Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Siandien prisipyliau mineralinio vandens tiesiog i purkstuka, apipurskiu po kremo veida ir sepeteli ir makaluoju biggrin.gif Man jausmas geresnis ir graziau pasidengia.
Atsakyti
o kas cia per nemokamas rinkinukas? tiesiog issirenki ir gauni isvis for free? bigsmile.gif
kas ten ieina, apsvieskit biski blush2.gif
kur ji galima rasti, kazkaip nerandu as rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 08 02, 18:33)
o kas cia per nemokamas rinkinukas? tiesiog issirenki ir gauni isvis for free?  bigsmile.gif
kas ten ieina, apsvieskit biski blush2.gif
kur ji galima rasti, kazkaip nerandu as rolleyes.gif

Gali isidet tris pudras (meginuko dydzio),maskuokli ir skaistalus. Kainuoja tik atsiuntimas. Tinklapyje viskas yra.
https://www.everyday...?...6&Itemid=40
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 02 rugpjūčio 2009 - 17:46
QUOTE(Via @@@ @ 2009 08 02, 18:43)
Gali isidet tris pudras (meginuko dydzio),maskuokli ir skaistalus. Kainuoja tik atsiuntimas.  Tinklapyje viskas yra.
https://www.everyday...?...6&Itemid=40

nu gal visai fainai bigsmile.gif
o kiek siuntimas?

Papildyta:
nu kaip man nepatinka tas jus psl schmoll.gif nieko neina suprast, kaip spalvas pasirinkt unsure.gif
Atsakyti
Pasirenki ta Free Sample Makeup Kit, paskui ten kur yra skyrelis MakeUp issirenki Base ir renkiesi spalvas tempdama ta spalva neatspausdama pelytes klaviso i Shopping Cart desineje puseje, gali issirinkti 3 Base spalva. Veliau ta pati darai su Blush ir Concealer ax.gif Nezinau, nemoku as gerai paaiskinti biggrin.gif o siuntimas lygtais 4,60dol kainuoja g.gif Reikia uzsiregistruoti ten ir parodys kainas i reikiama sali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 02, 19:24)
Pasirenki ta Free Sample Makeup Kit, paskui ten kur yra skyrelis MakeUp issirenki Base ir renkiesi spalvas tempdama ta spalva neatspausdama pelytes klaviso i Shopping Cart desineje puseje, gali issirinkti 3 Base spalva. Veliau ta pati darai su Blush ir Concealer  ax.gif  Nezinau, nemoku as gerai paaiskinti  biggrin.gif  o siuntimas lygtais 4,60dol kainuoja  g.gif  Reikia uzsiregistruoti ten ir parodys kainas i reikiama sali  4u.gif

gal butu kuri man galetu padeti ir nupirkti, nes visvien neturiu kreditines blush2.gif
Atsakyti
Man free sample kit atėjo per 9 dienas bigsmile.gif
Atsakyti
Atsiliepimas apie presuotą pudrą pasidažius kelis kartus:
Maskuoja tikrai panašiai kaip intensive ir kas įdomu, kad tepant pirštu palei nosį ar ant spuogelio ji tokia kaip ta kompaktinė kreminė tepasi. puikiai užmaskuoja. Atspalviai tikrai tamsesni nei miltukais. Ir spindi kaip Original glo panašiai. Dengiu Flat top šepetėliu. Gražiai ir lygiai rodos dengiasi.
Taip pat gerai dengia ir pridėta kempinėlė. Makiažui pataisyti thumbup.gif:
Efektas gaunasi panašesnis kaip su krempudra.
Kol kas tikrai patinka thumbup.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 03 rugpjūčio 2009 - 10:02
QUOTE(jadzka @ 2009 08 03, 10:59)
Atsiliepimas apie presuotą pudrą pasidažius kelis kartus:
Maskuoja tikrai panašiai kaip intensive ir kas įdomu, kad tepant pirštu palei nosį ar ant spuogelio ji tokia kaip ta kompaktinė kreminė tepasi. puikiai užmaskuoja. Atspalviai tikrai tamsesni nei miltukais. Ir spindi kaip Original glo panašiai. Dengiu Flat top šepetėliu. Gražiai ir lygiai rodos dengiasi.
Taip pat gerai dengia ir pridėta kempinėlė. Makiažui pataisyti thumbup.gif:
Efektas gaunasi panašesnis kaip su krempudra.
Kol kas tikrai patinka thumbup.gif:


Aš kadangi nusipirkau per šviesią, tai man maskavimui irgi kuo puikiausiai tinka thumbup.gif Kažkaip ji geriau "prilimpa" nei birus maskuoklis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 08 03, 20:30)
Aš kadangi nusipirkau per šviesią, tai man maskavimui irgi kuo puikiausiai tinka thumbup.gif  Kažkaip ji geriau "prilimpa" nei birus maskuoklis ax.gif

o kokia spalva pirkot?
Atsakyti
as taip pat laukiu dabar presuotos mineralines, taip pat keliu biriu. Siandien nusipirkau sepetuka, flat top, jau svelnumas neispasakytas, ir padenge tikrai graziai. Patiko. Taip pat dar viena pakuote pudros, sviesesnes, Light neutral, tik maisymui su tamsesnemis. Tiesa skaistalu meginuka taip pt isbandziau Lucent Winter Bronze. Fainas, noreciau pilnos pakuotes. wub.gif
Atsakyti
pasirodysiu savo turimus meginukus, gal kam pades, tik sunkiai gavosi nufotografuot aiskiai doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 04 rugpjūčio 2009 - 09:41