uzsisakyt,bet neissirenku spalvos dar....
Atsakyti
man patiko mint, bet kai gavau pearl mint tai stovi nenaudojamas. Siaip man didesnius plotus reikia pamaskuoti tai pearl mint labai tinka, nors kiek pastebejau juo ir spuogeliai geriau pasislepia, tas svytejimas juos paslepia, o paskui dengiant pudra nebesimato nieko, nors jei tik spuogeliams tai imciau pearl beige, tobulai tinka paakiams ir visokioms demelems.
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 08 04, 13:30)
o man zalias labai patinka, kadangi turiu raudonumu tai gerai juos pamaskuoja, ir ant jo juk dengi jau pudra spalvota tai nesimato jokiu keistu spalvu


man irgi zalias labai patinka. Tiek paprastas Mint, tiek ir Peral mint thumbup.gif
Atsakyti
As jau turiu thumbup.gif keliavo 2 savaites su savaitgaliais skaiciuojant ax.gif Spalva kaip ir gera atrodo thumb_yello.gif Tik nemokamu su Flat top dazytis doh.gif kazkaip keista man biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 07 rugpjūčio 2009 - 17:16